Телескоп СЪС Водачи !

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Sambista93
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 3:18 pm

Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от Sambista93 »

Здравейте !Искам да попитам как да ловя и по какъв начин/метод със сгъваем телескоп със водачи на тека Струма ?Никъде не видях тема за сгъваемите телескопи с водачи ?И накрая реших да ен се мъча и да пусна тема да ми разясните !Имам телескоп 3.60м не е дълъг и казват че е къс да ловя на река Струма...Като болонезе ли да го ползвам или как ?Един от форума ми каза ако е по-твърд да го ползвам като фидер,но не за жалост не е твърд...Извинете ме ако има такава тема!Знам че се използва за риболов на лека разбира се,но монтажите като за болонезе ли са или как ???Тук има една тема за поводите и за монтажи също,но те за телескоп ли са или не ? :axe: :x :rolleyes: :rolleyes:
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от butnik »

Болонезата пак е телескоп ,само където е по-дълъг.Има много писано по тая тема,едно време като нямахме болонези пак ловяхме по реката.Ще ти бъде доста трудно,но ако си направиш труда да прочетеш темите в риболов на леко ще си изясниш доста неща.И в крайна сметка сам с помощта на прочетеното ще постигнеш нещо.Иди в някой магазин и попитай какво да си купиш за риболов на река-плувки,влакно,тежести,куки,вирбели,помоли да ти обяснят как да си направиш монтажа,мисля,че никой няма да ти откаже.Поне в нашия магазин е така.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Sambista93
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 3:18 pm

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от Sambista93 »

Мда мерси но какъв монтаж да правя за тоя телескоп?Да използвам монтажи за болонезе или по прости и различни
Sambista93
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 3:18 pm

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от Sambista93 »

Згъваемият ми телескоп с водачи с каква плувка да го използвам,със подвижна или неподвижна ?
Аватар
stefan4etoo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1212
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 8:06 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от stefan4etoo »

Sambista93 написа:Мда мерси но какъв монтаж да правя за тоя телескоп?Да използвам монтажи за болонезе или по прости и различни
Згъваемият ми телескоп с водачи с каква плувка да го използвам,със подвижна или неподвижна ?



Колега ти от скоро ли си се запалил по рибарлъка или се ебаваш нещо?
Ако сега се запалваш се извинявам за написаното. Вземи прочети малко в риболов на леко,ще научиш много.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от chirusa_bg »

За реката го ползвай с монтажите за болонезе, за язовир, където дълбочината е голяма, използвай подвижни плувки.

Местя темата в риболов на болонезе, все пак повечето ти въпроси са за риболов на река.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Sambista93
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 3:18 pm

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от Sambista93 »

Мерси chirusa_bg...На река пак ли подвижни плувки да използвам или неподвижни?>
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от butnik »

Sambista93 написа:Мерси chirusa_bg...На река пак ли подвижни плувки да използвам или неподвижни?>
Aуууууууууууууууу :rolleyes:
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
boby61
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 1:57 pm
Местоположение: Враца

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от boby61 »

Заформя се интересна тема - ще я следя с интерес :wink:
И да ме няма, пак съм тук !
Sambista93
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 3:18 pm

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от Sambista93 »

В американски форум питаш и ти отговарят!В руски форум питаш и теб те питат!В български форум питаш и ти обесняват колко си тъп!В риболова може да не съм на ти ама...абе заеби!Проклинам деня в който съм се родил в тая страна!Да се бех родил дагестанец чеченец те там занят за какво живеят помагат на ближния!България ще загине!Неверници са българите!И все пак каквото посеете такова ще жънете! Хайде сега драги читателю следи я тая тема та да не испуснеш един сейр бугарино!
ionko_terziev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 993
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 11:21 pm
Местоположение: ахелой

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от ionko_terziev »

не виждам за какво се сърдиш и цупиш..все пак това са елементарни неща ,и колкото и да си бос в риболова би трябвало от обща култура да ги знаеш.а колкото за последната ти думичка -щом се чувстваш нещастен,границата ти е много близко..знаем е тази държава в която ни наричат бугари но не забравяй че уж македонците са и те българи..
Sambista93
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 3:18 pm

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от Sambista93 »

Не аз не съм македонец българин съм за жалост...А македонците дали са българи не дей да обесняваш...трия темата!
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от INCUBUS »

Ако това 93 ти е набора,нямаш съответствие между умереност на тона и културата на изказа от една страна и знанията за риболова от друга страна.Тези знания /особено основните за подвидовете риболов,за които питаш /е по-лесно да се натрупат с четене,а не с писане на въпроси.И не се уповавай на самбото и не се олицитворявай само с него-то няма да те изхрани в бъдеще,защото е спорт,измислен в несъществуващи вече политически условия,не е свързан с естественото движение на енергиите в тялото,може да доведе до натрупване на борческа мускулна маса,но нищо повече.
Радо Троев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Сря Апр 01, 2009 5:33 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от Радо Троев »

Омг..... адският панаир :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :lol: :lol:
Изображение
Sambista93
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 3:18 pm

Re: Телескоп СЪС Водачи !

Мнение от Sambista93 »

Аз питам докато войде време до 1ви юни бе...Да натрупам малко знания тука правим разни поводи монтажи...Ходим на един язовир БЕЛИ БРЕГ ама там има тее толкови толстолоби по 30 40 кила,ама не кълвът!!!Не че и имам въдица такава да ги хвана!И не ми разтегай за самбото за не знам си кво...Още малко и ше ме поучаваш кво да ям и в коло чеса,ай бегай моляти се...Ако казваш нещо по въпросите ми казвай ако не, ПОШЕЛ НА ХУЙ!
Заключено

Обратно към “Риболов на болонезе”