Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:[quote="къца -

4 По въпроса с работата- посветил съм се на други каузи за момента.
Ако не виждаш разлика в тия жаби, не си добре. Радвам се, че правиш света по-добър. Успех в другите каузи.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: Ако не виждаш разлика в тия жаби, не си добре.

Козметични промени в дизайна на една примамка не те правят неин автор :D (мога и да опъна някой лаф по темата за плагиатството ама не съм такъв човек :D )

къца - кълве написа: Радвам се, че правиш света по-добър. Успех в другите каузи.
Благодаря,старая се,оценявам високо пожеланията :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Много хора са в заблуждение затова ще призная, че жабката, която ме вдъхнови, беше на фокус.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

А бе защо се занимаваш с него Кръсте важното е че твойте воблери работят и си вадят риба от това няма по хубаво,дреме ми на мене дали си копирал жаба или рибка важното е че са супер и сме доволни,а колкото до колегата не му отива на годините да приказва така,сигурно и за риба не ходи сам си го каза че има доста свободно време.Вземи пийни по една ракия с Кръстьо да се успокиш малко.
Аватар
mrenka
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 12:09 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от mrenka »

Стига сте се яли като гладни кутрета :)
Къци, новите цветове са ми прекалено ярки, с новата техника старите десени могат ли да се правят?
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

mrenka написа:Стига сте се яли като гладни кутрета :)
Къци, новите цветове са ми прекалено ярки, с новата техника старите десени могат ли да се правят?
Могат, но при всяка смяна на цвета се губи време, а юни е близко. Трябва да се мие машината и да се настройва наново. Късно добих техниката и няма време. В бъдеще ще има голямо разнообразие.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

къца - кълве написа:
mrenka написа:Стига сте се яли като гладни кутрета :)
Къци, новите цветове са ми прекалено ярки, с новата техника старите десени могат ли да се правят?
Могат, но при всяка смяна на цвета се губи време, а юни е близко. Трябва да се мие машината и да се настройва наново. Късно добих техниката и няма време. В бъдеще ще има голямо разнообразие. Вие купувате воблери да ловите риба, а аз ги правя да ги продавам. Ако вие не ловите аз няма да продавам. Доверете ми се.
Pol Geti
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Мар 25, 2016 2:33 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Pol Geti »

Драги ми колега, BOBOPELI, без да влизам в полемика с теб и не се обиждай, но позволи ми да отбележа, че мненията ти в темата са повърхностни и незадълбочени, профанизираш нещата. Осмелявам се да ти припомня големия факт, който всички знаем, че ,, уловимостта,, на даден воблер зависи в много голяма степен от ,,задвъдичното,, , надявам се досещаш се защо ти го казвам. Добре е човек , когато се изказва да не бъде КЪСОПАМЕТЕН и да си служи с факти, в противен случай се дрънкат ,,врели- некипелии,, и се имитира някаква проактивност. Бъди така добър да си направиш труда да прочетеш; 88,89 и 90 страница от темата и всичко ще ти се изясни, като бял ден. За аудиторията да спомена с две думи: на 3(три) от кръговете на състезанията на ,,ВИДРИТЕ,, проведени на Огоста, КЪЦАТА се класира 2(два) пъти ПЪРВИ и веднъж трети, като при едното първо място изпреварва не кой да е, а самият СТЕФЕН СТЕФАНОВ (има достатъчно снимков материал, за който се интересува). Какво повече може да се каже, освен едно голямо, ама наистина голямо БРАВО !!! Добре ще е такива,като него да бъдат повече в България, защото (без да звучи високопарно и претенциозно) те движат нещата напред. Другото е суета и малко завист. Айде със здраве.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Иванов »

Кой е Стефан Стефанов ?

Тъй , Борето лови доста , и като видове , и като риболови и като успеваемост .

Къци от своя страна прави уловисти примамки на много добра цена .

Аз лично освен конструктивен диалог в тяхната полемика друго не виждам .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Стефан Стефанов е наи известния ловец на кефали :lol: Знаят го от Чипровската планина та чак до вливането на Огоста у Дунаво :lol: :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

Pol Geti написа:Драги ми колега, BOBOPELI................................................................................
Съжалявам за закъснелия отговор,но първо малко си поплаках,доживях да ме обвинят в профанизирания- срам и позор. Не знам как ще мога са погледна в очите колегите риболовци след тая анатема :D

След като избърсах петте реда сълзи и шестте сополи се сетих че профан буквално означава “който е пред, извън храма” тоест ''човек, непосветен в тайнствата на божествената служба'' :D
И ако за божествено приемаш риболова по метода на ''Къцата'',и с примамките уж авторски ,но вдъхновени от някой други :D радвам се че съм останал извън този храм.Всекиму своето.

За някой неща си прав ,както казах и по горе ''Къцата''изработва ловящи и на добра цена примамки за кефал,нещо което наистина заслужава адмирации,но да се представят като светия грал е несериозно.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Бобо сигурно неса виждали оргиналите та затова пишат така :mrgreen: :drinkers:
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Ще ви помоля да спрем до тук. Вдъхновен съм от жабата на фокус. Не съм я копирал, а съм създал собствена. Всички останали модели съм направил от дърво, без да копирам или гледам от други. Следващата малка и голяма жабка и трите размера воблера без лопатка мисля, че никой от вас не е виждал.
petrucci74
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Май 09, 2018 8:28 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от petrucci74 »

Привет.Може ли да разбера цените на примамките?
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

petrucci74 написа:Привет.Може ли да разбера цените на примамките?
Това е въпрос за лични.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”