един ден сред природата

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

един ден сред природата

Мнение от bruno11 »

Здравейте ,
в събота оставихме изморителната седмица на заден план и изкубнахме зажаднели за нови риболовни подвизи,а имахме да пробваме някой нови неща.Наред с белите червей беше и храната ,бях взел доста да има ...
Изображение
която не ни разочарова ,даже напротив ....
разбира се разгънах и новата ми придобивка koex master ,а сефтете което му направих беше запомнящо се , от тук нататък оставам снимките да говорят
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
нямахме кантар,но определено този грозник е с впечатляващи за вида си размери
Изображение
разбира се всички риби плуват обратно там от където са :
https://www.youtube.com/watch?v=zVe6YDrKVSI
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
Dreamer85
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юни 19, 2012 2:18 pm

Re: един ден сред природата

Мнение от Dreamer85 »

Колега,браво за излета,повече от добре си се справил.Аз не можах да разбера обаче това репортаж за риболовен излет ли е,защото не му е тук мястото нито си споделил къде(ясно че няма да кажеш мястото,но поне кажи къде е), нито стръвта каква е била.Ако си искал да се похвалиш с новата болонеза(за която,по точно които имаш 100 отговора в тая тема),поне да беше написал какъв строй е,как се държи,доволен ли си от нея.Още веднъж браво за рибите и майсторлъка.
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: един ден сред природата

Мнение от fozi073 »

Браво колега , хубави риби с хубави такъми.....максимален кеф се е получил :smt023
Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

Re: един ден сред природата

Мнение от bruno11 »

Dreamer85 написа: това репортаж за риболовен излет ли е.
привет определено не е разходка ...
Dreamer85 написа:нито си споделил къде(ясно че няма да кажеш мястото,но поне кажи къде е),.
гърция
Dreamer85 написа:, нито стръвта каква е била.
захранката съм я снимал стръв бял червей,кука 14 повод 0,11 от една марка
Dreamer85 написа: Ако си искал да се похвалиш с новата болонеза(за която,по точно които имаш 100 отговора в тая тема),поне да беше написал какъв строй е,как се държи,доволен ли си от нея.
не се познаваме лично,но не мисля,че има с какво и на кого да се хваля..не съм в 10ти клас ,втория срок.относно сопата ,строя е прогресивен,с върхова акция,на този етап отговори напълно на очакванията ми мисля да й взема някое братче ...
Dreamer85 написа:.Още веднъж браво за рибите и майсторлъка.
блягодаря специално за теб снимка от излета ми миналата седмица
Изображение
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
tzetzo62
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 2:25 pm
Местоположение: Търговище

Re: един ден сред природата

Мнение от tzetzo62 »

Браво!Чуден излет!
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: един ден сред природата

Мнение от oneillbgm »

Чудесно. Добри емоции е имало и честити нови такъми.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
mrenka
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 12:09 am

Re: един ден сред природата

Мнение от mrenka »

Браво, колега, запомнящо се сефте на нова пръчка. :fishing3:
Като ти окъсее и се заоглеждаш за 7 - мица, пак да си избереш нещо уловисто.
Не ми се ще да ти осирам темата, обаче ще напиша още няколко реда за неща, дето ми се въртят из главата от известно време.
Почнахме вече и местата в Гърция да си ги крием, при това с право. И то не от местните, а точно от когото трябва - от нашего брата. Гърците не ядат речна риба, сладководния риболов хич не ги влече, само за патки и гъски ходят по реките. От известно време речната риба и в Гърция започва да намалява, последните 3 -4 години това се усеща осезаемо. Има група заподозрени и това определено не са кормораните.
Поздравления още веднъж за чудесния слънчев риболов.
Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

Re: един ден сред природата

Мнение от bruno11 »

mrenka написа: Почнахме вече и местата в Гърция да си ги крием, при това с право. И то не от местните, а точно от когото трябва - от нашего брата. Гърците не ядат речна риба, сладководния риболов хич не ги влече, само за патки и гъски ходят по реките. От известно време речната риба и в Гърция започва да намалява, последните 3 -4 години това се усеща осезаемо. Има група заподозрени и това определено не са кормораните.
аз съм на същото мнение , за това и избягвам да ходя в БГ , картинката тук е още по-лоша,рибите се чистят още на реката ...сега тези неща ги е имало и ще ги има ,2-3 риби няма да нарушат еко системата ,но когато това е масово за буркани и тн ...Особено в Гърция се ловят количества и всичко това да влиза в белите кофи от латекс ,след което в багажника ...
иначе ние постъпваме така :
https://www.youtube.com/watch?v=sakBPUzTYoU

https://www.youtube.com/watch?v=u5eywk_Zyog

пак пиша и апелирaм до всички , когато искате вземете си някоя друга риба ,но пускайте количествата обратно,камо ли за трофейте - както тук:
https://www.youtube.com/watch?v=vG6WAg2SAHQ


поздрави
Последно промяна от bruno11 на Пон Мар 21, 2016 6:06 pm, променено общо 1 път.
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
Dreamer85
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юни 19, 2012 2:18 pm

Re: един ден сред природата

Мнение от Dreamer85 »

Мерси много за информацията.Надявам се да не си приел коментара ми като заяждане,наистина се интересувам от мнението ти за болонезето,че и аз съм в едно чудене за смяна на моята.За съжаление сте прави за споделянето на излети и разкриването на местата,все пак се радвам че макар и да не е в българия,може да се направи наблизо подобен риболов.Наслука и занапред.
Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

Re: един ден сред природата

Мнение от bruno11 »

Dreamer85 написа:Мерси много за информацията.наистина се интересувам от мнението ти за болонезето,че и аз съм в едно чудене за смяна на моята.З.
сега какво да ти кажа,аз и преди съм писъл тук ,че българина каквото си купи е най-доброто и си го хвали само него ...в предишна тема бях питал колегите именно как се държи тази въдица с риби над килограм,така и никой не ми драсна два реда освен едно филмче с риби до 300г...явно колегите не познават сопата много .имах щастието да изкарам вече такава риба и мога да кажа,че болото ми направи кефа - и то с повод 0,11 отново на мило ,така че лека полека ставам почитател на марката .Като гледам разни клипове как колегите от италия борят риби по-морето с коекса,и хич не им дреме ,пък в морето не знаеш какво ще ти удари значи става и за нашите условия по-реката .Или с други думи ако се чудиш,моя съвет е направи си кефа :) аз сега мисля да си поръчам и едно страдивари на 5 метра :) ако имаш други конкретни въпроси за въдицата пиши,
поздрави
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: един ден сред природата

Мнение от naskobo »

Поздравления за придобивките и риболова!Внимавай с продуктите на МИЛО-водят до пристрастяване!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

Re: един ден сред природата

Мнение от bruno11 »

naskobo написа:Поздравления за придобивките и риболова!Внимавай с продуктите на МИЛО-водят до пристрастяване!
мани верно е ,на вносителя дупе да му е яко :)
пс. поръчах си едно страдивари да видя как се свири на него
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
olegdimitrov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 5:55 pm
Местоположение: Пловдив

Re: един ден сред природата

Мнение от olegdimitrov »

Супер риболов си спретнал ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”