спининг въдица за бяла риба

Модератори: Павел Иванов, sestrata

mvp12
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Фев 19, 2021 9:22 pm

спининг въдица за бяла риба

Мнение от mvp12 »

Здравейте. Искам да закупя спининг въдица на 2 части за риболов на бяла риба на джиг от лодка. Въдицата да не е по къса от 220 см и да не е по дълга от 245 см. Акцията може да е от мин. 5-20гр до към 10-30 гр (най - често използвам глави по 14/15гр но понякога и 20гр ). Макарата с която ще ловя е shimano stradic ci4+ 190гр. Искам въдицата да е лека, фина и чувствителна като предпочитам (fast) акциите пред (extra fast).Цената и да не е повече от около 400 лв. Моля да предложите различни модели в тези параметри и съответно впечатленията си за тях. Разбира се съм отворен и за по евтини предложения добри за парите си. Благодаря предварително.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2264
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: спининг въдица за бяла риба

Мнение от bobopeli »

Хвърли едно око на GAD Chaser
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: спининг въдица за бяла риба

Мнение от robber_79 »

Здравей, скоро бялата влиза в забрана и ще имаш поне 2 месеца да заделиш още някой лев за Graphiteleader .Аз имам Tiro Nuovo Gonts 762M , който е перфектен за джиг от бряг, и лодка. Лека , чувствителна и бърза бланка. Работи прекрасно с глави от 6-18гр. Кове бели от над 20 метра дълбочина, да не говоря за удоволствието да ловиш риби с нея, било дребен костур или 5-6 кг. бяла риба.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”