Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа: :D Кой те пита, кой номер гащи носиш? :D
Пак си си объркал афтършейва с органичния разтворител?Ако прочетеш темата назад ще видиш че никъде не се споменават никакви гащи (изключая ония бледо-морави кюспетки с които се вихреше в 2-3 клипа. Къде изчезнаха тия клипчета не-знам :D )
Това е форум за риболов - спининги,макари, тактики и воблери,все неща от които не разбираш!
Знаех, че си глупав, но ти надмина всичките ми очаквания. :D :D :D
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

Не е, може и повече! Само гледай!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Знаех, че си глупав, но ти надмина всичките ми очаквания. :D :D :D

Винаги може повече :D Да вземем теб например:

Да кажем,че с помощта на нечисти сили успееш да продадеш 5000 кютучета, при печалба от 1 лев на кютуче (както си споделял), това 5000 лева на година. Замислял ли си се, че ако при тоя дефицит на пастири, вземеш например да пасеш селските кози и магарета( тук малко с козите те надценявам може би) ще правиш дубъл на тия кинти. Ще си на чист въздух, ще има с кого да общуваш, особено на магаретата няма да им пука като им разказваш за най уловистите воблери в целия свят. Лятото ще си търчиш на воля с ония кюспетки ,и докато стадото пладнува под някоя сянка, ще нажапваш у селската бара и ще улавяш по някое кленче на оная система с двете кютучета. Сега някоя коза с коефициент на интелигентност близък до твоя, със сигурност ще ти погоди някой друг номер, ама няма пълно щастие!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:Знаех, че си глупав, но ти надмина всичките ми очаквания. :D :D :D

Винаги може повече :D Да вземем теб например:

Да кажем,че с помощта на нечисти сили успееш да продадеш 5000 кютучета, при печалба от 1 лев на кютуче (както си споделял), това 5000 лева на година. Замислял ли си се, че ако при тоя дефицит на пастири, вземеш например да пасеш селските кози и магарета( тук малко с козите те надценявам може би) ще правиш дубъл на тия кинти. Ще си на чист въздух, ще има с кого да общуваш, особено на магаретата няма да им пука като им разказваш за най уловистите воблери в целия свят. Лятото ще си търчиш на воля с ония кюспетки ,и докато стадото пладнува под някоя сянка, ще нажапваш у селската бара и ще улавяш по някое кленче на оная система с двете кютучета. Сега някоя коза с коефициент на интелигентност близък до твоя, със сигурност ще ти погоди някой друг номер, ама няма пълно щастие!
Кратко и ясно, но дълго обмисляно :lol:
Боби, цял сериял изгледах :mrgreen:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Мilena »

Всичко за мен е шега!
Не се впрягайте :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Мilena написа:Не е, може и повече! Само гледай!
Сигурно го познаваш лично. :D Аз мислех, че е ударил дъното. :D
IMG_20201103_172200.jpg
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от Martin Mihailov »

Много му големо окото :shock:
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

Martin Mihailov написа:Много му големо окото :shock:
Вече съм ви казвал, че Къца-кълве се променят постоянно към по-добро. Само цената остава същата. Аз съм печелил състезания с воблерите без оченца, оченцата са за хората, с рибите ми е лесно. :D Има големи и малки оченца, жълти, бели и червени, за всеки вкус. :D
IMG_20201106_093556.jpg
IMG_20201104_141613.jpg
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

може и по три да слага.тогава какво ще кажеш? че такава риба няма :lol: :lol: :lol: прост ,свидлив и завистлив народ :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

Къци , пусни една серия с мутирали воблери или зомбита .да видим тогава от кого си плагиатствал :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3642
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от dantho.mihov »

kukukuka написа:Къци , пусни една серия с мутирали воблери или зомбита .да видим тогава от кого си плагиатствал :lol: :lol: :lol:
Защо се подиграваш на човека ? Не всеки може да прави воблер. За това си качество Кръстьо заслужава уважение.
Това, че рекламира агресивно е част от неговия маркетинг.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Вече съм ви казвал, че Къца-кълве се променят постоянно към по-добро.........
Прав си, към по-лошо няма как! На тоя фронт са ударили дъното отдавна и не са мръднали ни йота от там!
kukukuka написа:Къци , пусни една серия с мутирали воблери или зомбита .да видим тогава от кого си плагиатствал:
Е тогава темата ще се затвори за простосмъртни, само ветерани от контингентите в Ирак и Афганистан ще могат да и хвърлят по едно око :D
Последно промяна от bobopeli на Пет Ное 06, 2020 8:40 pm, променено общо 1 път.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от kukukuka »

По скоро от братската ЧЕРНОБИЛска радиация ,тя е полезна :lol: :lol: :lol: свиквайте с мутациите за да не ви изненадват генетиците :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1469
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 6:43 pm

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от къца - кълве »

bobopeli написа:
къца - кълве написа:Вече съм ви казвал, че Къца-кълве се променят постоянно към по-добро.........
Прав си, към по лошо няма как! На тоя фронт са ударили дъното отдавна и не са мръднали ни йота от там!
kukukuka написа:Къци , пусни една серия с мутирали воблери или зомбита .да видим тогава от кого си плагиатствал:
Е тогава темата ще се затвори за простосмъртни, само ветерани от контингентите в Ирак и Афганистан ще могат да и хвърлят по едно око :D
Да, рекламата е агресивна, но инициативата не е моя. :D :D :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнение от bobopeli »

къца - кълве написа:Да, рекламата е агресивна, но инициативата не е моя. :D :D :D
:D 2-3 пъти съм споменавал че трябва да ми плащаш нещо за тая работа! Я си представи какво щеше да е тази тема без мен - снимки на грозни кютучета и още по грозни снимки на клети кленчета извършили ритуално самоубийство, захапвайки кютуче- ужас !

ПП да не говорим колко загуби темата като изтри ония клипчета на които търчеше по вехти бозави кюспети :mrgreen:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”