Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Мрак
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 6:59 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Мрак »

Те само кутиите са им по 2 долара :)
http://www.fishing-now.com/Gt-bio~-7IoU ... Lures.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Павел Иванов »

Лео , прави си човек поръчка директно от китайският сайт на GT BIO и се радва на цени , арни . Кофтито е че от тях няма как да поръчаш само една бройка а определено минимално количество . В Европейският им сайт наблягат на визия и печалбарство . Има вариант да си ги напазаруваш и от тук - http://www.alibaba.com/showroom/gt-bio-lures.html" onclick="window.open(this.href);return false; , китайското си Илиенци в което можеш да спазариш повечето от примамките и на 90 цента бройката при сто броя . Реално ако си направите партия няколко човека , ще си имате куп добре изглеждащо джелезо за без пари :wink: В alibaba.com основна роля си играят комуникацията и пазарлъка , приемат ПейПал , което поне гарантира връщане на кинтите ако стане сакатлък . Обикновената чайна поща си е фрии и е субсидирана от чайна правителството та какво му трябва на човек освен една МастерКард или Виза и малко търпение , не друго ами фрии пощата се бави между месец и три .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Д-р Флекс »

Предстои в непосредствена близост във времето нова доставка на GTBio - блесни и цикади - в БГ от... няма да ви кажа засега... :D Цените са нещо като 7-8-9 лева според примамката.
Аватар
Мрак
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 6:59 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Мрак »

Д-р Флекс написа:Предстои в непосредствена близост във времето нова доставка на GTBio - блесни и цикади - в БГ от... няма да ви кажа засега... :D Цените са нещо като 7-8-9 лева според примамката.
Флекси,кажи поне като пристигнат :) Да се облажим и ние с биопродукти :)
Аватар
batvanko1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 383
Регистриран на: Пон Яну 07, 2013 10:26 pm
Местоположение: Плевен

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от batvanko1 »

Значи за да ми излезе една бройка 2-3 долара трябва да взема мин. 100бр. ? Ами мито, такси и 20% ДДС ? Те сметките станаха вече съвсем други. Знаех си аз че има някаква уловка.
Рибата винаги е била активна или вчера или днес, но на друго място.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Павел Иванов »

batvanko1 написа:...Ами мито, такси и 20% ДДС ?...
100 бр. х 90 цента = 90 долара , под прага на обмитяване и съответно имаш само 18 долара ДДС . Демек тотал 118 долара за 100 бр. блесни . По два лева да го сметнеш долара пак са ти 236лв. а не 3000 лв. ако си ги плащаш по 30лв. брой :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Мрак
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 6:59 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Мрак »

Павел Иванов написа: :roll:

100 бр. х 90 цента = 90 долара , под прага на обмитяване и съответно имаш само 18 долара ДДС . Демек тотал 118 долара за 100 бр. блесни .
:D
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Д-р Флекс »

Мрак написа:
Павел Иванов написа: :roll:

100 бр. х 90 цента = 90 долара , под прага на обмитяване и съответно имаш само 18 долара ДДС . Демек тотал 118 долара за 100 бр. блесни .
:D

Не се хили. $10 на 100 бр. блясни комисион за Муйдератора, че е измислил схемата... Нали не искаш да намекнеш, че г-н Иванов не може да смята, а? А???? :lol:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Павел Иванов »

:oops: :oops: :oops: Добре де , 108 долара :oops: :oops: :oops:

пп - да ми ядете ушите и двамцата :mrgreen:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от pampasa »

Малко офф - използвам вече 3 години примамки на GT-Bio - основно кастмастери и клатушки ( уникални са ) :roll: Смея да твърдя ,че кастмастерите им са по-добри от оригинала на АКМЕ ( ако някой не вярва ,мога да му го демонстрирам :wink: ) Единственото което подменям е тройката - обикновенно е много малка спрямо големината на примамката :idea: Покритието е изключително дълготрайно ,а играта им няма нужда от коментар :) ето и снимки на моя фаворит - имам го с тегло 20 , 30 и 35гр. Изображение :arrow: Изображение :arrow: Който се интересува в момента има сравнително добър избор в captainhook.bg
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Gutierez
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Фев 23, 2011 2:30 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Gutierez »

Аз бих искал да попитам с какво точно кастмастерите на GT-BIO са по-добри от тези на ACME? Ползвал съм и двата, като не виждам нищо такова
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от pampasa »

Gutierez написа:Аз бих искал да попитам с какво точно кастмастерите на GT-BIO са по-добри от тези на ACME? Ползвал съм и двата, като не виждам нищо такова
Темата е за избор на спинингова въдица , но веднага ти отговарям - Аз продължавам да използвам и от двата вида -основните разлики са в покритието - при АКМЕ пада за един риболов :idea: специфичната "по-жива" игра при GT-BIO ( дори и при равномерно навиване), релефното му покритие ,куките и не на последно място цената - GT-BIO е няколко пъти по-евтин от Оригинала :wink:
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Gutierez
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Фев 23, 2011 2:30 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Gutierez »

pampasa написа:
Gutierez написа:Аз бих искал да попитам с какво точно кастмастерите на GT-BIO са по-добри от тези на ACME? Ползвал съм и двата, като не виждам нищо такова
Темата е за избор на спинингова въдица , но веднага ти отговарям - Аз продължавам да използвам и от двата вида -основните разлики са в покритието - при АКМЕ пада за един риболов :idea: специфичната "по-жива" игра при GT-BIO ( дори и при равномерно навиване), релефното му покритие ,куките и не на последно място цената - GT-BIO е няколко пъти по-евтин от Оригинала :wink:
Извинявам се че попитах тук, но тук беше написано горното...

Колега, аз си мисля, че явно не използваш оригиналите на ACMЕ. Би ли снимал един от тях с паднало покритие. Твърде много ги използвам и дори не мога да си го представя.
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от pampasa »

Gutierez написа:
pampasa написа:
Gutierez написа:Аз бих искал да попитам с какво точно кастмастерите на GT-BIO са по-добри от тези на ACME? Ползвал съм и двата, като не виждам нищо такова
Темата е за избор на спинингова въдица , но веднага ти отговарям - Аз продължавам да използвам и от двата вида -основните разлики са в покритието - при АКМЕ пада за един риболов :idea: специфичната "по-жива" игра при GT-BIO ( дори и при равномерно навиване), релефното му покритие ,куките и не на последно място цената - GT-BIO е няколко пъти по-евтин от Оригинала :wink:
Извинявам се че попитах тук, но тук беше написано горното...

Колега, аз си мисля, че явно не използваш оригиналите на ACMЕ. Би ли снимал един от тях с паднало покритие. Твърде много ги използвам и дори не мога да си го представя.
Не е проблем да ги снимам - не са един и два с паднало покритие , мястото обаче не е в тази тема :idea:Дали са оригинални е смешно въобще да го коментираме :idea: от друга страна ти можеш да ловиш с каквото ти е удобно :wink: Мнението ми може да е субективно ,но си е мое - нормално е да има хора като теб , които да не са съгласни с него 8) И понеже темата е за избор на въдица -Аз спирам дотук .
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Gutierez
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Фев 23, 2011 2:30 pm

Re: Спиниг пръчка Angler's Republic Palms SHORE GUN

Мнение от Gutierez »

Надявам се да не съм те обидил с нещо колега. Виждам, че се палиш, а аз просто питам. Виждам също добре, че тук не е мястото за тези обсъждания, но да не беше писал в тази тема за кастмастерите. Аз какво да направя?! Нова тема ли да отворя, за това че ти изсипа информацията за примамките не на място.

Просто искам да видя нагледно как е паднало покритието, защото наистина не съм виждал до сега.

Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”