Стол ,да ама какъв

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Стол ,да ама какъв

Мнение от Skorpi »

Замислил съм се за ново столче , дали от Кюстендилските А3 ли А4 ли ,или нещо дет да е красиво на мило, престън ама да е до 5 стотака и аз се чудя и се мая ква да я скалъпя накрая :P :P :P
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
Аватар
Николай Ангелов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 10:55 am
Местоположение: Пловдив/София
Обратна връзка:

Мнение от Николай Ангелов »

Ходи и гледай всичко що има.Сядай и почувствай дали ще ти е удобно.Естествено вземи този,който ти е най-удобен(зависи и за какво ще го ползваш?).Това е сериозна инвестиция,така че отдели повече внимание и време.Преди 2 години аз си взех стол,българско производство,за да го ползвам когато ловя с директния.Не беще скъм,120 лева,като нямаше скара за краката,при това е лек(5 кг.) и компактен.До тук добре,ама...190 см и 110 кг и след няколко часа вече ми е неудобно да седя на него.Просто на мен ми идва леко малък(не е достатъчно широк - размерите на седалката са 28 на 38 см).Абе 4 часа се изкарват,ама за повече става трудно(при риболов с директен,като не ставам изобщо).Когато ловя с фидера работата вече е друга.Мога и да си ставам и е по-различно някак си.И цял ден си изкарвам без проблеми в кръста и т.н.
Успех!
sladkovodnij
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 12:01 pm
Местоположение: с. Крушари обл. Добрич

Мнение от sladkovodnij »

Колеги може ли да ги видим някъде на снимчица тези българските платформички. И на мен ми е мечта една такава екстра. Предполагам, че сега в този сезон може да са им по тънки цените. :P
Харесвам сръчните ръце!
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Мнение от Skorpi »

За по тънки цени не ми се вярва по скоро бих се очудил ако не са завишени за А6 знам цената 650лв + 15лв за доставка
Чух че има инфо в сп На риба и снимки на столчетата ама днес неможах да намеря списанието. :P :P :P
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
Аватар
Николай Ангелов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 10:55 am
Местоположение: Пловдив/София
Обратна връзка:

Мнение от Николай Ангелов »

Мдаа,темата си я пуснал тук - значи ти трабва за риболов с щека.Не се ориентирах по рано :oops: Ми какво да ти кажа,в списанието моделите А3 и А4 и останалите А... изгкеждат добре.Просто отиди на място и седни върху тях,ако може и с разпъната щека.Но за 650 може да се поогледаш за други модели,при това не български.На Колмик изглеждат много добре,ама съм ги виждал само на картинка,трябва да са доста здрави,е малко повечко идват,но сигурно си струва.Също така виж и на Престън Иновейшън или Мило.Щото ако дадеш 650 лева за копието,по-добре малко повече,но за оригинала.
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Мнение от Skorpi »

В Стара Загора няма магазин в които да разгледам моделите и да ги пробвам Учудващо е за такъв град но няма никъде представители на извесни фирми Каквото и да реша да купя трябва да го поръчам и да чакам доставката :P
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
Аватар
Николай Ангелов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 10:55 am
Местоположение: Пловдив/София
Обратна връзка:

Мнение от Николай Ангелов »

Хм,според мен не трябва да правиш избора си по "картинки".Отдели свободно време и се разходи до Пловдив.Там ще намериш модели на COLMIC,Trabucco,Preston Inovatin със сигурност.После отскочи и до София,ако се наложи и до Кюстендил.Хм,бая ще се разходиш и бая пари ше хвърлиш за гориво,ако си с кола.Не е много добре като идея,но поне до Пловдив или София може да отидеш с автобус.Пък като си избереш нещо после му мисли за доставка.Иначе е кофти,когато нещо го няма в града ти.
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Мнение от Skorpi »

А можеш ли да дадеш адрези на тия магазини в Пловдив , а то иначе Пловдив е голям град и голямо обикаляне ще падне :lol: :P
Представа нямам за риб. магазини там.
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
Аватар
Николай Ангелов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 10:55 am
Местоположение: Пловдив/София
Обратна връзка:

Мнение от Николай Ангелов »

COLMIC - http://www.colmic-bg.com (чичо Веско - щедрия :D )
ул. Богомил 53
Телефон: (032) 605890
0888 520 590
Факс: (032) 607499
E-mail: office@colmic-bg.com



Риболовен свят - внасят Престън Иновейшън
бул. "Христо Ботев" 148
032 / 63 59 78


Магазин "Промикс" - магазина на Наско Боянов и Румен Панов(състезатели,не може да не ги знаеш)
бул. Руски № 40
032 / 64 23 02

Риболовен търговски център "ТОМАКС" - внасят Трабуко
бул."Руски"139, ет.1, зала 102
032 / 62 31 03,обаче нещо разбрах,че там са под наем,а собственика си искал мястото,та може и да са се преместили(сега не съм в Пловдив и не мога да проверя),за това може да се обадиш първо по телефона

Дано ти бъда поне малко полезен.
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Мнение от Skorpi »

Благодаря , за адресите .Ще видя какво ще направя :P :P :P
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”