Достъпна цена - размисли и страсти

Модератори: Павел Иванов, sestrata

lomsky
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Яну 25, 2010 1:56 pm

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от lomsky »

[quote="Павел Иванов"]: EGERIAта не е баш от моделите които лично на мен ми допадат , Galeryто е по-добро решение , но пък е на една снадка .

Загледах се в него в българския магазин, ама на снимките е на две снадки.Грешка ли е ли е показан по-стар модел? Какво ще рече Bottom Spec ?
Аватар
czd
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1423
Регистриран на: Пон Мар 01, 2010 9:21 pm
Местоположение: София-Видин
Обратна връзка:

Re: Достъпна цена - размисли и страсти

Мнение от czd »

Пръчката е едноделна във всичките си варианти, но пък си мисля, че е неумесно да се сравнява с Егерия, тъй като са пръчки в различен клас, а пък и има доста сериозно ценово разминаване.
Ако слушаш хората, можеш в морето да ловиш зайци, а в гората - риба!!!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Достъпна цена - размисли и страсти

Мнение от Павел Иванов »

stoger написа:...би понесъл без никакви щети целенасочен тежък спининг ...
Не би понесъл какъвто и де е целенасочен спининг , не само тежък :wink:


lomsky , за тези ли две снимки иде реч ?

Изображение

Изображение

:roll:

В случаят е по-добре да се обърне внимание какво е написано :
Предлагат се шест разновидности изпълнени в една секция.
Защото в много от случаите снимките са просто демонстрационни за база съпоставка между връх и дебелина на бланката в основа .



пп - Цецо , аз лично не съм я сравнявал а съм изразил предпочитания в по-предният ми пост :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
runkorko
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Мар 16, 2011 8:19 am

Re: Достъпна цена - размисли и страсти

Мнение от runkorko »

ynovi написа:
djingiz написа: ей това вече много ме ядоса
от25 години съм рибар за какви суми си говорите 40 50 лева било евтино и за бедни хора
аз ползвам въдици от 7 до 20 и макари до25 лева и пак се хваща риба.
вижте реалноста 80 процента от рибарите които са истински рибари ползват като мойте такъми.

Ти колега си жив прахостник според мен. Това 20 лв. за въдица и 25 лв. за макара защо си ги дал на вятъра, кат може да си отрежеш за без никакви пари една лескова пръчка, да и направиш водачи от медна телчица и ей ти готова безплатна, натурално-природно-екологична въдица .. :lol: :lol: :lol: :lol:
То ако пръдължиме така, едно време хората не са имали коли, а каруци, живели в керпичени къщи и са имали по 5, 6-7 деца, па сега на всичките им луксозни къщи, вили и артартаменти и коли и имат по едно, две деца ...

Колега, аз щото не съм от "истинските рибари" а ходя 2 макс. 3-пъти в месеца, обаче искам ловенето да ми носи удоволствие ...., па истинските рибари да ловят с квото намерат за добре и смятат за уместно (стига да е законно), хич не смятам да им се бъркам. :lol: :lol:
нищо не каза /няма да те карам да дефинираш ИСТИНСКИ рибар/ че май повечето сте такива
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”