Къде на Жребчево места за директен?

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Къде на Жребчево места за директен?

Мнение от pacho69 »

Привет риболовци, отдавна не бях влизал във форума, щото отдавна не съм ходил за риба. Баджото си купил директна сопа 8 м и решихме да се разходим нейде из Жребеца, но за жалост нямам идея къде може да се намери дълбоко местенце удобно за директен? Предварително благодаря за споделеното инфо.
По-голям шаран от рибаря няма...
indzaghi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Май 10, 2009 1:53 pm

Re: Къде на Жребчево места за директен?

Мнение от indzaghi »

Ако се движиш по подбалкаския път/посока София-Сливен/,след разклона за Гурково започва язовира местн.Боклуците.Следиш за черен път в дясно,точно преди едно дере.Пътят върви през ниви и стига до язовираРазстоянието не е голямоТам има заливче,където съм ловил много риба,от почти всички видове в язовира.Мястото е лесно достъпно,но няма сянка.Опъваш чадъра и почваш.Скоро обаче не съм ходил и не знам как стои въпроса с нивото.Успех.
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: Къде на Жребчево места за директен?

Мнение от pacho69 »

Благодаря колега, мястото го знам, наистина там е супер за риболов, но миналата година нямаше грам вода там, сега нямам идея каке
По-голям шаран от рибаря няма...
ПламенМ
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 4:57 pm
Местоположение: Сливен

Re: Къде на Жребчево места за директен?

Мнение от ПламенМ »

За съжаление сега вода има, но е много и място за директен почти няма. Язовира е пълен почти до горе и всичко е залято.За директен, според мен, само на " боровата горичка", след Гурковския мост, от Гурково към Нова Загора преди моста в ляво.
stoik
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Авг 25, 2013 5:43 pm

Re: Къде на Жребчево места за директен?

Мнение от stoik »

Сега има доста вода по язовира и оттам места бол. Боклуците е добро място, малко под него и по същия път е Конарско дере / тук- там има и сянка/, Мантинелата също, Зли дол....... Преди църквата също. Не мисля, че дълбочината е определяща за директен сега. Всяко място, до което може да се стигне с кола и няма много закачки е добро ако има късмет да има и рибки. Чувам, че се влияе от захранка.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”