Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Сръбските и тези на фокус не са правени с една матрица.
:D Кръсте има поне 3 различни модела сръбски жаби!

къца - кълве написа:Ако продължиш да опорстваш, рискуваш да се включат повече хора като rumbeti и Don4o_62. Тук е мястото да им благодаря. Това ще те накара да страдаш, помисли!
Не ми е много ясно как ще стане тая работа със страданието :D в жестока заблуда си изпаднал ако си мислиш че мнението на персони като Don4o_62 значи нещо за мен :wink:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Спартак написа:А аз чакам снимка на големите рибки - 10 см, 12 грама.
Имах проблеми с матрицата и материала за лопатките на големите воблери, но вече съм ги разрешил. До 15 дена мисля, че ще станат нещата.
IMG_20200519_092347.jpg
Ето моите кютучета до сръбските и италиански оригинали. Бях обещал да ги снимам един до друг. Сега ми е удобно, но някой хора спряха да се интересуват.
IMG_20200519_092634.jpg
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:
къца - кълве написа:Ако продължиш да опорстваш, рискуваш да се включат повече хора като rumbeti и Don4o_62. Тук е мястото да им благодаря. Това ще те накара да страдаш, помисли!
Не ми е много ясно как ще стане тая работа със страданието :D в жестока заблуда си изпаднал ако си мислиш че мнението на персони като Don4o_62 значи нещо за мен :wink:
Бопчо, я кажи тук пред всички :wink: защо ми се разсърди, като почнах да ловя и показвам големи бели риби на жик так :lol: даже и здрасти спря да казваш :mrgreen: а лятото като разтоварвах със шарани и показвах някой друг в Телен живарник :lol: чак брако ме изкара :lol: :lol: :lol: щях да пиша още нещо ама карай :wink: риболова е като :ANAL: който не може да хваща големи риби :D гледа и мълчи :lol: затова по добре си мълчи,че почваш да се излагаш....
пп Къци,като чета мненията на Бопчо за воблерите,се чудя уж зрял човек, а откъде толко злост и негативизъм :roll: ще кажеш че и той продава фофлери и му подбиваш пазара :D :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

Don4o_62 написа:...............................
Дончо не ти се сърдя, искрено презирам хора като теб. Дребни душици които да готови на всичко в името на келипира. Отдавна хващането на големи риби не ми е приоритет, виж за риба ходя редовно :D Мога да ти покажа и улова си от последния уикенд :D

Изображение

Преди 5 години го бях закъсал много сериозно с здравето - многочасови операции и след това дни наред в реанимация, и тогава не ми се искаше да хапна мазен шаран, а да усетя още веднъж удара на пъстърва в планинска река!

Съмнявам се че полираният ти като топка за броунинг мозък ще проумее дори и част от написаното,но пък някой друг може да разбере нещо :mrgreen:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

кажи сега, кажи пред всички като ловях малки рибки ми беше приятел и ме питаше това онова :wink: ,после като почнах да показвам само класни бели риби :D що спря да контактуваш с мен,кажи не се мъчи :lol: аз знам защо и мога много работи да ти кажа....НО ще стана като теб :wink: аз никой не обиждам,никой не плюя, докато ти се перфектен в тая област :mrgreen: пиши си....квото си искаш,не ми пречиш :wink:
пп. Къци,нашия приятел има някакво душевно раздвоение на личноста,що той не, а други да :D ,затова от човешка гледна точка, понеже сме добри,състрадателни и помагаме на, не можещите,което е похвално естествено :D Предлагам да му подариш един твой уловист воблер за големи речни риби :D а аз ще му подаря един нов силикон с който хващам само големи бели риби,два ми са, че са отвън и ги няма в Бг. но ще му го дам единия :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

Don4o_62 написа:.............
Знаех си аз че нищо няма да разбереш :(
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

и ти, че нищо няма да кажеш.....но пиши си,пиши,може и само към мен,не ми пречиш свикнал съм ти,но остави Къци да твори.... и не го занимавай с твоите терзания какви му били воблерите,вземи направи,покажи да стане професионална приказка,стига с тая злоба,ще се разболееш пак, ако продължаваш така,лошотията до нищо хубаво не води
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

Don4o_62 написа:и ти, че нищо няма да кажеш.....
Мога да кажа доста, но Алеко го е казал къде по добре от мен, даже и книга е написал. Ще те оставя да гледаш умрялата къртица и да се дървиш от кеф!( това и на Алеко не би му се побрало в ума, но ако някой се пробва да пренапише Бай Ганьо, би се получила интересна глава)
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

Бориславе,независимо какви любовни слова ми редиш,искрено се радвам че си оздравял,по хубаво от здравето няма и трябва да се цени,твоята мисия отсега нататък е да вярваш в Бог,да ходиш на черква,да си позитивен,да си щастлив,да правиш жена ти щастлива... а ако не можеш, да направиш някоя самотна жена щастлива като и смениш кранчето,крушката или прекопаеш градинката,ей такива хубави неща и стига се тормози за някви воблери или някой що фащал големи риби,бъди позитивен и весел за всичко, а воблерите и рибите ги остави на нас
Пожелавам ти, дълги години да си жив и здрав и по весело....
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

Don4o_62 написа:Бориславе,независимо какви любовни слова ми редиш,искрено се радвам че си оздравял,по хубаво от здравето няма и трябва да се цени,твоята мисия отсега нататък е да вярваш в Бог,да ходиш на черква,да си позитивен,да си щастлив,да правиш жена ти щастлива... а ако не можеш, да направиш някоя самотна жена щастлива като и смениш кранчето,крушката или прекопаеш градинката,ей такива хубави неща и стига се тормози за някви воблери или някой що фащал големи риби,бъди позитивен и весел за всичко, а воблерите и рибите ги остави на нас
Пожелавам ти, дълги години да си жив и здрав и по весело....

Та пак да повторя - мнението ти за мен не ме вълнува, нито извратените ти щения при вида на умрели къртици.Още по малко ( ако въобще е възможна тая работа) ме вълнуват съветите ти :D

Живи и здрави и важното е зарзавата да ни излиза по 42 стотинки!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Моля ви се, нека спрем до тук. Приемам ви като приятели и двамата.
IMG_20200519_102839.jpg
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

къца - кълве написа: Приемам ви като приятели и двамата.
IMG_20200519_102839.jpg
Какво съвпадение :lol:
И аз! :mrgreen:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Мilena написа:
къца - кълве написа: Какво съвпадение :lol:
И аз! :mrgreen:
Не се чуди, всеки който допринася за известността на "къца кълве" е мои приятел. :D От думи воблерите няма да станат по-лоши, нито по-добри. Това зависи единствено от мен. Така се чувствам сигурен в бъдещето. Много е важно, повече хора да разберат, че има български воблери с много добри показатели на много ниска цена.
hunt_82
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Юни 01, 2020 1:49 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от hunt_82 »

Къца-кълве в действие!!! Без коментар :D
hunt_82
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Юни 01, 2020 1:49 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от hunt_82 »

IMG_20200530_210402.jpg
IMG_20200530_204117.jpg
Къца-кълве в действие!
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”