Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от Slavi_82 »

Колеги дайте някакво мнение за болонезите на Митко Шивача Митерсон.
Никъде не виждам никой да ги споменава . Ще ми е интересно да чуя мнение за това някой клатил ли ги е, или да си е купил такава пръчка
Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от bruno11 »

какво е това ?
българин произвежда болонези ли ?!
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
Zdraveca_10
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Апр 10, 2014 11:17 am
Местоположение: София

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от Zdraveca_10 »

Българина има навика като ,,изклати нещо качествено" да се похвали...щом никой не го прави явно не стават... :) майтап,разбира се... сега сериозно...това доколкото знам е Кюстендилска фирма която прави захранки,водили са ме в магазина и отзад в склада да видя кой как ги клати ;) ... запознаха ме със собственика,казват че бил много добър рибар,и известен в региона,гледам че човека ги ремонтира и сглобява явно си разбира от работата,но сега чувам че произвежда въдици,...
Бъди играч на терена,а не в съблекалнята...
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от Slavi_82 »

По скоро поне така съм чул че всеки един които поръча определено количество макари пръчки и т.н. може да ви го направят
с логото на вашата фирма/марка по избор .
Та до тук съм срещал няколко типа болонези и захранки на митерсон, мисля че имаше и плувки и други аксесоари :)


Тва е една от последно представените болонези :
https://www.facebook.com/groups/4889696 ... 932720678/

Преди време имах възможноста да разгледам 2 типа болонези и общо взето бяха доста стегнати и красиви пръчки.
За момента съм виждал да се продават в Перник и Кюстендил със сигурност и по другите градове ги има, но явно не е разпространена
като марка
Zdraveca_10
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Апр 10, 2014 11:17 am
Местоположение: София

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от Zdraveca_10 »

То има такива майстори на всякъде,в София Лоди,Риконото и Стенли са майстори... Взимаш директен и го даваш да ти го направят на боло... между другото има доста добри попадения такива... виждал съм с очите си,даже и аз съм се замислял за такъв вариянт...
Бъди играч на терена,а не в съблекалнята...
Аватар
topspin
фен клуб-скобар
Мнения: 2785
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 12:32 pm

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от topspin »

модела не се прави от никакви майстори, а си е заводско производство , копие са на Тубертини , правят се в Китай , същите са като FL и много други , иначе са наистина високо качество
Аватар
bruno11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Пон Май 18, 2015 9:53 am

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от bruno11 »

всички болонези тръгват от директен телескоп ,дори тук в БГ има колеги които се доверяват на родните майстори и резултата хич не е лош
с тази разлика,че колегите си взимат мило,мавър и тн там почти няма как да сбъркаш с директния.
верно е,че слънцето грее еднкво за всички,но мисля че в този наситен пазар и ценови клас трудно се налага марка .
иначе всичко е ясно свързваш се с китайците и си ти ,поръчваш 1000 сопи , името е въпрос на импровизация
за да нямаш проблеми,трябва да си умрял ...
Емил Димитров
фен клуб-скобар
Мнения: 371
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 8:15 pm
Местоположение: Перник
Обратна връзка:

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от Емил Димитров »

Както каза колегата копие са на Тубертини и то високия клас. много стегната въдица, лично съм разпъвал два модела от тях. Не съм хващал риба с тях. но се замислям да заприходя една шестица 7706
http://www.krakra-fishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
jordanpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 810
Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 2:04 pm

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от jordanpetkov »

Как може да се видят болонезите на Митерсон, в нета не намерих информация ?????????
Аватар
plamii
фен клуб-скобар
Мнения: 260
Регистриран на: Чет Юли 14, 2011 11:04 am
Местоположение: Кюстендил

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от plamii »

В магазина на Митката в кюстендил, то неговия магазин си е рибарски мол
Изображение

The Best
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от miro253 »

Аз мисля, че ги гледах в едно магазинче в София на Красна поляна до гумаджийте, но не съм много сигурен дали беше там.
Zdraveca_10
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Апр 10, 2014 11:17 am
Местоположение: София

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от Zdraveca_10 »

Предполагам Митерсон имат сайт,и би трябвало да ги има вътре...
Бъди играч на терена,а не в съблекалнята...
peshobg
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 3:23 pm

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от peshobg »

В София на Ломско шосе,при митничарите има такива болота.Ако не се лъжа съм виждал и на 5м и на 6м.
MyaHue
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Юни 22, 2012 12:40 am
Местоположение: Монтана

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от MyaHue »

Ако някой има преки наблюдения върху 6м. Митерсон интересува ме каква е дебелината на последната бланка , какво е разстоянието от тапата до макародържача и какъв строй има болото мерси :)
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Дайте мнение за болонезите на Митерсон

Мнение от butnik »

MyaHue написа:Ако някой има преки наблюдения върху 6м. Митерсон интересува ме каква е дебелината на последната бланка , какво е разстоянието от тапата до макародържача и какъв строй има болото мерси :)
Болонезе MITERSON 7706
Привет колеги, представяме на вашето внимание една нова за пазара марка болонеза MITERSON. Болонезата е предназначена за интензивни риболови и покрива всички изисквания в ценовият клас в който се предлага. MITERSON 7706 може да се справи без проблеми и с риби над 2 кг, като първите тестове на болонезата са направени именно с кефали над 2кг с който се справя лесно. Болонезата разполагат с 3 броя подвижни водачи, 2 броя на първо коляно и един брой на второ коляно с което се постига по-добро изхвърляне на плувките, като се подобрява и точността на замятане. Болонезата е доста пъргава, което ви позволява да ловите, както дребни така и едри риби. Въдицата е произведена от високо модулен карбон, с което е постигната оптимален баланс и малка тежест на въдицата , само 270 гр. на 5,75 метра , което я прави конкурентна на доста събратя на реномирани фирми. Болонеза MITERSON ще ви изненада с покритие против хлъзгане с много добро сцепление на дръжката и стилен макародържач. Изобщо цялата визия на болонезта е доста приятно решена в черна дръжка с наситено червени, перлено златисти и антично сиви акценти. Предлага се в две дължини 5м и 6м. Тази болонеза няма да ви подведе и ще остави страхотни впечатления във Вас. Болонеза MITERSON пристига в стилна опаковка и пластмасов предпазител за водачите.
Болонеза MITERSON 7706 размер 6 метра
Акция : до 30 гр.
Брой водачи : 9 бр SIC , от които 3 броя подвижни
Тр. дължина :1,41 м.
Брой секции : 6
Реална дължина : 5,75 м.
Реално тегло : 270 гр.
Цена : 158 лв.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”