maver stralis ultra

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
pachosz
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1360
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 6:23 am
Местоположение: Стара Загора

Re: maver stralis ultra

Мнение от pachosz »

2,40 с 5-20 е Стралис Ултра Топ. Аз имам такава, ама ми се щеше с по-малката акция да пипна. За това питах.
А въпросната пръчка с 5-20 е много хубава, поне аз си я харесвам много, но за малките примамки си е трудно да се хвърлят.
Аватар
каридата
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5067
Регистриран на: Чет Ное 30, 2006 5:06 pm
Местоположение: Бургас

Re: maver stralis ultra

Мнение от каридата »

Аз за това търся отзиви за maver stralis плус с акция 3-8 на 2.10м
Ходене му е майката.
Хендмейдър

paranorm:
''ей тва е.. сигурно по бургаско на тва занимание вече му викат 'накаридване'
нещо като ..-жена утре с комшията ще ходим да се накаридим'' :)
vizantieco
фен клуб-скобар
Мнения: 354
Регистриран на: Пон Яну 12, 2009 3:28 pm

Re: maver stralis ultra

Мнение от vizantieco »

Моита с акция 3-15 се счупи :? А тази с акция 3-8 не те съветвам да слагаш влакно повече от 0,10мм :wink:
Аватар
pachosz
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1360
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 6:23 am
Местоположение: Стара Загора

Re: maver stralis ultra

Мнение от pachosz »

Как се счупи? С вадене на риба няма да е било. Да не я настъпи? :wink:
къде има такава 3-8 да я видя аз?
Аватар
Златев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1192
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 2:10 pm
Местоположение: Варна

Re: maver stralis ultra

Мнение от Златев »

vizantieco написа:Моита с акция 3-15 се счупи :? А тази с акция 3-8 не те съветвам да слагаш влакно повече от 0,10мм :wink:
По принцип това е доста здрава въдица, трудно се чупи... Не казвам, че е невъзможно, де...
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
Аватар
каридата
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5067
Регистриран на: Чет Ное 30, 2006 5:06 pm
Местоположение: Бургас

Re: maver stralis ultra

Мнение от каридата »

къде има такава 3-8 да я видя аз
И а зтова с епитам?
Ходене му е майката.
Хендмейдър

paranorm:
''ей тва е.. сигурно по бургаско на тва занимание вече му викат 'накаридване'
нещо като ..-жена утре с комшията ще ходим да се накаридим'' :)
fishingmania
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 496
Регистриран на: Съб Апр 05, 2008 6:29 pm
Местоположение: София/град

Re: maver stralis ultra

Мнение от fishingmania »

Добър вечер колеги.Днес ходих до въпросния магазин за да си харесам и закупя въдица :roll: .Загледах специално коментираната "Maver stralis ultra 2.10 3-15" и показаната от Баш_майстора "cormoran carb-o-star x 2,40 3-15".Значи първото което ми направи впечатление е това ,че Cormoran-a разполага с плътен връх - жило,докато при мавера не.Потръсках ги малко ,като Мавера е една идея по-твърд от Корморана.Не преброих колко водачи има Мавера,но Корморана е с 10 Сикови,каквито бяха и на Мавера,при който бяха по-малко на брой,може би и заради дължината.Аз в крайна сметка избрах Корморана,защото ми хареса повече като цяло и ,може би защото той повече отговаря на показаната акция,защото при Мавера ми се стори занижена.Другото което ми хареса повече е това,че съм фен на по-къси и тънки дръжки,тази на Корморана бе по удобната за мен,както и дължината .Балансира се добре с макара размер "1000".Цената на Корморана бе 70 лв ,а на МАВЕРА 60 лв.Получих и 20% намаление и въдичката ми се върза на 55 лв.,което направо си е за без пари.Сега си седя в къщи и се надявам по-скоро да я пробвам в боя.Успех и Весели празници :) Венци.

П.П. Ако има питания,тъй като е възможно да съм изпуснал нещо,питайте надявам се да отговоря :)
Аватар
Златев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1192
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 2:10 pm
Местоположение: Варна

Re: maver stralis ultra

Мнение от Златев »

Честито, колега! Много и все борбени риби на новата въдица! :D
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
jonkobg
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Окт 01, 2010 8:49 am

Re: maver stralis ultra

Мнение от jonkobg »

fishingmania написа:Добър вечер колеги.Днес ходих до въпросния магазин за да си харесам и закупя въдица :roll: .Загледах специално коментираната "Maver stralis ultra 2.10 3-15" и показаната от Баш_майстора "cormoran carb-o-star x 2,40 3-15".Значи първото което ми направи впечатление е това ,че Cormoran-a разполага с плътен връх - жило,докато при мавера не.Потръсках ги малко ,като Мавера е една идея по-твърд от Корморана.Не преброих колко водачи има Мавера,но Корморана е с 10 Сикови,каквито бяха и на Мавера,при който бяха по-малко на брой,може би и заради дължината.Аз в крайна сметка избрах Корморана,защото ми хареса повече като цяло и ,може би защото той повече отговаря на показаната акция,защото при Мавера ми се стори занижена.Другото което ми хареса повече е това,че съм фен на по-къси и тънки дръжки,тази на Корморана бе по удобната за мен,както и дължината .Балансира се добре с макара размер "1000".Цената на Корморана бе 70 лв ,а на МАВЕРА 60 лв.Получих и 20% намаление и въдичката ми се върза на 55 лв.,което направо си е за без пари.Сега си седя в къщи и се надявам по-скоро да я пробвам в боя.Успех и Весели празници :) Венци.

П.П. Ако има питания,тъй като е възможно да съм изпуснал нещо,питайте надявам се да отговоря :)
Честито, колега! Много риби да хванеш и да доживееш много такива пръчки да счупиш и да имаш пари още повече нови да си купиш! 8)
Ако знаеш само в какъв размисъл ме вкара с този Корморан и като се има предвид, че заплатата наближава...
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2095
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: maver stralis ultra

Мнение от баш_майстора »

честито и от мен! :)
преди 2 години когато за първи път хващах спининг и аз си взех този корморан с идеята като се понауча да го сменя с нещо по-....
2 години по късно още не сме се разделили и май няма да стане скоро :wink:
оборудването ми нарастна в пъти от тогава но може би по сантиментални причини още си го държа :) че даже и рибки ми хваща от време на време :lol: :lol: :lol:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
Златев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1192
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 2:10 pm
Местоположение: Варна

Re: maver stralis ultra

Мнение от Златев »

Колеги, след среща между връх и врата на кола се търси връх (втората снадка) за Стралис Ултра Топ 2,40, 5-20г.
На някой да му се намира излишен?
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”