Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

DeadAngel написа:
Мilena написа:Един чисто приятелски съвет!
Аз пък конкретно за воблерите, съм останал с впечателение, че кефалът обича всичко, що е сребристо :). Иначе, чисто информативно, откъде могат да се поръчат воблерите на колегата къца-кълве?
received_2424086907841600.jpeg
received_2424086907841600.jpeg (105.46 KiB) Преглеждано 1425 пъти
Отговарям и на двамата. Първо дамите. :D Приемам всякакви съвети, дори приятелски. :D Не отричам качествата на въпросния воблер, но моите воблери са плод на моята болна фантазия и не можете да откриете нещо като тях на друго място освен при мен. Единствения начин да разберем кои воблери са по добри е като се срещнем на водоема и каквото сабя покаже. Воблерите "къца кълве" могат да се поръчат при мен, като пишете на лични или на електронна поща : krastostefanov@abv.bg.
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

Номер 10 с черното гръбче е перфектно, но за водоема който посещавам, ми трябва по-изправена лопатка. Трябва да плува не повече от 20 см. под повърхността.
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Мilena написа:Номер 10 с черното гръбче е перфектно, но за водоема който посещавам, ми трябва по-изправена лопатка. Трябва да плува не повече от 20 см. под повърхността.
:D :D :D В такъв случай ти трябва с по-наклонена лопатка, колкото по-изправена толкова по-дълбоко гази. :D :D :D.
S_Dakov
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 4:26 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от S_Dakov »

Може би и двамата имате впредвид едно и също нещо, но го описвате по различен начин :D
S_Dakov
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Окт 01, 2013 4:26 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от S_Dakov »

Така или иначе госпожата иска да си поръча въпросният воблер, обаче да гази на 20 см. :D
Аватар
DeadAngel
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Авг 16, 2020 11:31 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от DeadAngel »

къца - кълве написа:
Мilena написа:Номер 10 с черното гръбче е перфектно, но за водоема който посещавам, ми трябва по-изправена лопатка. Трябва да плува не повече от 20 см. под повърхността.
:D :D :D В такъв случай ти трябва с по-наклонена лопатка, колкото по-изправена толкова по-дълбоко гази. :D :D :D.
..и колкото е по-дълга също гази по-дълбоко. :)
"Това, което можеш да приемеш спокойно, повече не те управлява."
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Мilena написа:Номер 10 с черното гръбче е перфектно, но за водоема който посещавам, ми трябва по-изправена лопатка. Трябва да плува не повече от 20 см. под повърхността.
Искаш да кажеш те това.Водисе цвет BG.Тоя е 3 см.На мене ми е мальк ако ти вьрши работа пиши.Само си сложи куки.Срьбско пате плуващ на 20 см :drinkers:
20200831_082100.jpg
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

:fishing3:
Martin Mihailov написа:
Мilena написа:Номер 10 с черното гръбче е перфектно, но за водоема който посещавам, ми трябва по-изправена лопатка. Трябва да плува не повече от 20 см. под повърхността.
Искаш да кажеш те това.Водисе цвет BG.Тоя е 3 см.На мене ми е мальк ако ти вьрши работа пиши.Само си сложи куки.Срьбско пате плуващ на 20 см :drinkers:
20200831_082100.jpg
На 100%!
Перфектно работи!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Мilena написа: На 100%!
Перфектно работи!
IMG_20200901_092928.jpg
Ако вземеш тези воблери, повече няма да погледнеш нищо друго. Мартинчо, вместо да го изхвърля в кофата го предлага на теб. :D
Ivan_nikolov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 12:10 pm
Местоположение: Белослав , обл. Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Ivan_nikolov »

къца - кълве написа:
Мilena написа: На 100%!
Перфектно работи!
IMG_20200901_092928.jpg
Ако вземеш тези воблери, повече няма да погледнеш нищо друго. Мартинчо, вместо да го изхвърля в кофата го предлага на теб. :D
Тъй като предполагам , че Милена търси воблер за девненска река, бих предложил и от твоите жабки вършат добра работа за там (малкия размер).
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

Правилно предположение, но сега ме влече морския риболов. Живот и здраве, догодина ще си избера нещичко за началото на лятото.
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Мilena написа:Правилно предположение, но сега ме влече морския риболов. Живот и здраве, догодина ще си избера нещичко за началото на лятото.
За обеци или ключодьржател :drinkers:
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3644
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от dantho.mihov »

къца - кълве написа: Ако вземеш тези воблери, повече няма да погледнеш нищо друго.....
Кръстьо, моля да ме извиниш, че отдавна не съм следил темата ти.
На тази снимка новите ти воблери ме впечатлиха. Като че ли са точно копие на Голди. Но не това имам предвид.
Осветли ме плаващи или потъващи са и по колко грама са. Да помисля.
От твоите ми останаха само три жабчета.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

dantho.mihov написа:
къца - кълве написа: На тази снимка новите ти воблери ме впечатлиха. Като че ли са точно копие на Голди. Но не това имам предвид.
Осветли ме плаващи или потъващи са и по колко грама са. Да помисля.
От твоите ми останаха само три жабчета.
IMG_20200903_081626.jpg
IMG_20200902_125218.jpg
Ако Голди е точно копие на "къца кълве" означава, че са ме копирали. Марката "къца кълве" е уникална. Аз съм дизайнера и не съм копирал нищо. Благодаря, че проявяваш интерес към воблерите, за пореден път. Това е истинската оценка. Най-горе на същата страница има каталог с информация за воблерите. В каталога няма този модел от първата снимка. Воблера е седем сантиметра, осем грама, за плитко (до един метър плаващ).
Воблерите ловят по същия начин, но са по-красиви и по-здрави, на същата цена.
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

ставаш досаден.
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”