Шарен риболов на хищник

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Шарен риболов на хищник

Мнение от Don4o_62 »

Днес отидох да помятам едни нови примамки,като преди това почнах със старите,но явно на рибите им бяха омръзнали и нищо,викам си, бати Дончо,слагай новата партида :D и като на майтап като почнаха едни костури,големи педарки,няма празно :roll: явно всичко ново и на рибите е интересно :lol:
Photo-0282.jpg
омръзнаха ми костурите и си викам я сложи малко по голяма примамка и....почнаха бели риби да кълват :roll: но бяха малки и веднага ги пусках по най бързия начин
Photo-0283.jpg
Photo-0289.jpg
3 такива амджурки хванах и 3 - то си отплуваха,ще кажеш че бяха тризнаци,един модел :D но взе да ми омръзва и си викам,я сложи още по голяма примамка,от новите де :D сложих и след 4 - тата проводка удари един щук ама щук да ти види окото,голям :D докарах го леко да брега и като почна едни пируети по метър над водата.....който е хващал знае как рипат :D та направи още няколко такли и кълдавака и прегриза флурото :roll: отпраши барабар със всичко като ракета навътре :lol: не бях подготвен за щуки и нямах по дебел повод и си викам другата като удари,ще я вадя като прана ватенка без аванси :mrgreen: естествено че удари друга :D но тая беше по малка и докато разбере кво става и издърпах на брега :lol:
Photo-0284.jpg
голям адреналин и кеф днес,но си викам всяко хубаво нещо си има и край,та спрях,прибрах въдицата,една снимка за спомен :D и чао да другият път
Photo-0290.jpg
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Шарен риболов на хищник

Мнение от Д-р Флекс »

Ето това е репортаж: фрас-прас, ти-вънка, ти-в тигана, и айде!!! :D
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Шарен риболов на хищник

Мнение от Don4o_62 »

Докторе,довечера съм на паниран костур и пекана щука във фолио,та ти да видиш :D :drinkers:
още не съм станал Веган да хрупам само зарзават :lol: а си обичам прясна риба и си я хапваме с Голям кеф :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Шарен риболов на хищник

Мнение от Д-р Флекс »

Завиждам... а пък ако ти е станало и бялото вино вече, леле майко! :D
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”