Относно реална дължина на FL Ultra Team

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

naskokrumov
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 2:11 pm
Местоположение: Плевен

Относно реална дължина на FL Ultra Team

Мнение от naskokrumov »

Здравейте,

Решил съм да закупя 5 или 6м. (колебая се) болонеза FL Ultra Team. Може ли да споделите за реалната дължина и грамаж на въдицата (5/6м.). Моля, ако имате възможност да кажете общите ви впечатления за модела.

Благодаря!
Аватар
batvanko1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 383
Регистриран на: Пон Яну 07, 2013 10:26 pm
Местоположение: Плевен

Re: Относно реална дължина на FL Ultra Team

Мнение от batvanko1 »

Здравей. Посети магазин Перфекта на Гренадерска, Калоян няма да ти откаже и да я претеглиш и да я премериш, че и да я потръскаш. Относно пръчката - според мен е супер, Тика Уондър, но на страхотна цена. Имам я на 5м., но никога не съм си играл да я тегля или меря. Успех.
Рибата винаги е била активна или вчера или днес, но на друго място.
naskokrumov
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 2:11 pm
Местоположение: Плевен

Re: Относно реална дължина на FL Ultra Team

Мнение от naskokrumov »

batvanko1 написа:Здравей. Посети магазин Перфекта на Гренадерска, Калоян няма да ти откаже и да я претеглиш и да я премериш, че и да я потръскаш. Относно пръчката - според мен е супер, Тика Уондър, но на страхотна цена. Имам я на 5м., но никога не съм си играл да я тегля или меря. Успех.
Благодаря за бързия отговор колега. А с тази акция 10-40 проблем ли ще е при работа с финни линии (0.14 - 0.16мм) и плувки 1,5гр. - 2.0 гр.?
gogata7904
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 204
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 10:41 am

Re: Относно реална дължина на FL Ultra Team

Мнение от gogata7904 »

не няма проблем при 6 метра и дълга 5.70 и тежи 305 грама мисля за грамажа не съм сигурен
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: Относно реална дължина на FL Ultra Team

Мнение от mario67 »

6м тежи 289 гр
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
naskokrumov
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 2:11 pm
Местоположение: Плевен

Re: Относно реална дължина на FL Ultra Team

Мнение от naskokrumov »

Та, FL-а на 5м. реалана - 4.60м и по-къси водачи. Това сравнено с едно китайче 5м. при реални 4.90. и по-дълги крачета, тънка бланка като на ФЛ-а и реална тежест 235гр. Цената и на двете почти еднаква.
goooal
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 16, 2015 4:53 pm

Re: Относно реална дължина на FL Ultra Team

Мнение от goooal »

Здравейте риболовци! За първи път пиша във форума и моля да ме извините ако не пиша където трябва,но видях темата за тази болонеза и реших,че това е правилното място да задам моят въпрос.Миналата година си купих въпросната болонеза,но на Великден моят малък племенник играейки си с нея и счупи предният водач.Обиколих всички риболовни магазини в града в който живея,но не успях да открия такъв,аз съм от Враца и за съжаление тук тези магазини не са от най-заредените.Та въпросът ми е някой може ли да ми каже от къде мога да си поръчам такъв,ще ви бъда много благодарен!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”