ИЗБОР НА БОЛОНЕЗЕ

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

miro253
фен клуб-скобар

Re: ИЗБОР НА БОЛОНЕЗЕ

Мнениеот miro253 » пет дек 29, 2017 10:02 am

Това е въдица за удоволствия.

Реклама

fish2fish
новобранец
новобранец

Мнениеот fish2fish » ср яну 24, 2018 8:00 pm

Колеги , мисля да закупя shimano ultegra bolo -match 6m , ползвам техниум и супер ултегра шестици , но боло мач с много подвижни водачи не съм ползвал и ме притеснява че има много допълнителни малки водачи които допълнително ще замръзват и няма да мога да хвърлям в студените дни , а аз студа не ме плаши и редовно си ходя на - 4,5градуса ,въобще дайте мнение за тези боло мач модели

Потребителски аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Контакти:

Мнениеот butnik » пет яну 26, 2018 1:49 pm

fish2fish написа:Колеги , мисля да закупя shimano ultegra bolo -match 6m , ползвам техниум и супер ултегра шестици , но боло мач с много подвижни водачи не съм ползвал и ме притеснява че има много допълнителни малки водачи които допълнително ще замръзват и няма да мога да хвърлям в студените дни , а аз студа не ме плаши и редовно си ходя на - 4,5градуса ,въобще дайте мнение за тези боло мач модели

Който се плаши, си стои на топло през зимата.Лови си с това, което имаш, да не се изплашиш,че виж си опрял до леене на куршум.
Та по сериозно де,да ,замръзват,но всяко нещо има решение-спрей,глицерин и.....писано и дъФкано.Многото водачи/на мен все са ми малко/разпределят равномерно натоварването по колената и да се върнем на питането,ами КУПУВАЙ.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....

Още от naRiba.com

Върни се в “Риболов на болонезе”