27,200кг. 158см. р.Марица

Модератори: Павел Иванов, sestrata

atanasov2004
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 1:38 pm
Местоположение: DIMITROVGRAD

Re: 27,200кг. 158см. р.Марица

Мнение от atanasov2004 »

Хич не е СТУДЕНО щото мой приятел ви видял :D Отделно това има стар канал за отпадни води на една кланница в с.Брод/там зимата беше със записва-
не :) :) :) /да намериш место/ Но рибата няма къща! Не разбирам що да се крие? Не съм сомаджия,обаче знам 2-3 места където съм виждал да "ТАРМ
АЧАТ" и наистина един гад беше извадил 6 сома за 30минути :evil: :evil: :evil: АМА СЕГА НЯМА ДА ВИ КАЖА!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
lorda
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1412
Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 9:05 pm
Местоположение: plovdiv

Re: 27,200кг. 158см. р.Марица

Мнение от lorda »

Krokibg написа:Лорде,разбери че неможе да се жъне,без да се сее.За какви обаснения става въпрос А ??? И аз ти казах че никой не ти ги иска,но е хубаво когато казваш нещо,то да е подплатено с име и факт.Вземи се в ръце и като си почнал нещо,го карай до край.Стига с недоблъвки и ако си познаел номера :shock: Мога да напиша твоя и да те изтипосам като пържола.Никой не иска да се заяжда,но бъди мъж и му кажи името и не се прави на ощипана девойка.ако те е страх от човека,просто си кажи,всеки може да си измисли номер нали !?!?!? Не казвам обаче че си го измислил но кажи и името и толкоз,какво ги пазиш !!!


А,и за това какво можеш да очакваш от мен :lol: Всичко,ако видя че нещо не е наред,ти мислиш ли че поста ти ти прави чест ??? Знаете ли че ги газят по Марица сомовете и знам човека,състезател ама няма да ви го кажа кой е ! Така звучи импровизирано поста ти.Стига си плакал и направи това което трябва :lol:

Аз съм направил това, което трябва, като съм казал на ИАРА номера и подал сигнал.
Тук го написах ако някой от Вас също ги виде да го има предвид.
Точка по въпроса.
Никой не пазя.
Ако му знаех името със сигурност щях да го кажа веднага.
Познавам човека само по физиономия и знам, че ходи на шаранджийски състезания.
Това е :idea:

П.П.
От подобни изказвания по мой адрес считам, че няма нужда.
Изображение

Рибата не е толкова много, че да я разхищаваме.
Аватар
GODFATHER
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 956
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 9:06 am
Местоположение: Пловдив/Димитровград
Обратна връзка:

Re: 27,200кг. 158см. р.Марица

Мнение от GODFATHER »

atanasov2004 написа:Хич не е СТУДЕНО щото мой приятел ви видял :D Отделно това има стар канал за отпадни води на една кланница в с.Брод/там зимата беше със записва-
не :) :) :) /да намериш место/ Но рибата няма къща! Не разбирам що да се крие? Не съм сомаджия,обаче знам 2-3 места където съм виждал да "ТАРМ
АЧАТ" и наистина един гад беше извадил 6 сома за 30минути :evil: :evil: :evil: АМА СЕГА НЯМА ДА ВИ КАЖА!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Taka, казвам го за последен път-МЯСТОТО не е това което казваш ти, но това няма никакво зна4ение в слу4ая, защото там където го извадих не е уда4но да се търма4и, както и на местото за което ти говориш, защото е пълно с камънаци по дъното. Всеки РИБОЛОВЕЦ търсещ целенасо4ено сом на спининг знае за какво става на въпрос, ТИ оба4е както сам казваш не знаеш,(ловиш други риби по други методи, което е интересното на нашето хоби) а като си видял този гад дето бил изтърма4ил 6 сома ТИ колега какво направи???????

Поздрави на вси4ки истински риболовци!!!

п.п. И да се крият местата където пролетта, лятото и есента се вадят сомове на СПИНИНГ за търмак4иите няма зна4ение, защото те тръгват да без4инстват когато стане студено и сома легне на дъното!!!
Това което си написал, носи ПОВЕ4Е минуси за вси4ки риболовци :idea:
I'll make him an offer he cant refuse!!!!!!!!!!!!
http://vbox7.com/play:00f5ca22&al=1&vid=
asp-erman
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 10:58 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 27,200кг. 158см. р.Марица

Мнение от asp-erman »

Лорда написа:
Не знам дали сте забелязали, ама точно в момента сома го смачкват на търмък :evil:
За съжаление това е малкото зло което се случва с реката.На фона на сегашното бракониерство с един модерен уред на който не му знам името/френско изобретение,само че за благородни цели за разлика от предназначението му за наши условия/търмакчиите просто бледнеят.Лично аз не съм виждал,но от доста колеги и познати,които са били свидетели на това варварство казват,че рибата просто полудява след тях.И това става с километри от лодка по най-перспективните места.Това е една от основните причини да не ходя по родния си край/Чирпанския/за риба тъй като почти нищо не остана там точно от този вид бракониерство.И все пак мисля,че реката е по силна от бракониерите и ще ги надживее.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”