Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
S_Dakov
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 4:26 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от S_Dakov »

Браво, изглеждат все по-добре.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

къца - кълве написа:
къца - кълве написа:
къца - кълве написа:https:/ https://www.youtube.com/watch?v=v_2bZEcrOYk&t=43s
През лятото ме снимаха по телевизията. Хората, които успяха да гледат филма казаха, че втората част е била по-интересна. Затова я направих в този клип. Друго е да се направи с професионална техника и популярен водещ да каже и да покаже, че всички модели"къца-кълве"ловят, но като няма риба и рака е риба. :D Трудно е да се разкажат 25 години за дванадесет минути, но това е накратко. Що се отнася до качествата на воблерите, вашите изказвания говорят красноречиво. И тези клипове го потвърждават:
https://www.youtube.com/watch?v=Xneb4Ln3dnw
Телевизията повтаря някои филми по 18 пъти. Аз ще го повтарям 3-4 пъти, да не ставам досаден. :D
Старая се да изглеждат добре. Който ги ползва знае, че воблерите ловят повече от скъпите модели. За да може повече хора да открият това, трябва да ги направя по-привлекателни за окото. :D
mags1234
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Мар 29, 2015 6:13 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от mags1234 »

Ние си те знаем.Ще успееш както винага,за наш кефффф.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

mags1234 написа:Ние си те знаем.Ще успееш както винага,за наш кефффф.
БЛАГОДАРЯ !
Голям инат съм и ще направя това, което искам. Обичам да се консултирам с хората. Скоро се консултирах с доказани търговци, които имат поглед към пазара. Като споделих мераците си, относно оцветяването, те казаха, че не са виждали такова нещо. Това ме зарадва много, защото обичам да съм неповторим. :D Тук е мястото да благодаря на Shark Hooks, който показа едни клипчета, в темата"воблери" на Павел Иванов и аз се възползвах от някой идеи. Когато работиш нещо, повече от 20 години, много неща са ти ясни и лесно можеш да се възползваш от нещо, което видиш на филм.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Хайде Кръсте няма ли вече готови да ги пробваме скоро :)
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

rumbeti написа:Хайде Кръсте няма ли вече готови да ги пробваме скоро :)
Давам всичко от себе си. Обиколих три печатници. Собственика на първата ми взе 30 лева и не направи нищо. Парите не отидоха на вятъра, защото получих урок, който за вас е безплатен:
НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ ЛЕСНО.
Втората печатница се опита, но му беше трудно. Каза, че това е работа за екип от 40 човека. Не му казах, че всичко правя сам и освен оцветяването, сега разработвам пет нови модела. При третата печатница срещнах моя човек. С негова помощ ще направя "къца-кълве" блестящо. Иска време и пари. И двете са дефицит, но ще се справя. Първо ще разработя шампиона и след това ще последват останалите.
P1030454.JPG
Това е една малка част от намеренията ми.
Последно промяна от къца - кълве на Пон Фев 26, 2018 10:32 pm, променено общо 1 път.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

IMG_20180226_222815.jpg
Тук може да личи по-добре.
Аватар
mrenka
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 12:09 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от mrenka »

Къца, за много години, да си жив и здрав и все така работлив.
Новото оцветяване нещо не можа да ме грабне, приличат ми на дълбоководни океански попчета. Старите разцветки работят, щом си решил - подобри им качеството и толкова.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

mrenka написа:Къца, за много години, да си жив и здрав и все така работлив.
Новото оцветяване нещо не можа да ме грабне, приличат ми на дълбоководни океански попчета. Старите разцветки работят, щом си решил - подобри им качеството и толкова.
Желая здраве на всички участници !
Разбирам твоето притеснение. Нещо което работи по-добре от много световно известни марки, не трябва да се пипа. Тук важи поговорката:
"Вълкът, козината си мени, но нравът си остава същия"
Това си е същия шампион, със същата игра и резултатност. Вместо мрежа ще има люспи. Като разцветка ще ползвам същите цветове, както до сега. Ще има негатив и позитив, оцветяване тип костур и пъстърва. Амбицираха ме някой хора, които казаха, че никога няма да постигна сръбското качество. По резултатност и цена съм го надминал, сега ще го направя и с външен вид. Опасявам се, че може да се сложи нещо на цената, но то няма да е повече от лев.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Неискам да повдигам въпроса за цената да не разсърдят някои хора,но при положение че правиш с доста зор воблерите,при това и се опитваш да угодиш на всеки както казваш може поне с левче да вдигнеш цената.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

То за морски воблери давам за рдна бройка 40,50,60 лв. та за твой воблер ако ще и 10 да струва пак ще си купя,какви ли не воблери мъчех преди да те науча удар нямах,няма да забравя когато си поръчах от теб и хванах риба кефа си беше на макс,и само с твой воблери ходя по реката за риба.ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ!!!!!!!
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

rumbeti написа:То за морски воблери давам за рдна бройка 40,50,60 лв. та за твой воблер ако ще и 10 да струва пак ще си купя,какви ли не воблери мъчех преди да те науча удар нямах,няма да забравя когато си поръчах от теб и хванах риба кефа си беше на макс,и само с твой воблери ходя по реката за риба.ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ!!!!!!!
Само заради това изказване си заслужава усилието. Идеята ми е да направя воблери, над световно ниво на ниска цена, за нашите доходи. Аз започнах да правя воблери, защото не можех да си ги позволя.
Аватар
mrenka
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 12:09 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от mrenka »

Сори, бат Къца, помислих че това е крайно оцветяване.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Ама правописа ми е ужасссс с тоя телефон си редактира думите както си иска.
Аватар
SAMURAI 99
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Мар 11, 2014 7:54 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от SAMURAI 99 »

Майстор Къци... и седем сантиметровите ти воблери ловят кефали... (Малко летни спомени...) :D
Прикачени файлове
20160831_184755.jpg
Последно промяна от SAMURAI 99 на Вто Мар 13, 2018 10:56 pm, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”