влакно-т-force

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

milo69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 4:49 pm
Местоположение: plovdiv

влакно-т-force

Мнение от milo69 »

някой ползвал ли е това влакно на трабуко, трябва ми влакно за директния телескоп и ако някой има мнение за това влакно ще бъда благодарен ако го сподели
Аватар
Local
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6874
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 1:31 pm
Местоположение: Асеновград/Пловдив

Мнение от Local »

Колега конкретизирай се за какъв риболов и каква дебелина ти трябва? Влакната са от висок клас и са много здрави.
Клавиатура риба не лови!!!
Аватар
old fox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 640
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 10:52 pm
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от old fox »

:lol: :lol: На моята петица съм вързал 0.06 - плетено - 6.5кг. Не помня името, защото намокрих ролкта и и падна етикета :lol: Много яко се усеща и малко рибе, да не говориме за по-големите :lol: :lol:
РИБОЛОВА Е КАТО СЕКСА - ИЛИ МОЖЕШ -ИЛИ ГЛЕДАШ 1 1 1Р
Аватар
krezo_bg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 1:13 pm
Местоположение: Нова Загора-точен адрес Сливен

относно влакното Т-форс на Трабуко.

Мнение от krezo_bg »

Колега, ползвай я без да се притесняняваш.Аз работя със същата марка корда на7цата и е0,146мм.Държалива е на възли ,клупове и тн.
Аватар
ribolovec2
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Авг 30, 2006 7:59 pm

Мнение от ribolovec2 »

хубаво е , освен ако не е менте. Щото аз във Варна от магазина до обръщача си взех такова и по средата имаше възел.
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Влакното е много добро-аз ползвам такова за спининг и съм много доволен. Предполагам, че и за леко би станало, но няма представа за коя точно разновидност говориш.

old fox написа::lol: :lol: На моята петица съм вързал 0.06 - плетено - 6.5кг. Не помня името, защото намокрих ролкта и и падна етикета :lol: Много яко се усеща и малко рибе, да не говориме за по-големите :lol: :lol:
Ами да се надяваме, че въдичката ти е евтинка, защото след някоя по-голяма каракудка може да се нуждаеш от нова сопа:lol: :lol: :lol:
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
mic
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 6:19 pm
Обратна връзка:

Re: влакно-т-force

Мнение от mic »

Като изключим това че не отговаря на размера влакното е здраво.Мерили сме много влакна с микрометър а и има тестове в MAtch fishing-не е това което пише!Ако търсиш влакно за основнин линии- Daiwa Match Winner,Maver Lenca madre!Влакната са на 100 и 150мт разфасовки и отговарят отвсякъде!Цена м/у7 и 9 лв
Аватар
krezo_bg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 1:13 pm
Местоположение: Нова Загора-точен адрес Сливен

Мнение от krezo_bg »

Наистина е здраво макар че не отговаря на написаното.Значи миналата година изразходих цялата дължина от ролката и не намерих възелче но тази сигурно е имало защото на следващо кълване оставих 1/2 от дължината на 7цата(говоря за основното с повода).Така че смятам или да мина на друга марка корда или ако ползвам същата, но да приложа 100% ОТК.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”