Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Ако Голди е точно копие на "къца кълве" означава, че са ме копирали.
Така е :D долни имитатори са тия от Голди, подозирам ги от години :D Лаури Рапала и наследниците му и те :D гребат с тенекия от сирене идеи от центъра на воблеростроенето на северозапада. Имам някакви подозрения че оня пчелар Джеймс Хедон не е изобретил първия воблер По скоро при разработка на нов кошер, неволно създава машина на времето, с помощта на която попада далече в бъдещето в секретната лаборатория на ''Къца- кълве'' :D от където открадва идеята за "Lucky 13" :D

Апелирам: да се сезират:Европейски съд по правата на човек, Международен съд в Хага,Международен трибунал по морско право, мешарето на кардарашите и Борунския поп, с цел да се спре това безобразие!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

ivo Vratsa написа:В името на спорта - готов съм на предизвикателството. Аз ще ловя само с Голди. Ако спечеля, да се спре рекламата, ако загубя лично му се извинявам и му подарявам 5 воблера от моята кутия :)
Като хвърлих тая стръв, очаквах голям клен, като доктора, но само дребосък. Бопчо кълве на сичко. :D Знаете Иво от Враца какъв срам бра с това Голди. :D Да не съм луд да правя копие на нещо, което бия, на лягане и на ставане. :D Тогава Иво не ми даде пет воблера от неговата кутия, но и без това аз не събирам боклуци. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:
Като хвърлих тая стръв, очаквах голям клен, като доктора.........................................................................................
За вас само най доброто :D

Изображение
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

Д-р Флекс написа:Къци, аз каквото имах да ти кажа, съм го казал, и повече не ме занимавай със себе си, ако обичаш.
На 10 Май го писах, или там някъде, но още вАжи :D
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Д-р Флекс написа:
Д-р Флекс написа:Къци, аз каквото имах да ти кажа, съм го казал, и повече не ме занимавай със себе си, ако обичаш.
На 10 Май го писах, или там някъде, но още вАжи :D
Като казах ,,доктора''имах предвид моя зъболекар, не съм казал ,,Флекс''.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

къца - кълве написа:
ivo Vratsa написа:В името на спорта - готов съм на предизвикателството. Аз ще ловя само с Голди. Ако спечеля, да се спре рекламата, ако загубя лично му се извинявам и му подарявам 5 воблера от моята кутия :)
Като хвърлих тая стръв, очаквах голям клен, като доктора, но само дребосък. Бопчо кълве на сичко. :D Знаете Иво от Враца какъв срам бра с това Голди. :D Да не съм луд да правя копие на нещо, което бия, на лягане и на ставане. :D Тогава Иво не ми даде пет воблера от неговата кутия, но и без това аз не събирам боклуци. :D
Може даме включиш и мене у сьстезанието с моите воблери :lol: :mrgreen:
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Като казах ,,доктора''имах предвид моя зъболекар, не съм казал ,,Флекс''.

:D Какъв ум ! Сериозен играч от световна класа :D :D :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Три »

Направете си състезание,всеки с неговите си ,премерете и претеглете улова и е на спора е решен. :fishing6:
Поканете ме за съдия-неутрален съм ,обективен ще съм.Кантара и ролетката са от мен. :D
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

Къци,не съм ловил с твойте воблери,не защото не искам а защото отдавна спрях да работя с воблери било от лодка или от ръка,но ми прави впечатление, че ги правиш точно като тия модели,който ми бяха най уловисти :wink: а за 20 г. тролинг и от брега,си мисля,че поназнайвам кой са уловисти :wink:
Жив и здрав и продължавай да твориш :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

Зъболекарите, Господ здраве да им дава, всъщност не са съвсем доктори, но на теб Къца ти е простено да не го знаеш :D
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3648
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от dantho.mihov »

Павел Три написа:Направете си състезание,всеки с неговите си ,премерете и претеглете улова и е на спора е решен. :fishing6:
Поканете ме за съдия-неутрален съм
Едно коректно предложение !
Просто му дайте ход по-сериозно.
п.п. Воблерите на Кръстьо са ефективни при течаща вода. При спокойна вода - не винаги при условие, че съм тествал само старите му воблери.
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Три »

Без да се счита за реклама,имам няколко добри щуки хванати с № 1 и 2 от каталога в стояща вода. :fishing1:
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Павел Три написа:Без да се счита за реклама,имам няколко добри щуки хванати с № 1 и 2 от каталога в стояща вода. :fishing1:
Без снимки несе признава :mrgreen:
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Три »

Вярно,само че това беше пролетта.Сега още не гонят.Снимки ще има,само да се хващат. :fishing1:
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

Павел Три написа:Вярно,само че това беше пролетта.Сега още не гонят.Снимки ще има,само да се хващат. :fishing1:
Абе то стана ясно, вземи жената, та да ти покаже как се хващат щуки, па после може да постнеш някоя снимка :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”