Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:.......Ах, тези грозни кютучета !!!
Виж тия риби са хубави! Обаче е тъпо да даваш линкове към затворени групи във фейса, малцина ще са тия които ще могат да ги гледат. А като стана дума за затворени групи,видя ли примерно в тая, от която са линковете, колко колеги ловят доста повече с други воблери? Как би коментирал това?

А, и ако почнат някакви безумни разпродажби в тая група на Smith Camion,Zip Baits Rigge или Jackall Chubby на безценица с цел закупуване на кютучета,мля да ме информираш :mrgreen:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:.......Ах, тези грозни кютучета !!!
Виж тия риби са хубави! Обаче е тъпо да даваш линкове към затворени групи във фейса, малцина ще са тия които ще могат да ги гледат. А като стана дума за затворени групи,видя ли примерно в тая, от която са линковете, колко колеги ловят доста повече с други воблери? Как би коментирал това?

А, и ако почнат някакви безумни разпродажби в тая група на Smith Camion,Zip Baits Rigge или Jackall Chubby на безценица с цел закупуване на кютучета,мля да ме информираш :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=SkkSE9GOM9o


С тия малки риби, едва ли някой ще продава такива ,,марки,,. За мен е важно, че все повече хора откриват къца-кълве и ги предпочитат. Тези хора са достатъчни за моя скромен капацитет.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:С тия малки риби, едва ли някой ще продава такива ,,марки,,.
Тук малко ти изтървах нишката на мисълта :D ама то е нормално при творец като теб мисълта да изпреварва тленната материя с много :D

Иначе колкото и пъти да го качиш това клипче все си остава едно и също. Нито белите ще пораснат,нито кютучетата ще станат по-по-най !
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:С тия малки риби, едва ли някой ще продава такива ,,марки,,.
Тук малко ти изтървах нишката на мисълта :D ама то е нормално при творец като теб мисълта да изпреварва тленната материя с много :D

Иначе колкото и пъти да го качиш това клипче все си остава едно и също. Нито белите ще пораснат,нито кютучетата ще станат по-по-най !
Ако следиш внимателно своята нишка и се вникваш в значението на думите които ползваш, може и да хванеш нишката. Умен си, но трябва много да ти се обяснява. Не си виновен ти, тук нещата тръгват от баща ти. Ако тоя сом беше малко по-голям, можеше да пострадат хората. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Ако следиш внимателно своята нишка и се вникваш в значението на думите които ползваш, може и да хванеш нишката. Умен си, но трябва много да ти се обяснява. Не си виновен ти, тук нещата тръгват от баща ти. Ако тоя сом беше малко по-голям, можеше да пострадат хората. :D

О ,неразумни и юроде! Като прочетох малоумните ти писания относно баща ми,реших че ще те навра в кучи гъз. Но тогава се сетих за един от любимите му лафове - ''На умряло куче нож не се вади''

Та за това ще ти обясня нещо за баща ми и за сомовете. За разлика от мен той беше търпелив човек и обичаше да лови сомове на Дунав, аз също съм извадил някой сом там :D Та, сом се вади бавно, и ако си поне малко в час а тая работа е много трудно да пострадаш, още повече ако ловиш от бряг :D

ПП Ако още веднъж намесиш баща ми в по някакъв начин в писанията си, ще ми се наложи да ти обясня от къде си изпъплил и да те навра обратно там!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:[quote="къца - кълв

ПП Ако още веднъж намесиш баща ми в по някакъв начин в писанията си, ще ми се наложи да ти обясня от къде си изпъплил и да те навра обратно там!
Може би си ми сърдит, че споменавам баща ти, а не казвам нищо за майка ти. След тази характеристика, която си направи, аз не мога да добавя нищо повече. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: Може би си ми сърдит, че споменавам баща ти, а не казвам нищо за майка ти. След тази характеристика, която си направи, аз не мога да добавя нищо повече. :D
Че от къде на къде да се сърдя на индивид като теб ,тъп, умствено изостанал с беден речник, лошо възпитание и още по лошо образоване. Та смятам че си достатъчно добре наказан!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
Че от къде на къде да се сърдя на индивид като теб ,тъп, умствено изостанал с беден речник, лошо възпитание и още по лошо образоване. Та смятам че си достатъчно добре наказан!
:D Добре, че съм женен, иначе щях да остана стар ерген, след такова представяне. :D Хубавото е, че след тези брътвежи, интереса към моите кютучета се повиши драстично. Единственото вярно нещо е, че съм глупав, щом продавам тези воблери толко евтино.
IMG_20201031_083727.jpg
IMG_20201031_084424.jpg
IMG_20201031_084436.jpg
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

Вие двамата нещо май комбина го играете а? :lol: :lol: :wink:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от yco »

Изображение

Изображение

този ми е подарък от Къцито, не е ловец, ама и аз не съм..... :lol: , на харизан кон зъбите не се гледат.. :wink: .та слагай по една-две съчми на големите да тропат малко .... :wink: пък и да фърчат далеко, далеко.... :lol: то това 5 драмя, воблер ли е, трябва да е над 50 да го го изпердашиш поне на 50 метра.... :axe: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

и гегата да е с акция 100-200 че може и като лък да я ползваш. та каквото дойде :lol: :lol: празен няма да се връщаш :wink:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от yco »

квати ти е тази Акация 200, че не ти разбрах дървесният хумор.....Бамбуков... :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от yco »

Акация 40-80...... :lol: на снимката- май ъгли се казвала -питай Боабаба да те светне ако не си чувал.... :lol: :lol:

Изображение
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
yco
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5592
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 3:44 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от yco »

Изображение

....и когато го кобинираш с dam5001 ела ми се обади и селски тъпми от северна България не ми се слушат, освен от Миленката и Миле..... :lol: :lol:
при зор тука ша е срещата. :evil: :lol: ..http://www.facebook.com/groups/636519234334902
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 m
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 m
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 m
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

бедна фантазия имаш узо :lol: :lol: :lol: слаба ракия си
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”