Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

rumbeti написа:Bobopeli здравей,незнам за тебе колега но аз воблерите не ги избирам по красота.....
Да взема да го напиша още веднъж, та да се знае - никога не съм казвал че воблерите '' Кръстето'' не ловят. Ловят си кефали през топлите месеци, особено жабата( която е копие точно на една сръбска такава) Сега иде реч за това че тая продукция е една от най-неглиже изглеждащите на нашия пазар.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Аз само кефал ловя,то какво друго да ловя по река Места с воблер като няма друг хищник(черна мряна,скобар,тук там някоя каракуда ако е останало,уклейчета )мамата и такова на реката,копаят яко баластра за съжаление.От 3-4 години ходя по морето само и в годината 2-3пъти да отида по реката.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Важното е човека че е упорит все пак и си дялка воблерчета пък дали са копие незнам според мен нормално е като си воблеростроител да крадеш занаят :) нали хващат,имам едно дуо воблерче много красиво цената знаеш каква е на тях,бях го взел за сафрид по гръцко хвърчи далеч наистина кефал ми е изкарвал и той ама ме страх да не го скъсам по реката :)
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
rumbeti написа:Bobopeli здравей,незнам за тебе колега но аз воблерите не ги избирам по красота.....
Да взема да го напиша още веднъж, та да се знае - никога не съм казвал че воблерите '' Кръстето'' не ловят. Ловят си кефали през топлите месеци, особено жабата( която е копие точно на една сръбска такава) Сега иде реч за това че тая продукция е една от най-неглиже изглеждащите на нашия пазар.
IMG_20200420_162218.jpg
Бопчо, мислех да покажа най-красивите и здрави воблери в света, като станат готови. Покажи ми три размера сръбски жаби и ще призная, че сърбите се доближават до моето изкуство. Никой още не е виждал новото поколение "къца кълве".
Къца кълве ловят лаврак, мрена, пъстърва. Костур. Бяла риба. Лин, сом, распер, щука, кефал и всичко що е хищна риба. Прочети какво казват хората.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: Бопчо, мислех да покажа най-красивите и здрави воблери в света
С тия не-почистени леяци и в първите 100 те няма. Работа си трябва :D за сега го докарваш само на приказки - и то на празни такива :D

Изображение
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа: Бопчо, мислех да покажа най-красивите и здрави воблери в света
С тия не-почистени леяци.

Това е все едно да ти сервирам сурово агнешко и сготвен боб, а ти да кажеш, че боба е по-добър. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:.......
Бързаш и пак се обърка с цитатите :D Придобиващ и много властен характер в последно време- досега само ми казваше кои са най-добрите воблери, сега почна и да те избива и на кулинария :D Да не си объркал пърцуцата с оня токсичния разредител за кютучетата?
Последно промяна от bobopeli на Пон Апр 20, 2020 6:12 pm, променено общо 1 път.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: Това е все едно да ти сервирам сурово агнешко и сготвен боб, а ти да кажеш, че боба е по-добър. :D
Не съм ял сурово агнешко и мисля да се придържам към тази си тактика и занапред. Но виж ако ти редовно го консумираш, това може да обясни много неща :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:

Не съм ял сурово агнешко и мисля да се придържам към тази си тактика и занапред. :D
Имаш нисък коефициент. :D Суровото агне е недовършения воблер. Изпращам ти го довършен, демек печен. :D Имам лопатки, но от стария материал, те са по-здрави от твоите боклуци, но не са най-здрави в света, а съм обещал.
IMG_20200421_154510.jpg
IMG_20200421_154456.jpg
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:
Имаш нисък коефициент..........

Имам нисък коефициент на търпимост към глупоститите ти. Пак се омота с цитатите, провери и в дебелите книги какво е коефициент, може да помогне твоя такъв на интелигентност да придобие положителна стойност.

По въпроса с лопатките на кютучетата, старите са пълен т@шак - дебели и силно чупливи. На тоя фронт горещо те съветвам да си поръчаш да ти изреждат с лезар лопатки от подходящ здрав и тънак матерял(по групите на изработващите воблери е пълно с оферти и препоръки)

По въпроса с неелитото кютуче снимка на което си качил, увеличи я за да видиш че леяците си стоят около носовата халка. Ако я увелича аз и я кача ще трябва да ти вземам и пари за работа като ОТК :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

Воблер Мато. Приличат си с тези на Къцата, нали?

воблер Мато.jpg
воблер Мато.jpg (59.76 KiB) Преглеждано 1554 пъти
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Разликата е у очите :shock: На единия са отстрани на другия отгоре :drinkers:
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

[quote="bobopeli

Да взема да го напиша още веднъж, та да се знае - никога не съм казвал че воблерите '' Кръстето'' не ловят. Ловят си кефали през топлите месеци, особено жабата( която е копие точно на една сръбска такава)
IMG_20200429_044250.jpg
Бопчо, всичко което пишеш са пълни глупости. Завистта ти е изпила мозъка. Това е жабката която ме е вдъхновила да правя воблери. Моите не са копие на тази жабка, а имат собствен почерк на "къца кълве". Скоро ще получа лопатките и ще отговоря на доктора. Това което показва, за мен е много шарено и грозно.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:[quote="bobopeli
:D ( бях написал половин страница квалификации относно персоната ти, ама се сетих един от любимите лафове на дядо ми - на умряло куче нож не се вади!

А сега провери тия от Focus (Aquasport-n ) къде са ги поръчали тия жаби :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

"Това, което показва, за мен е шарено и грозно" (става дума за воблерите на Мато от Ужице)...

Добре бе, Кръстьо, ти имаш пълното право на свое мнение относно кое е хубаво, кое не е. Същото право имам и аз, има и Борислав, нали се сещаш :)
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”