мнение за спининг cormoran red master spining

Модератори: Павел Иванов, sestrata

nikolayyyyyy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 279
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 3:56 pm

мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от nikolayyyyyy »

Нов съм в тоя риболов затова искам вашето мнение ще се лови по р.Тунджа и затворени водоеми приемам и ваши предложения за друг модел спининг със бюджет до 60лв. благодаря ви https://www.nariba.com/obiavi/obiava/%D ... ster-a4168" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
Аватар
pavre
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пет Яну 25, 2013 10:09 pm
Местоположение: Пловдив

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от pavre »

Ами, добре звучи тази пръчка, стига да има риба..... :)
gogata7904
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 204
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 10:41 am

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от gogata7904 »

виж ето това доста е обсъждана във форума
https://www.nariba.com/obiavi/obiava/Se ... 5-21-a5246" onclick="window.open(this.href);return false;
не е лоша
k99
новобранец
новобранец
Мнения: 91
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 3:01 pm
Местоположение: София

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от k99 »

За Тунджа по-добре да не е с плътен връх.
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от Vid »

k99 написа:За Тунджа по-добре да не е с плътен връх.
Колега, въдиците с плътен връх са предназначени за конкретен риболов. Просто, не купувай пръчка за река, която смяташ да ползваш с блесни и воблери с плътен връх.
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
sa_sko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 9:00 pm

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от sa_sko »

Здравей ,имам от около година тази пръчка на 210 см. акция 1-9 и ловя предимно на Струма от Перник до Сандански . Използвам блесни до №3 и воблери до 5см. и не съм имал проблем . Здрава пръчка -пробвал съм я в доста закачки. Чувствителна е и усещаш добре примамката . Малко ми се струва тежка за дължината но за тези пари си е добре ползвам я с екусима 1000 и ми се струва че се балансира добре ето и една снимка на балканка 43см. извадена с нея от дебел бързей без да се замисли . Мога да кажа че съм доволен .

IMAG0475.jpg
IMAG0475.jpg (1 MiB) Преглеждано 2126 пъти
nikolayyyyyy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 279
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 3:56 pm

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от nikolayyyyyy »

Колеги предложете някакъв модел спининг,и все още чакам някои колега да си каже мнението
За корморана
Изображение
nikolayyyyyy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 279
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 3:56 pm

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от nikolayyyyyy »

sa_sko написа:Здравей ,имам от около година тази пръчка на 210 см. акция 1-9 и ловя предимно на Струма от Перник до Сандански . Използвам блесни до №3 и воблери до 5см. и не съм имал проблем . Здрава пръчка -пробвал съм я в доста закачки. Чувствителна е и усещаш добре примамката . Малко ми се струва тежка за дължината но за тези пари си е добре ползвам я с екусима 1000 и ми се струва че се балансира добре ето и една снимка на балканка 43см. извадена с нея от дебел бързей без да се замисли . Мога да кажа че съм доволен .

IMAG0475.jpg
Колега Това корморана ли е
Изображение
Аватар
sa_sko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 9:00 pm

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от sa_sko »

Да това е cormoran red master 210см. акция 1-9
nikolayyyyyy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 279
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 3:56 pm

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от nikolayyyyyy »

k99 написа:За Тунджа по-добре да не е с плътен връх.
Защо колега,можели малко информация
Изображение
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от N.Dimitrov »

nikolayyyyyy написа:Колеги предложете някакъв модел спининг,и все още чакам някои колега да си каже мнението
За корморана

Корморана го имам на 2,10 акция 3-30 ползвам съм го за спининг(по предназначение) и колкото и странно да звучи съм го ползвал( по не предназначение) вместо фидер..идеална е просто, с меко връхче чувствителна, за мен става и за двата риболова дори да не е предназначена за хранилка..става.
k99
новобранец
новобранец
Мнения: 91
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 3:01 pm
Местоположение: София

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от k99 »

nikolayyyyyy написа:
k99 написа:За Тунджа по-добре да не е с плътен връх.
Защо колега,можели малко информация
Защото течението ще ти държи върхъ постоянно свит. Същото ще се случва и с по големи блесни от 4 номер нагоре. За туйч забрави.
Ако искаш някой да ти помогне, кажи в какъв диапазон блесни и воблери ще ползваш.
nikolayyyyyy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 279
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 3:56 pm

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от nikolayyyyyy »

k99 написа:
nikolayyyy yy написа:
k99 написа:За Тунджа по-добре да не е с плътен връх.
Защо колега,можели малко информация
Защото течението ще ти държи върхъ постоянно свит. Същото ще се случва и с по големи блесни от 4 номер нагоре. За туйч забрави.
Ако искаш някой да ти помогне, кажи в какъв диапазон блесни и воблери ще ползваш.
Ами мисля да с акция 3-28 за щука ,kостури и бяла и на затворени водоеми ще се ходи
Изображение
k99
новобранец
новобранец
Мнения: 91
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 3:01 pm
Местоположение: София

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от k99 »

Ами мисля да с акция 3-28 за щука ,kостури и бяла и на затворени водоеми ще се ходи[/quote]
3-28 си е за две пръчки: едната 3-10, другата 7-28. Като компромис може Laguna или Absolute на Фаворит (http://favorite-fishing.com/laguna-2/?lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;, http://favorite-fishing.com/absolute-2/?lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;), отговарят на цената която си споменал. Питай украинците (може на руски или англииски) кой модел/акция е подходящ за твоя тип риболов (риби, водоеми, примамки) и те ще ти оговорят. Преди това разбери дали моделите за които ще питаш са налични във Видракс (имат сайт и магазини) или (http://fishingstore.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;Спининги-Favorite). Във Видракс може да ги разгледаш на живо преди да купиш.
Имам пръчка (jig-gun) на въпросната фирма, в общи линии я взех по начина който съм ти описал. Нямам проблеми да я използвам с примамки в целия диапазон, който са декларирали украинците.
nikolayyyyyy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 279
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 3:56 pm

Re: мнение за спининг cormoran red master spining

Мнение от nikolayyyyyy »

k99 написа:Ами мисля да с акция 3-28 за щука ,kостури и бяла и на затворени водоеми ще се ходи
3-28 си е за две пръчки: едната 3-10, другата 7-28. Като компромис може Laguna или Absolute на Фаворит (http://favorite-fishing.com/laguna-2/?lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;, http://favorite-fishing.com/absolute-2/?lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;), отговарят на цената която си споменал. Питай украинците (може на руски или англииски) кой модел/акция е подходящ за твоя тип риболов (риби, водоеми, примамки) и те ще ти оговорят. Преди това разбери дали моделите за които ще питаш са налични във Видракс (имат сайт и магазини) или (http://fishingstore.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;Спининги-Favorite). Във Видракс може да ги разгледаш на живо преди да купиш.
Имам пръчка (jig-gun) на въпросната фирма, в общи линии я взех по начина който съм ти описал. Нямам проблеми да я използвам с примамки в целия диапазон, който са декларирали украинците.[/quote]


Благодаря колега но не ми отваря линка
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”