Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
SAMURAI 99
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Мар 11, 2014 7:54 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от SAMURAI 99 »

А малките 4 сантиметрови ''къца-кълве'', освен кефали и щуки ми ловят и бели риби ( сулка, смадок)... (Бялата риба след снимката моментално беше върната да расте както и другите които се хванаха на жабката... ) През лятото много бели риби атакуваха жабката и 4 сантиметровите...
Прикачени файлове
20171015_184225.jpg
20160914_184723.jpg
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

къца - кълве написа:
къца - кълве написа:
къца - кълве написа:https:/ https://www.youtube.com/watch?v=v_2bZEcrOYk&t=43s
През лятото ме снимаха по телевизията. Хората, които успяха да гледат филма казаха, че втората част е била по-интересна. Затова я направих в този клип. Друго е да се направи с професионална техника и популярен водещ да каже и да покаже, че всички модели"къца-кълве"ловят, но като няма риба и рака е риба. :D Трудно е да се разкажат 25 години за дванадесет минути, но това е накратко. Що се отнася до качествата на воблерите, вашите изказвания говорят красноречиво. И тези клипове го потвърждават:
https://www.youtube.com/watch?v=Xneb4Ln3dnw
Телевизията повтаря някои филми по 18 пъти. Аз ще го повтарям 3-4 пъти, да не ставам досаден. :D
Цитирам това, но отговарям на samurai. Много хора разделят воблерите на кефалски, щукарски, сомски, за пъстърва и т н т. Позволете ми да разбирам нещо от воблери. Има два вида, работещи и не работещи. Къца-кълве са работещи. Вашите изказвания ми дават самочувствие да кажа, че къца-кълве са сред най-добрите.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Можете да гледате филма днес по хоби HD. От 15.00 и 21.00. Кефали на Огоста.
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Малко летни спомени
Малко летни спомени
Чакаме новите воблери дали ще ловят такива тупалки
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Пред дилема съм за закупуване на въдица обаче се чудя каква акция,тази дали ще е добре
http://store.bigfish.bg/products/Vaditz ... -15gr.html
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Чакаме новите воблери дали ще ловят такива тупалки[/quote]
Тези тупалки са главната ми цел. :D Това мога да ви гарантирам. Що се отнася до пръчката, не съм най-подходящия човек за консултация. Моята специалност са воблерите.
IMG_20180321_035410.jpg
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

P1030458.JPG
С новата техника за оцветяване мога да пиша каквото си искам. Тук е показан грамажа, а стрелката нагоре означава плаващ, съответно надолу потъващ. Мисля да добавя, преди грамажа дълбочина, например 1м.
Limanov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 326
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 1:22 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Limanov »

Къца кога ще има готови от новата партида, че искам да ги пробвам на ряката :fishing2:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Павел Иванов »

Къци , от тоя оранджавият , цвят БГ икура си поръчвам по два броя плаващ и потъващ в те точно тоя му размер :wink:
Сложи им читави тройки , ако и да ми додат по-скъпи , нямам нерви да им ги сменявам последствие .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
mrenka
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 12:09 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от mrenka »

rumbeti написа:Пред дилема съм за закупуване на въдица обаче се чудя каква акция,тази дали ще е добре
http://store.bigfish.bg/products/Vaditz ... -15gr.html
Колега, не си написал с какво ловиш в момента. Взимай и пробвай, ако не ти пасне - разкарваш и нов опит :wink:
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Павел Иванов написа:Къци , от тоя оранджавият , цвят БГ икура си поръчвам по два броя плаващ и потъващ в те точно тоя му размер :wink:
Сложи им читави тройки , ако и да ми додат по-скъпи , нямам нерви да им ги сменявам последствие .
Използвам случая да кажа, че приемам поръчки, които ще изпълня със закъснение. Сега ги записвам в една тетрадка. Не ми се искаше да пипам цената, но станаха големи разходи. Тази поръчка ще струва 24 лева, с безплатна доставка до офис на Еконт. Със старото оцветяване щеше да струва 20 лева. Читавите тройки ще вдигнат цената с 8 лева. Искам да знаете, че нямам повече от скъпите тройки. Павката беше първият, който пожела скъпи и слагам, предназначените за моята кутия OWNER. За в бъдеще, при желание от повече хора, ще помисля за повече скъпи тройки.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Павел Иванов написа:Къци , от тоя оранджавият , цвят БГ икура си поръчвам по два броя плаващ и потъващ в те точно тоя му размер :wink:
Сложи им читави тройки , ако и да ми додат по-скъпи , нямам нерви да им ги сменявам последствие .
Испрати капаро а несе разпореждаи виж че станали по скьпи :mrgreen:
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Martin Mihailov написа:
Павел Иванов написа:Къци ,

Испрати капаро а несе разпореждаи виж че станали по скьпи :mrgreen:
По-скъпи, само през трупа ми !
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

mrenka написа:
rumbeti написа:Пред дилема съм за закупуване на въдица обаче се чудя каква акция,тази дали ще е добре
http://store.bigfish.bg/products/Vaditz ... -15gr.html
Колега, не си написал с какво ловиш в момента. Взимай и пробвай, ако не ти пасне - разкарваш и нов опит :wink:
Колега ако ти кажа с ква сопа съм в момента ще кажеш че съм луд и как ловя с нея досега,сигурно откакто ползвам къца-кълве има няма 3 години някъде,и добре че са на Къцата воблерите :) акцията ми е доста голяма като за воблери от 3-4-5 грама. Даже мисля да смъкна акцията до към 10
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от rumbeti »

Другата седмица се каня отида в Гръцко малко за кефал и щука поне за кефала знам че излизат доста голями тупалки,само да не се объркат пак нещо работите.Преди пичивах само в сряда и си ми беше супер като отида за риба река МЕСТА и да има по малко рибари.Като знам какъв панаир е през събота и неделя пълно с месари и прибират каквото хванат,Къца ще ме извиняваш ама много пъти са ме питали откъде съм ги взимал воблерите ама на такива МЕСАРИ няма как да кажа .
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”