DAIWA - BOLOGNESE / модели

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от ianimar »

колега Bruno11 така ли се продава болото,или ти си заевил да не я оборудват с водачи и макоро дръжач,и аз съм си нареждал водачи но заливката немога да е докарам като купешката,и ще е кофти хубава въдица с лош лак,/не казвам че не можеш/но е странно за толкова пари ти сам да се оправяш,и успех с красавицата
peshobg
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 3:23 pm

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от peshobg »

ianimar написа:колега Bruno11 така ли се продава болото,или ти си заевил да не я оборудват с водачи и макоро дръжач,и аз съм си нареждал водачи но заливката немога да е докарам като купешката,и ще е кофти хубава въдица с лош лак,/не казвам че не можеш/но е странно за толкова пари ти сам да се оправяш,и успех с красавицата
Тези болота идват на голи бланки.Позволяват да си окомплектоваш както ти е кеф и да си я модифицираш по твое желание.
Конкретно за Air bolo на Bruno 11,въдицата е навита от Стенли и е направена много прифесионално.
peshobg
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 3:23 pm

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от peshobg »

tosho4321 написа:колеги извинявам се за моя въпрос , ама аз имам проблем с поръчката на daiwa air bolo Любопитно ми е, ако някой може да ми даде съвет, как могат да ми я доставят в Швеция ?
Ще ни разясниш ли в какво точно се състои проблема?
tosho4321
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Апр 24, 2017 8:20 pm

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от tosho4321 »

аз нямам никаква представа откъде и как става да ми я докарат в Швеция и дали ще дойде тука оборудвана
така че директно да се риболовства
мерси предварително
tosho4321
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Апр 24, 2017 8:20 pm

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от tosho4321 »

аз ще сам много благодарен ако някой може да ми даде съвет как мога да си внеса в Швеция air bolo тъй като тука не продават болонезе и другото което е ако може да дойде директно монтирана готова за риболов
peshobg
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 3:23 pm

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от peshobg »

tosho4321 написа:аз ще сам много благодарен ако някой може да ми даде съвет как мога да си внеса в Швеция air bolo тъй като тука не продават болонезе и другото което е ако може да дойде директно монтирана готова за риболов
Трябва да намериш интернет магазин в Италия.Пращаш им имейл дали доставят до Швеция и описваш,че искаш готово боло с водачи.
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от miro253 »

Да. Те по повечето сайтове дават цена за гола и оборудвана.
R.Kordov
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Мар 28, 2019 2:07 pm

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от R.Kordov »

Здравейте колеги, харесал съм едно болонезе Daiwa luvias 6 m. Power. Някой има ли мнение или опит с това болонезе. Ще се радвам да сподели
logii666
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 02, 2018 2:13 pm

Re: DAIWA - BOLOGNESE / модели

Мнение от logii666 »

DAIWA TOURNAMENT AGS PRO POWER 6M , а за тази въдица има ли някой наблюдение? ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”