Щека MAP TKS 101 2G

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

horsta88
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Май 23, 2016 3:09 pm

Щека MAP TKS 101 2G

Мнение от horsta88 »

Попадна ми тази щека на добра цена,става ли за първа,досега не съм ловил с този метод.Гледам в Англия са уважавана фирма,има и ревюта по YouTube.Споделете ако някой е ползвал техни неща и има мнение.
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Щека MAP TKS 101 2G

Мнение от emo vasilev »

Така бях и аз преди години - коя , колко тежи, провисва ли и т.н. Видях в една обява Вега Ултимат Карп 11м. и я взех без да зная нищо за този модел.Доста време си лових с нея без да се интересувам от други , но дойде момента ,когато ми окъся .Сега ловя с Триана Потенза 14.5м. , за която също нямах инфо , но пък се оказа доста стегната и приятна за ловене.
Та .....като за първа - гледай да е по евтинка щото притесненията са по малко .
Аватар
г.генков
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Мар 22, 2015 6:20 pm

Re: Щека MAP TKS 101 2G

Мнение от г.генков »

Съгласен съм с колегата Емо Василев.Мнението ми за пръчката е че е перфектна за първа щека.Сопата си натежава на пълната дължина и те съветвам в началото да започнеш по предпазливо и да ползваш пръчката на по къси дистанции.Съответно 9.5/11/12.5 ! Дано имаш нужното оборудване,за да може да прецениш за себе си дали това е твоят риболов.Без рибарски стол (платформа) и ролер предназначени за щекарски риболов това няма как да стане.
horsta88
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Май 23, 2016 3:09 pm

Re: Щека MAP TKS 101

Мнение от horsta88 »

Сега набавям необходимото оборудване.Първо е платфомата,после ролер,стойка за топ сети и къпинг.Поръчах си от Декатлон платформа с колела,греда и пълно оборудване.Имам фидер стол от там и го ползвам вече втора година интензивно без забележка,пък има и гаранция ако нещо не и държат краката.Гледам английски щеки,заради големият избор и конкуренция на острова,там рядко има лоши неща.Като за начало мисля,че с два шарански,един мачов,къпинг и калъф ще ми върши работа,пък като натрупам опит ще видя какво мога да надградя.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”