Бяла на Джиг

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Бяла на Джиг

Мнение от Don4o_62 »

Днес чудно време,викам си трябва да се ходи на язовира да пожигосваме малко :D щуките ми омръзнаха вече и ми се прийска да половя Бяла риба :wink: да обед тук там,после обратно,няма и няма удар,много лодки,никой не хваща,викам си,дедо Дончо търси дашно място :lol: намерих го, понеже имам знания може би все още :D и интуицията не ме е подвеждала,след няколко проводки удар...и първата амджурка бяла риба се хвана,пуснах си я.....
Photo-0947.jpg
Photo-0948.jpg
Продължих обнадежден,че ще има още изненади,големи :D пак удар...засечка,натежа,водене малко и се откачи,след още няколко замятания,добро почукване,бърза засечка и резултата не закъсня с една добра бяла риба :D
Photo-0944.jpg
След малко около мен стана цяла флотилия,егахти и хиените :lol: надушиха ме за нула време с бинокли,телефони и всичко се юрна там :mrgreen: тръгнах си понеже не обичам навалици,все пак човек отива да разпуска :wink: важното че денят мина чудесно :D
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3553
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Бяла на Джиг

Мнение от Павел Три »

Има,няма,за майстора се намира. :fishing1: :smt038
Късмет.Всичко е до късмет. :D
angel81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Съб Май 26, 2007 3:18 pm
Местоположение: Пловдив, Паничерeц

Re: Бяла на Джиг

Мнение от angel81 »

браво, хубава риба.. тази година добре вървя откъм бяла и костурските бабанки. Зимата обаче вода няма да има за всички лодки, 2017-та нивото е идентично с тая година ги бях броил 72 броя ..
късмет работа . .
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Бяла на Джиг

Мнение от Петър Недев »

Дончо,утрепа ги тия риби бе!! Чак да ти омръзне и да хващаш каквото си пожелаеш. Малко са такива майстори.
Когато няма риба.......не кълве!
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”