Воблер и блесна за щука.

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
zapalen_92
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 762
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 6:28 pm
Местоположение: Павликени

Воблер и блесна за щука.

Мнение от zapalen_92 »

Бях пуснал тема в която написах че в събота сам на свищов и ще се отбия на река дунав.Бях задал няколко вапроса и поисках савет от вас,но не ми одговорихте-сигорно не знаете.Та сега искам да задам вапроса по малко друг начин.Купил сам си един воблер и една блесна.Искам да ви попитан дали са подходящи за щука на река дунав???
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
maznislav
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1172
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 8:18 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от maznislav »

първо .. много са ти размазани снимките..
Блесната е малка .... някое расперче може да се излъже .....
За воблера ... божа работа ... ако е в рамките на 5 -7 см може и да се получи ... но магията на риболова с воблер е това , че ти трябва да го съшивиш и да накараш щуката да го хареса ... Проби му е майката ... и много търпение ...
Като се ожениш, ще разбереш какво е щастие, ама вече ще бъде късно!
ЖЕНА ЗАД ВОЛАНА,Е КАТО ЗВЕЗДА В НЕБЕТО,
ТИ НЕЯ ВИЖДАШ,ТЯ ТЕБЕ НЕ!!!
Аватар
pi4a94
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Вто Юни 19, 2007 7:40 pm
Местоположение: София,България

Мнение от pi4a94 »

блесната е моска ако не се лъжа а воблера strike про ама друго немога да кажа за него...на моската зависи къде ще ловиш идеална е за кефал и костур :idea:
Аватар
Fishing_Fan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 654
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 11:07 am
Местоположение: Шумен

Мнение от Fishing_Fan »

Пича94 ,бъркаш за модела на блесната,модела е Мепс Аглия сребриста :)
elektronchika
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 2:25 pm
Местоположение: Варна

Мнение от elektronchika »

ти бъркаш, точно моска си е. На Мепс-а пише кой номер е, модела, а може и "Мепс" да пише. А на тази няма нищо :)
Аватар
demorock
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 349
Регистриран на: Чет Юли 26, 2007 7:40 am
Местоположение: Österreich-Klagenfurt

Мнение от demorock »

имам същата блесна и потвърждавам че е моска но за щука незнам дали ще стане хващал съм костури на подобна моска :)
НАСЛУКА!!!

Изображение
Bai Ves
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 213
Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 12:54 am
Местоположение: Veliko Tarnovo

Мнение от Bai Ves »

Моска е бе! Не се косете, Мепс си имат съвсем друг дизайн на листото. А пък това, че прилича на Декорее си е естествено..... рибите са едни и същи и примамките ги е създала майката природа. Предпочитанията са в това....... Рибите подрожават ли на мода или изпитват глад, атакувайки примамките. Считайки щуките за древни риби, С ХАРАКТЕР!

Fisher Man, бъркаш примаките защото снимките са размазани но и рутината си иска да си по внимателен. Ето, нов във този форум, а те поправям, вече. :roll:
Аватар
Кърцата
фен клуб-скобар
Мнения: 2590
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 1:46 pm
Местоположение: София

Мнение от Кърцата »

Ае стига сте обърквали момчето. Моска.. Мепс.. глупости.
Блесната е моска. малко е дребна за щука, но на такава веднъж закопчах три щуки на Струма, докато търсех кефал. Тъй че...
Майката му е в мятането. Докато стой тук и чете глупости в нета риба нема да фане. Бегом на реката и бой . Или ша са хване или не. Средно положение нямааааааа. Требе да се пробва!!!!!!!!!
само русалки НЕ ловя и то защото не им знам мезето

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=25&t=18972- ПАК ЩЕ ДОЙДЕМ!!!!!!!!!

http://standartparket.com/
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Мнение от Ivak »

Като си взел тази моска, си вземи и номера 5-6-7 пак същата въртяща но чисто бяла или с бяла с холограма. :D
Bai Ves
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 213
Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 12:54 am
Местоположение: Veliko Tarnovo

Мнение от Bai Ves »

И хварляи упорито, хаиде репортираи!
Аватар
old fox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 640
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 10:52 pm
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от old fox »

Кърцата написа:Ае стига сте обърквали момчето. Моска.. Мепс.. глупости.
Блесната е моска. малко е дребна за щука, но на такава веднъж закопчах три щуки на Струма, докато търсех кефал. Тъй че...
Майката му е в мятането. Докато стой тук и чете глупости в нета риба нема да фане. Бегом на реката и бой . Или ша са хване или не. Средно положение нямааааааа. Требе да се пробва!!!!!!!!!
Бегом на реката!!!
РИБОЛОВА Е КАТО СЕКСА - ИЛИ МОЖЕШ -ИЛИ ГЛЕДАШ 1 1 1Р
viksmen
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 2:08 pm
Местоположение: sofia/pazardjik

Re: Воблер и блесна за щука.

Мнение от viksmen »

Винаги воблер и по възможност да не е толкова шарен.За мен най-добрата стъв е кубинката 8-12 см , така че си пражи сметка какав цвят да бъде.До сега не съм видял някои да лови на хелер например , така 4е сребристия цвят е напално достатачен , а и най-добър.
Fen sam na ribolova na hi6ni ribi.Rqdko hodq za drugo.Nai-golqmata mi strast sa 6tukite i re4nata pastarva (balkanka).Ne obi4am da lovq 6aran i 6aranovi ribi.
yzyna
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1411
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 12:15 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Воблер и блесна за щука.

Мнение от yzyna »

viksmen написа:Винаги воблер и по възможност да не е толкова шарен.За мен най-добрата стъв е кубинката 8-12 см , така че си пражи сметка какав цвят да бъде.До сега не съм видял някои да лови на хелер например , така 4е сребристия цвят е напално достатачен , а и най-добър.
По тази логика да взема да си исхвърля цветните воблери?Това са абсолютни глупости,хелер,гупа,скалар,всеки воблер по един или друг начин си има приложение,е почти де,защото има едни китайки дето като го приводниш и прави една игра та стой та гледай!!!!!Но според мен за по мътна вода ярките цветове са си номер едно,а и не смятам че това е само мое мнение!!!!Та да си дойдем на темата,пич Кърцата право ти е казал бегай да фургаш :D че така в нета май няма да стане!!!
viksmen
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 2:08 pm
Местоположение: sofia/pazardjik

Re: Воблер и блесна за щука.

Мнение от viksmen »

Аз изказвам мнение , до което съм достигнал от собстжен опит.Тук говорим за щука не за пастърва.Но ако искаш иди дда пробваш и на розов.
Fen sam na ribolova na hi6ni ribi.Rqdko hodq za drugo.Nai-golqmata mi strast sa 6tukite i re4nata pastarva (balkanka).Ne obi4am da lovq 6aran i 6aranovi ribi.
yzyna
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1411
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 12:15 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Воблер и блесна за щука.

Мнение от yzyna »

А бе брато,ти ме уби с този правопис!!!!!!!!!Ако искаш и на лилав може да си фургаш!!!! :lol:
Не се заяждам просто аз изказвам мнение от моя личен опит!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”