Счупена Tica adventure 7m

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

white shark 2
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2012 6:03 pm

Счупена Tica adventure 7m

Мнение от white shark 2 »

Здравейте колеги. Имам споменатия директен телескоп но за съжаление счупих втората секция откъм върха. Секцията не подлежи на ремонт а не мога да намеря нова- дори и в представителството на Тика я нямат. Някой ако има тази секция или знае откъде да намеря да свирка.Предварително благодаря.
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от pampasa »

white shark 2 написа:...............дори и в представителството на Тика ,я нямат.
Ти по телефона ли се обади ,питам - защото е възможно , въпросното коляно да е аналогично с такова , от друга серия на Тика ..............

Премери с шублер диаметъра от двата края , както и общата дължина на коляното .................... да си подготвен ,ако те питат за размери.....
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от firepd69 »

Представителството я нямат, но може да се поръча.Чака се от 4 месеца нагоре. Ядох същият и знам от опит!
Аналогии просто няма. Винаги се разминават с по няколко микрона дори, но съвместимост - тц. Дати е гадно :!: Ама това са политики на всички фирми.
white shark 2
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2012 6:03 pm

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от white shark 2 »

От представителството ми казаха да се обаждам периодично.....Преди няколко години счупих същата секция и чрез 1 риболовен магазин в Казанлък си я поръчах и взех за няма и седмица. Сега вече 5 месеца търся. Ще звънна отново на представителството и ще питам мога ли да поръчам.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от firepd69 »

white shark 2 написа:От представителството ми казаха да се обаждам периодично.....Преди няколко години счупих същата секция и чрез 1 риболовен магазин в Казанлък си я поръчах и взех за няма и седмица. Сега вече 5 месеца търся. Ще звънна отново на представителството и ще питам мога ли да поръчам.
На мене всички поръчки ми идваха от завода в Китай, а той доколкото знам е колкото Казанлък горе-долу :o
Затова се и бавеха ! Ако търговеца не я намери някъде в наличност да ти я достави ще чакаш мин. 4 месеца за производство и доставка !
Limanov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 326
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 1:22 pm
Местоположение: Варна

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от Limanov »

Виж секция от Tica Extreme 7m ако имат също става.
white shark 2
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2012 6:03 pm

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от white shark 2 »

Благодаря, ще питам и за екстрийма.
firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от firepd69 »

Гледам празни постове на мен и пампаса :roll: , вирус ли, щуротии ли сме писали. Айде аз съм прост, ама пампаса сигурно е интелигентен пич, кво ли става... :roll:
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от pampasa »

Мдаа ,и Аз ги виждам като празни ...........................
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
white shark 2
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2012 6:03 pm

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от white shark 2 »

Ако става въпрос за постовете ви от 4 февруари при мен излизат....
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от chirusa_bg »

pampasa написа:
white shark 2 написа:...............дори и в представителството на Тика ,я нямат.
Ти по телефона ли се обади ,питам - защото е възможно , въпросното коляно да е аналогично с такова , от друга серия на Тика ..............

Премери с шублер диаметъра от двата края , както и общата дължина на коляното .................... да си подготвен ,ако те питат за размери.....
Аз ги виждам бре, тук са си :shock:
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Счупена Tica adventure 7m

Мнение от pampasa »

Сега и Аз ги виждам / някакъв временен бъг , ще да е било/..................... както и да е ......................... дано колегата намери това ,което търси............

Поздрави
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”