Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Модератори: Павел Иванов, sestrata

yogt
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Мар 03, 2011 5:19 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от yogt »

Здравейте колеги понеже и аз съм се огледал в ПАЛМС-SFGS-90ML
9ft.0inc.2pc.Power:ML 8-28g Lures 6-16lb Line PE0.6-1.5# Rod Wt.142g.Само че при мен е другия проблем поне имам по голяма акция и същото време и по тежка :D вярно е че за р.Дунав,си трябва,не знаеш от къде какво ще излезе. Та тази година миля да си направя по лек такъм и пак да си гоня рибоците из реката, но се притеснявам да не се окаже слаба :roll: прочетох теми за пръчки и тази ми допадна , ако има препоръки за нещо по добро за около 260-270 лв.ще приема за с радост :D
Най-добрата снимка на трофей е на жива риба, така че не убивайте разрешените бройки, намалете убитите бройки.
Аватар
ivanst
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 445
Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:51 am

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от ivanst »

Малко късно видях че има тема за точно този спининг.Та аз си закупих пръчката наскоро ... става въпрос за модела - SFGS-89M/10-35g ... по принцип ще я ползвам като ходя на Гърция но също и за бяла риба или щука.Не съм имал удоволствието да я ползвам по предназначение ... бялата и щуката все още са в забрана.Хванах някое костурче на силикон и на дъно с жива рибка за стръв.Разбира се костурите едва ли са критерий но въпреки всичко мисля че спининга е перфектен.Ето и малко снимки:
mrreel-seat.jpg
mrreel-seat.jpg (53.67 KiB) Преглеждано 416 пъти
thumb_1024_21319-5.jpg
thumb_1024_21319-10.jpg
Без име2322.jpg
Без име2322.jpg (128.7 KiB) Преглеждано 416 пъти
Прикачени файлове
thumb_1024_21319-3.jpg
Изображение

Фейсбук група на яз.Искър -https://www.facebook.com/groups/iskar2014/
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”