Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
slavi_bg
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Авг 07, 2021 7:05 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от slavi_bg »

Сом къца кълве
Сом къца кълве
slavi_bg
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Авг 07, 2021 7:05 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от slavi_bg »

IMG-340bd9ba11e87490c4fe023e1abba232-V.jpg
IMG-340bd9ba11e87490c4fe023e1abba232-V.jpg (92.48 KiB) Преглеждано 3163 пъти
Къца кълве
Прикачени файлове
Куца кълве
Куца кълве
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

Изображение

Тук вече благородно завидях :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:Изображение

Тук вече благородно завидях :D
О, боп4о добре, че обърка човека думата, че беше унемял. :D
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Don4o_62 »

Къци,на Марица яко ги къртят с твоите воблери,вече не ходя там, иначе бих си взел няколко твой бияча,знам кой са :wink:
Продължавай да твориш и радваш хората, дето имат знания с твоите воблери :D :drinkers:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа: Тук вече благородно завидях :D
Завистта е лош съветник. :D
IMG_20211110_154048.jpg
IMG_20211110_154118.jpg
IMG_20211110_154125.jpg
IMG_20211110_154133.jpg
IMG_20211110_154204.jpg
IMG_20211110_154213.jpg
Още не съм готов с инструмента за новините воблери. Хубавите неща стават бавно.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:
bobopeli написа: Тук вече благородно завидях :D
Завистта е лош съветник. :D
Не цитираш коректно Кръсте. Благородно завидях на колегата за новото рекламно мото на кютучетата :

Изображение


А относно дизайнерските ти пориви - съдържат материал поне за 2 доктората, например -'' Липсата на усещане за комбиниране на цветове, при проявявашите когнитивна склонност .При която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, изразяващо се в надценяване на собствените познавателни способности''
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:[quote="bobopeli"

А относно дизайнерските ти пориви - съдържат материал поне за 2 доктората, например -'' Липсата на усещане за комбиниране на цветове, при проявявашите когнитивна склонност .При която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, изразяващо се в надценяване на собствените познавателни способности''
https://www.youtube.com/watch?v=SkkSE9GOM9o
https://www.youtube.com/watch?v=HjfFQ4CEquQ&t=737s
https://www.youtube.com/watch?v=1YbAfj0PrCE&t=9s
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:...........
Интересни клипове, ако трябва да ги сравня с ястие - бяла риба с малини и трътки по бургундски! Малко са стари по спомен, но разбирам каква рядкост кютук да хване риба! Затова разбирам и щението ти, всяко подобно събитие да бъде отразено поне 5 пъти в този форум :mrgreen:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
riddim
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Авг 17, 2010 5:48 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от riddim »

Абе трябва да има храна даите повечко хейт, то без конкуренция ти се отбива и желание и све. Имам опит с тях и бих казал че дори и да нямам с такава тема и толкова мнения няма как всичките да са негативни :D . Имам още 3-4 вида примамки от българските мозъци и всички са доста добри в плуването и добра изработка, но общо взето са се отчели само половината. Не правя реклама на нито 1 от тях, но за толкоз пари не си заслужава да подминеш без да си пробвал. Новите бг примамки гледам сравняват реакцията на рибките от аквариума с истинския хищник във водата, с такова промотиране направи сметка що за примамка ще е
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

riddim написа:Абе трябва да има храна даите повечко хейт, то без конкуренция ти се отбива и желание и све.
:D Боп4о прави доста агресивен хейт (реклама), че дори най-предубедените ще проумеят. Тези аквариумнни красоти по 50 лева са десет пъти по-скъпи от моите кютучета, а дават по-слаби резултати в дивата природа. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: :D Боп4о прави доста агресивен хейт (реклама), че дори най-предубедените ще проумеят. ..........

Хейт и реклама са различни работи, ама кой съм аз , че да споря със светило на филологията от северозапада като теб. Освен това отивам за риба след малко, но като се върна ще обърна внимание и на другите ти словоизлияния (споделени тук в момент на състояние на транзиторно и обикновено обратимо нарушение на мисловните процеси, мултиплицирано от негативното въздейстие на органичните разтворители използвани при боядисването на кютучетата )
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: Тези аквариумнни красоти по 50 лева са десет пъти по-скъпи от моите кютучета, а дават по-слаби резултати в дивата природа. :D

От чисто любопитство, как стигна до този извод и колко воблера от 50 кинта имаш? ......или пак си говорим колкото да не мълчим?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа: И аз се радвам да те чуя!
Много хора, които произвеждат воблери са се свързвали с мен и сме обменяли опит. Те са ми споделяли, че имат цени от 120 до 200 лева за брой. Казах 50 лева да не те изнервям. Аз не ползвам нищо различно от "къца кълве".
Следващите модели които ще правя са тези. Те ще имат малко по висока себестойност, но мисля да не са по-скъпи от 10 лева. Това са оригиналите, моите ще имат цяла арматура, която ще излиза от воблера и ще бъде много по-здрава. Няма да може да се сменя лопатката, но ще има модели с различни лопатки. Така ще постигам дълбочина от 1 до 8 метра.
Та да резюмирам :D

Не си ловил с нищо друго освен кютюците обаче знаеш , че те са най-добри - Тъпо!

Каниш се да копираш воблерите на Halco, обаче претендираш , че всичко е твоя разработка - Мега тъпо!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Д-р Флекс »

200 лв за брой :D
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”