Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

https://www.youtube.com/watch?v=v_2bZEcrOYk
https://www.youtube.com/watch?v=HjfFQ4CEquQ
Любителско и професионално видео.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Честита Коледа !
Желая ЗДРАВЕ на всички, които четат тези редове!
Весело посрещане на новата година!
received_2424086907841600.jpeg
received_2424086907841600.jpeg (105.46 KiB) Преглеждано 2675 пъти
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

https://www.youtube.com/watch?v=C_oRCPGxAMc
Не се виждат снимките, затова направих този клип.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

eroucma написа:
къца - кълве написа:INCUBUS написа:
чуй гласа Мунчов,че е глас ако не божий,то поне е глас на божий наместник в делата спинингови...Да се свети името Заубер,да се низвергнат Аплауза и Стамината,че са лекинко нечестиви-правени са от някой добър майстор,малко по без ОТК и не под надзора на партийния секретар.Амин

Оставих те да си мислиш,че си заблудил хората,но аз помня изказванията на този прекрасен ЧОВЕК

п.п.На тази снимка си готин.На предишната беше грозен.
Колега усещам че отново нещо те притеснява подписът ми. За съжаление за последен път ти пиша нещо в отговор. И то е - Не ме интересува специално твоето мнение за това какво ти тежи в моя подпис и какво не. Признавам си с ръка на сърцето купих си от твоите воблери и в момент , на който на нищо друго не вземаше на твой воблер успях да хвана. Но това не ти дава права да осъждаш подписът ми. като не ти харесва не го чети е.

Така, а за снимката ми - бе ти да не си нещо сбъркан, какво общо има снимката ми с темите в риболовен форум. А и знаеш ли колко ме интересува дали ти ме намираш за симпатичен или грозен.
И най важното- това коя моя снимка е добра и коя не е не мисля, че че може да го преценява кльощав чичка по пликчета, който си показва задните части на воля из интернет пространството, че и мисли това за "реклама"
Ако обичаш не ми отговаряй- както ще направя и аз отсега нататък.
Здравейте ! :D :D :D
Позволих си да цитирам това мнение от първите страници. :D Наскоро загубихме големия Стефан Данаилов. В едно интервю той каза, че обича публиката си. Аз мога да кажа същото. В това мнение намирам най-голямото признание за моята работа. Когато споря с вас, аз го приемам като спор между приятели. В тези спорове се раждат идеи и се подобрява работата. Като пример ще дам един човек, който мислеше, че ми се подиграва, но ми помогна най-много, като показа в темата "воблери" на Павел Иванов, как различните марки произвеждат воблери. От там почерпих много идеи. Това е Shark Hooks. Искам да му кажа едно голямо, благодаря.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Иванов »

INCUBUS за съжаление и той от няколко години не е между нас .
Беше много свестен човек отишъл си докато практикува любимото хоби .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Здравейте!
От доста време не съм ви казвал нищо. Това се дължи на огромната работа, преди сезона. Открих нова технология, която прави воблерите много здрави и красиви. Може да се каже, че това е революция в моята работа. Майсторите ме бавят с лопатката и не мога да ви покажа изделията.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

IMG_20200304_134629.jpg
Една нищожна част от това което предстои. Много по устойчива боя и здрави лопатки ще имат за напред ,,къца кълве".
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Иванов »

Да си заплюя по едно в цвят охра и оранжево , от снимката , без никакви добавки под формата на цветове и украси освен очи и читави тройки ?
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Павел Иванов написа:Да си заплюя по едно в цвят охра и оранжево , от снимката , без никакви добавки под формата на цветове и украси освен очи и читави тройки ?
Не бързай, още нищо не си видял ! :D
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Иванов »

Е , къде ме видя да бързам :roll:
Само по един брой съм си отметнал засега :lol:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

IMG_20200312_193200.jpg
Здравейте!
Днес бях в един магазин и показах воблерите. Магазинера каза, че се доближавам до сръпското качество въпреки, че като ги сравнихме моите превишаваха чувствително сръбските. Смятам, че хората са презубедени. Много от вас знаят, че моите воблери ловят повече от скъпите. Сега мога да кажа, че са и по-красиви. Магазинера каза, че мога да вдигна цената. Няма да направя това.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: Здравейте!
Днес бях в един магазин и показах воблерите. Магазинера каза, че се доближавам до сръпското качество въпреки, че като ги сравнихме моите превишаваха чувствително сръбските. Смятам, че хората са презубедени. Много от вас знаят, че моите воблери ловят повече от скъпите. Сега мога да кажа, че са и по-красиви. Магазинера каза, че мога да вдигна цената. Няма да направя това.


Ти кои сръбски воблери гледа?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Китаиските :lol:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

къца - кълве написа: Здравейте! Магазинера каза, че се доближавам до сръпското качество въпреки, че като ги сравнихме моите превишаваха чувствително сръбските. Сега мога да кажа, че са и по-красиви.



Хахахаха, Къца, недей да пишеш такива работи бе, братче... :lol: Вдигай направо цените, пазарът ще си покаже, кое е по-качествено, кое лови, и кое е по-красиво... :fishing7:
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Д-р Флекс написа:
къца - кълве написа: Здравейте! Магазинера каза, че се доближавам до сръпското качество въпреки, че като ги сравнихме моите превишаваха чувствително сръбските. Сега мога да кажа, че са и по-красиви.



Хахахаха, Къца, недей да пишеш такива работи бе, братче... :lol: Вдигай направо цените, пазарът ще си покаже, кое е по-качествено, кое лови, и кое е по-красиво... :fishing7:
Сега се сещам, че можех да снимам моите до сръбските, но не го направих. Следващият път.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”