Инфо

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
dimo4ko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Чет Май 13, 2010 1:55 pm
Местоположение: Кърджали

Инфо

Мнение от dimo4ko »

Някой ще сподели ли информация започнало ли е да кълве някъде по реките/Марица, Арда, Върбица/ речния кефал?
Начинаещ съм - от края на есента се запалих по спининга и не знам кога започва активния сезон, така че бих се радвал някой да сподели личните си впечатления?
Истината е някъде там ...
Аватар
sa_sko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 9:00 pm

Re: Инфо

Мнение от sa_sko »

Колега сигурно нчма да съм ти полезен но онзи ден мятах по Струма района на гр. Земен и нямах подгонване а кефала играеше като луд а по принцип сезон няма зимата и пролетта е голяма рядкост но за сметка на това излизат по едри от юни стават най- активни . Аз най-добре лових септември и октомври ,но и аз се запалих миналата пролет и предполагам че септември съм се понаучил за това имах по добър резултат . Успех от мен и капото да не те отчайва ха ха.
besttop
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 342
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 11:14 pm
Местоположение: Кърджали/Стара Загора

Re: Инфо

Мнение от besttop »

Колега за Арда почакай още малко.
Христо - наслука на всички
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Инфо

Мнение от Vid »

dimo4ko написа:Някой ще сподели ли информация започнало ли е да кълве някъде по реките/Марица, Арда, Върбица/ речния кефал?
Начинаещ съм - от края на есента се запалих по спининга и не знам кога започва активния сезон, така че бих се радвал някой да сподели личните си впечатления?
НЕ, още не, мисля че, водата е още много студена... Почакай още... Ще почне по време на забраната....
По притоците на Арда, ще почне след много малко време, ако има вода по тях де, ако не ще ловим морунажи на блесна...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”