Питане за допълнителни топсети за уип?

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
panddov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 7:55 pm
Местоположение: гр.Плевен

Питане за допълнителни топсети за уип?

Мнение от panddov »

Някой колега с уип Миди да си е намирал или приспособявал допълнителни топсети и къпингкит за него?От скоро се заимах с такъв втора ръка и ми се ще да е по функционален и удобен доколкото може да стане такъв?До сега не съм имал щекерна въдица и много неща не са ми ясни...но имам желание да опитам и аз този вид риболов!Има си топсетче с жило,но е хубаво да си има и поне още един с ластик..и къпинг за повече прецизност...
pavyan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 11:04 am

Re: Питане за допълнителни топсети за уип?

Мнение от pavyan »

panddov написа:Някой колега с уип Миди да си е намирал или приспособявал допълнителни топсети и къпингкит за него?От скоро се заимах с такъв втора ръка и ми се ще да е по функционален и удобен доколкото може да стане такъв?До сега не съм имал щекерна въдица и много неща не са ми ясни...но имам желание да опитам и аз този вид риболов!Има си топсетче с жило,но е хубаво да си има и поне още един с ластик..и къпинг за повече прецизност...
Аз също имам "Миди",но си е с втори кух връх и ластик.Питай продавача дали не го е забравил ,или пък те е метнал.Къпинг кит не те съветвам,тънък е и ще го счупиш.
П.П.Освен това,Миди-то не е точно уип,защото можеш да го ползваш и като директен(всъщност,аз го ползвам точно за това).Иначе си има уип-ове,които са като къс щека,но за тях ще ти трябва платформа,докато Миди-то можеш да го закрепиш и на обикновена стойка.
Аватар
panddov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 7:55 pm
Местоположение: гр.Плевен

Re: Питане за допълнителни топсети за уип?

Мнение от panddov »

Имам си и жило и кух връх с ластик.....Идеята ми е за още един с ластик да си спретна,Мидито е карпово от първите пише само Карбон и сигурно е по здраво и дебелостенно от последните модели...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”