Спининг въдици на достъпна цена

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14909
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от Павел Иванов »

SUPER MARIO написа:...Може и още по добре....
В случаят неговият баланс е в пъти по-добър от твоя :wink:
За перфектен баланс се счита точката между края на дръжката и началото на бланката , как при мечове , ножове и пр.
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от yco »

...ама, много е важно, къде държиш ножу, мечу и макаронето.... :lol: , там е баланса, ако е овчарска тояга е по средата.... :lol: ..физичен закон... :wink:
аз държа примерно основата на макарата между пръстите, 2 отпред и 3 отзад..... :lol: , та там ми е баланса, всичко друго е ала-бала... :wink:
Отдавна ви гледам с години и ви се чудя, кога накрая, някой ще покаже нормален баланс..... :lol: :lol: :lol: , но нейби.... :roll: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от yco »

Дори това е много ярко изразено при мухарския такъм, дръжката е отпред, а макарите отзад... :lol: , та затова си има класове макари, заради тежестта, не че не може да се утежни или олекоти с метрите на шнура и бекинга... :wink: , това не съм го чел никога, знам си го по рождение.... :lol: а пък, ако някой го е писал някъде, как се балансира мухарка, ще му ръкопляскам....., :wink:

Сега проверих в нета за у нас, никой не е писал за корекция на баланса..... :wink: , е от днес може да пишат вече и научни трудове.... :lol: :lol: , егати известните мухари, не могат да се сетят, че ръката има само едно удобно положение, заради фаската на корка..... :lol: :lol: , ама който лови с мухарка на спининг се сеща.....аъъ... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от SUPER MARIO »

Павел Иванов написа:
SUPER MARIO написа:...Може и още по добре....
В случаят неговият баланс е в пъти по-добър от твоя :wink:
За перфектен баланс се счита точката между края на дръжката и началото на бланката , как при мечове , ножове и пр.
Павка да не са ти изрязали чувството за хумор... :lol: :lol: :lol: Моята въдица струва колкото последните 2 цифри от неговата... :lol: :lol: :lol:Нали темата е за въдици на достъпна цена... :wink:
Бързай бавно.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14909
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от Павел Иванов »

yco написа:....никой не е писал за корекция на баланса.....
Прегледай по-усърдно темите във форума в диапазона 2004 - 2007г и ще се изненадаш колко много е писано по въпроса :wink:
SUPER MARIO написа:...
Цената на такъма няма нищо общо с баланса :drinkers:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от yco »

Павел Иванов написа:
yco написа:....никой не е писал за корекция на баланса.....
Прегледай по-усърдно темите във форума в диапазона 2004 - 2007г и ще се изненадаш колко много е писано по въпроса :wink:
......
...май на половина си прав.... :wink: , не само за споменатите години, ами и за цялото съществуване на форума има написана само една тъпня по случят... :lol: ..и тя се отнася за балансиране на .....муха.... :wink: :lol:
ама мухите балансирали...ще си умра от смях, че от къде да знаят, че и гьостериците се балансират... :lol:

ето ви търсачката в мухарския раздел, какво показва.... :wink: - та или ви е скапана търсачката или са мухарите..... :lol:

search.php?keywords=%D0%B1%D0%B0%D0%BB% ... 5B0%5D=120

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от SUPER MARIO »

Павел Иванов написа:
yco написа:....никой не е писал за корекция на баланса.....
Прегледай по-усърдно темите във форума в диапазона 2004 - 2007г и ще се изненадаш колко много е писано по въпроса :wink:
SUPER MARIO написа:...
Цената на такъма няма нищо общо с баланса :drinkers:
А трябва..Даваш една торба пари за 50гр карбон и шепа водачи и накрая и баланса ако е лош, не е добре работата.... :lol: Баланса е индивидуално усещане..Лично за мен баланса трябва да е там където държа въдицата, а моя е точно там.. :wink:
Бързай бавно.
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от yco »

SUPER MARIO написа:.......Лично за мен баланса трябва да е там където държа въдицата, а моя е точно там.. :wink:
много умно мнение, адмирации!!!, ама нищо не мога да добавя, освен само да уточня, че балансът е там където сочи средниот пръст..... :lol: :lol: , може и да ви е смешно, но си е там .. :lol: :lol: :wink:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
preparatos
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 4:38 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от preparatos »

SUPER MARIO написа:
Павел Иванов написа:
yco написа: Даваш една торба пари за 50гр карбон и шепа водачи и накрая и баланса ако е лош, не е добре работата.... :lol:
Е щом е лош баланса, ще го оправим и него, за още една торба пари :lol: Какво толкова споменаваш тая цена, все едно ти ги даваш парите....Ами имам - давам! Давай и ти ако можеш! :wink:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от yco »

preparatos написа:.......
не ми пробутвай леко под тезгяха чужди мнения, ....анадън му.... :wink: :wink:
уж много разбирате, ама и едно българско изречение правилно, не можете да сглобите.... :lol:
сега публично ще ми се извиниш с една каса бира.... :twisted: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
preparatos
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 4:38 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от preparatos »

yco написа:
preparatos написа:.......
не ми пробутвай леко под тезгяха чужди мнения, ....анадън му.... :wink: :wink:
уж много разбирате, ама и едно българско изречение правилно, не можете да сглобите.... :lol:
сега публично ще ми се извиниш с една каса бира.... :twisted: :lol:

Чужди мнения? Публично извинение с каса бира?....Започвате с лиготиите! Виж за какво помагат в голгето и ги взимай след 20-00ч :wink:


ПС. И тука се на@кахте
Прикачени файлове
tiens-sleeping-duo-30-tablets.jpg
tiens-sleeping-duo-30-tablets.jpg (92.63 KiB) Преглеждано 3438 пъти
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от yco »

това, да не съм го е писал аз, бе момче или ...е някой извънземен, аман от извънземни.... :twisted:
четеш ли български?

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от SUPER MARIO »

preparatos написа:
SUPER MARIO написа:
Павел Иванов написа:
Е щом е лош баланса, ще го оправим и него, за още една торба пари :lol: Какво толкова споменаваш тая цена, все едно ти ги даваш парите....Ами имам - давам! Давай и ти ако можеш! :wink:
Ми давай..Оправяй го... :lol: :lol: Аз си харча парите много разумно..Изключено е да си купя подобна въдица.. :lol:
На мен ми вършат работа и такива по 50 -100лева...Не разбирам само що се нервиш..И темата е за въдици на достъпна цена, а не виждам твоята да е такава.. :wink:
Бързай бавно.
Аватар
preparatos
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 254
Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 4:38 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от preparatos »

SUPER MARIO написа:
preparatos написа:
SUPER MARIO написа:
И темата е за въдици на достъпна цена, а не виждам твоята да е такава.. :wink:
Достъпната цена е нещо много относително и за всеки е различна. След като в заглавието не е посочен таван, се предполага, че през годините цената ще варира. Търсиш причината пак на грешното място.... :wink:
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от SUPER MARIO »

preparatos написа:
SUPER MARIO написа:
preparatos написа: И темата е за въдици на достъпна цена, а не виждам твоята да е такава.. :wink:
Достъпната цена е нещо много относително и за всеки е различна. След като в заглавието не е посочен таван, се предполага, че през годините цената ще варира. Търсиш причината пак на грешното място.... :wink:
Ако си беше направил труда да прочетеш първия пост на човека пуснал темата щеше да разбереш какъв е тавана...Ама споко, не ми пречиш.. :wink:
Бързай бавно.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”