Информация за Писарово

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
young_fishkiller
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 12:53 pm

Информация за Писарово

Мнение от young_fishkiller »

Колеги днес при прибиране от Силистра, спрях на Попина и останах отново приятно изненадан от расперите и понеже Писарово е на път реших да пробвам и там- резултат плачевен! Места за хвърляне - нито едно, всички езера са покрити с гниещи водоросли, а на това което винаги е имало много щуки, говоря за 1 от езерата, в средата имаше дупки, които бяха пълни с поставени тапи. Последва обаждане до ИАРА, които като разбраха, че нямам лодка, а и те нямали и че тападжиите ги няма на гьола въобще отказаха да се разкарват до там.
Реших да пробвам реката и там също плачевно - след наводнението реката е съвсем различна, а и имаше два багера, които я дълбаеха непрестанно, огромни камиони я прекосават непрекъснато и е шум и трясъци.
Съвет от мен, ако сте решили да пробвате тази любима дестинация - изчакайте поне месец, за сега е умляла работа. Дано съм ви бил полезен. Наслука!
Речния човек
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Сря Май 21, 2008 6:41 pm

Re: Информация за Писарово

Мнение от Речния човек »

Благодаря,Асене! :)

Поздрави и Наслука! :smt023
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2100
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Информация за Писарово

Мнение от баш_майстора »

аз кат почти местен отдавна съм го отписал
там за спининг става или много късна есен (след яко застудяване че да паднат водораслите) или ранна пролет преди да се появят
а тия тапи там си стоят целогодишно :evil:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”