тика адвенчар

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

(kU-Ku)AzOtA
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 7:35 pm

тика адвенчар

Мнение от (kU-Ku)AzOtA »

Здравеите колеги може ли някои да каже за тика адвенчар цвета на секциите какъв е че се самнявам за ремонт или заменени секции че тази тояга има два вида карбон върха и следващата снадка леко сивеят а другите са си черни. Благодаря предварително и се ИЗВИНЯВАМ за това 4е не знам дали това е правилното място за тази тема
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: тика адвенчар

Мнение от N.Dimitrov »

Имам въпросната въдица на 7м, цвета би трябвало да е черен, за сравнение погледни цвета на най-долната секция(бланката) в най-горния и край-такъв трябва да е и на другите снадки :)
Дано съм помогнал.
(kU-Ku)AzOtA
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 7:35 pm

Re: тика адвенчар

Мнение от (kU-Ku)AzOtA »

Благодаря колега .Сичко е черно само 2 са различни като ги погледнеш под ъгъл и другото пише 6мт а тя е 5.60
Regar
фен клуб-скобар
Мнения: 254
Регистриран на: Съб Май 29, 2004 4:17 pm
Местоположение: София

Re: тика адвенчар

Мнение от Regar »

Прибрани не добре подсушени части също може да сивеят. Принципно новите части би трябвало да са по-тъмни, но може и да греша...ако са слагани неоригинални примерно
kali3896
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Авг 30, 2015 4:39 pm

Re: тика адвенчар

Мнение от kali3896 »

На по- качествените въдици съдържанието на карбон в бланките е различно. Това променя техния цвят.Не-може върховите секции , да са твърди като тези в началото поради това ,че ще станат доста чупливи. За това леко сивеят спрямо останалите.Чел съм го някъде по - форумите.Имам директен ,на който също първите върхови секции сивеят,а останалите са по-черни.Надявам се,че съм ти помогнал с нещо!
(kU-Ku)AzOtA
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 7:35 pm

Re: тика адвенчар

Мнение от (kU-Ku)AzOtA »

БЛАГОДАРЯ колеги за отделеното време
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”