Спининг въдици на достъпна цена

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
vw_vw
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 3:43 pm
Местоположение: София

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от vw_vw »

rumbata написа:
ами тогава да питам за Tica graphite 2.44 14.17 - 56.70гр. бива ли я? И ако не какво да си взема за ~100лв (ще я ползвам предимно за щука с по-големи блесни пък и за драшкович) Благодаря предварително на помощниците :D
Аз я имам и то от скоро , имам само 2 излета с нея ! Излетите са на Дунав и Огоста и съм много доволен от държанието и ! Купих я след съвет от един виден наш Първенец - Сестрата ! Досега този човек не е сбъркал нито веднъж и не е дал лош или неподходящ съвет ! С въдицата нямам уловена риба , но си личи ,след като я подложиш на правилните изпитания ! При улов ще пиша пак ! :D

Мерси много колега, мисля и аз да поръчам една. Ти откъде я взе твойта, аз я намерих само във Fishingmania :D
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2095
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от баш_майстора »

ако питаш за софия - в магазина на сливница и ботев (бившия шекспир)
разбира се и при вносителите в княжево
http://www.fishermanbg.com/index.php
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
Румбата
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 876
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 1:34 pm
Местоположение: Бяла Слатина - Румен Хлебарски

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от Румбата »

:D Купих я от bountyhunter !!! Той има магазин и ми я достави ! Ще го черпя на среща ! От Берковица е , свържи се с него ! Не вярвам да ти върне ръка ! Пича е точен ! Дано да съм ти бил полезен ! :D
Търсете рибата , не чакайте нейното благоволение !!!
vw_vw
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Сря Юли 23, 2008 3:43 pm
Местоположение: София

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от vw_vw »

баш_майстора написа:ако питаш за софия - в магазина на сливница и ботев (бившия шекспир)
разбира се и при вносителите в княжево
http://www.fishermanbg.com/index.php
Страшен си! :) Ще видя дали я имат на Ботев и Сливница, защото Княжево ми идва малко разкарване
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2095
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от баш_майстора »

преди месец със сигурност имаше 2,70 М и Н щото ги тръсках
имаше май и 2,40 ама ква точно беше... :roll:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
gnoma
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Яну 16, 2009 6:00 pm
Местоположение: SOFIQ

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от gnoma »

здравейте случайно някой може ли да ми каже къде в София(в кой магазин) може да се намери въдицата от марката Tubertini модел ENY SPIN
Аватар
Стефан Георгиев
новобранец
новобранец
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Дек 07, 2008 9:40 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от Стефан Георгиев »

Здравей те.Търся си спинингова въдица изчетох доста материал от форума и така най много ми допадна Berkley Cherrywood 2 ще ловя предимно по Искъра и по-малките реки и рядко по Дунава.Единственото нещо за което се колебая е дължината на дръжката.тези 54 см това е дължината до макародържача ли е?или дължината на дръжката като цяло?ако ми дадете бърз отговор ще съм много благодарен.А и Весела коледа на всички :drinkers:
qcarp
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 309
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 10:49 am

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от qcarp »

Айде 2010 дойде :) Няма ли да има скоро репортажи ?

Ч.Н.Г - и повече слука тая година :D
I am needed on the nature, as well she of me ! Just keep her...
zlata kuka
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Дек 27, 2009 9:26 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от zlata kuka »

здравеите,колеги рибари!Та питам аз,за сбиро 10г-8г,стримери+леки блесни или воблери 3-4г.за язовири .На 270-305см до 200лв без макара ,що е наи-добре да придибия? благодарско на аванса.......
Аватар
svilen_sa6kov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1096
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 1:30 pm
Местоположение: Варна

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от svilen_sa6kov »

Здравейте колеги.
Абсолютно начинаещ съм в спининговия риболов и затова исках да чуя мнението Ви на утвърдени в областа специалисти. Какво ще кажете за това http://shop.fishing-mania.com/viewrods_3.php?id=7153 на 2.40. Ще се ползва главно на язовир за бяла риба и на река за щука. Вече съм я купил, доста импулсивно я взех -не съм имал намерение някога да си вземам спининг изобщо ,но тази пръчка ме привлече и така ми залепна в ръката, че освен да я платя друго не ми остана. Идеално се балансира с shimano hyperloop fd 2500. Според вас добра ли е тази комбинация и самата пръчка става ли???
По- добре детето с въдица в ръката :fishing3: , отколкото пред видеоиграта :finga: .
nabeden ribar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 4:28 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от nabeden ribar »

vw_vw написа:
Мерси :) ами тогава да питам за Tica graphite 2.44 14.17 - 56.70гр. бива ли я? И ако не какво да си взема за ~100лв (ще я ползвам предимно за щука с по-големи блесни пък и за драшкович) Благодаря предварително на помощниците :D

http://shop.fishing-mania.com/viewrods_3.php?id=6378
Имам варианта 2.74 със същата акция. Доста е стегната, щуки до 2 кг излизат на водни ски... Според мен пръчката с доста голям потенциал, отговаря си на акцията и стреля като лък! Долна граница са блесни 3-ти номер. Може би трябваше да направят дръжката около макародържача малко по-дебела и удобна, но това е индивидуално за всеки. Ловя с плетено влакно и за сега няма следи по водачите. Лично на мен модела 2.74 ми идва малко тежка и ако сега трябваше да правя избор по-скоро щях да взема 2.44м 14.17 - 56.70гр или 2.74м 10-21гр (медиумката).
lux
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Май 07, 2009 8:06 pm
Местоположение: lom

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от lux »

Здравеите колеги.Искам да пусна в темата един спининг които закупих вчера.Тоягата е Filstar Arex Spin 2.40 акция 10-30 . Цената на която го купих е 35 лева.За парите си прачката е супер.До дни ще я пробвам в реални условия.Очакваите репортаж най-късно в неделя.
наслука!
Аватар
enterprise
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Нед Авг 24, 2008 6:37 pm
Местоположение: Хасково

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от enterprise »

днес се бях затичал да си купувам чери 2...ама не ми хареса на пипане...не знам не ми пасна просто на ръката...а и наличните въдици бяха с много голяма акция ... продавачите ме насочиха към ABU GARCIA ruby crest -2,70 20-60 gr...ама бях вече решил,че ще си тръгна със спининг днес и го взех....тези седмици няма да имам време да я пробвам в полеви условия ..някой има ли впечатления от тази пръчка...окомплектовах я с макара абу гарсия кардинал 103...дали не направих грешка като не избрах черито... :roll: била уж по-нов модел абу гарсията...
http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=2233
tubusa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 3:36 pm
Местоположение: софия

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от tubusa »

Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2095
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от баш_майстора »

tubusa написа:... или никоя не става
стават бе
за дъно на дунава са екстра :wink:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”