Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

Къци, ще поръчам от теб воблери за тролинг , ще ти пратя 2 модела ,не тук разбира се,а на друго място :wink: и ще ми кажеш можеш ли същата форма и цветове да ми ги направиш
Поздрави
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Don4o_62 написа:Къци, ще поръчам от теб воблери за тролинг , ще ти пратя 2 модела ,не тук разбира се,а на друго място :wink: и ще ми кажеш можеш ли същата форма и цветове да ми ги направиш
Поздрави
received_959819607846021.jpeg
received_959819607846021.jpeg (64.53 KiB) Преглеждано 1710 пъти
За тролинг е това. Номер едно и две от каталога. Става и от брега. Друга форма означава нов инструмент, съответно пет хиляди лева разход. Освен това аз не копирам, а създавам собствени модели.
Последно промяна от къца - кълве на Вто Окт 20, 2020 10:35 am, променено общо 1 път.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

Разбрах
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от yco »

Оф..., тази работа не е за теслъта, тука се ходи на човек, който се казва Матричаров.. :lol: .и ти гепи 2 бона, докато, не си хлъцнал, след това отива на д-р Шприцов за тестове и там 600 лъва.. :wink: ...ако трябва се връща матрицата за доработване и так дале... :wink:

А на мен може ли едни 2 бр. попери, като на Краси за сом, че нямам мостри, затуй ще ми ги направиш по твое усмотрение.....а...забравих за 2 лева.... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

:wink: Аз ще ти направя от корк но след втората ботилка вино :drinkers:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Като падне лопатката на воблеро става попер :lol: :lol: Сомовете ударат предимно нощем на попер :fishing6: :drinkers:
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от yco »

:lol: :lol: :lol:
кой да се сети, ама на мен липилото може да се е случило яко и да до разкарвам с 10 литрова туба, като перничанин при водна криза..... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от yco »

Освен да е качествен поперот, трябва и вътре да има съчми да тракат... :wink: .., така съм чувал де.... :wink: , ако не лови го използваш за тракалка.... :lol: питай Краси, той така прави с непослушните попери.... :lol: , да им отмъщава... :lol: ., разправят, че съчмите ги вкарвали, чрез отстрел с ловна пушка, която остане вътре е на късметь... :roll: , та което оцелее му замазват дупките с малко с гипс по дончовата рецепта... :lol: :lol:
инфо по темата-Фина замазка и шпакловка на воблери и попери от кадастрон..... :lol: .
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:......От тази вечер.
Хубава риба и грозна снимка( както огромната част от снимките в тази тема). Хората ловят щуки на морков, бели на краставица, не виждам някакъв огромен повод за радост че едно кютуче е хванало една риба :wink: Или може би е прецедент?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2493
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

:lol: моите съчми тракат от както се помня :fishing2:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:......От тази вечер.
Хубава риба и грозна снимка( както огромната част от снимките в тази тема). Хората ловят щуки на морков, бели на краставица, не виждам някакъв огромен повод за радост че едно кютуче е хванало една риба :wink: Или може би е прецедент?
Хубави воблери и грозни снимки. На кой му пука за снимките. :D



https://www.youtube.com/watch?v=SkkSE9GOM9o
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

bobopeli написа: Хубава риба и грозна снимка( както огромната част от снимките в тази тема). Хората ловят щуки на морков, бели на краставица, не виждам някакъв огромен повод за радост че едно кютуче е хванало една риба :wink: Или може би е прецедент?
къца - кълве написа:.......Хубави воблери и грозни снимки. На кой му пука за снимките. :D

Добре де, 3 маломерни бели рибета :D А снимките са важни за хората които гледат на риболова като на хоби,а не като на средство да напълниш тигана. Помагат и за по добър маркетинг на даден продукт, така че опитай :D

ПП Не се опитвай да вкарваш в едно изречение кютучетата и прилагателното '''хубави''!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Добре ли си ?
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Добре ли си ?
Благодаря, добре съм :D При теб как вървят нещата? Нещо ново, клипче или кютуче?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:Добре ли си ?
Благодаря, добре съм :D При теб как вървят нещата? Нещо ново, клипче или кютуче?
https://www.facebook.com/groups/2293031 ... 959590660/
https://www.facebook.com/groups/2293031 ... 618290794/
Ах, тези грозни кютучета !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”