спининг на р. Места

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

спининг на р. Места

Мнение от Martin Mihailov »

Здравеите колеги.Събота и неделя ще ходя с домашните любимци на Добринище.Та ако някои знае подходящи места за спининг по тамошните реки ще съм му благодарен ако ме светне.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: спининг на р. Места

Мнение от Martin Mihailov »

Пак ли съм писал къде не трябва или никои няма инфо
mesta
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Пон Дек 10, 2012 6:57 pm

Re: спининг на р. Места

Мнение от mesta »

Минаваш разклона за Елешница,има една мобилна пресевна,след нея бетонов център,отам надоле където ти душа сака.Само водата да не е боза,от пресевната.След бетоновия има отбивка на около километър,спираш и си избираш места.
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: спининг на р. Места

Мнение от Martin Mihailov »

Мерси колега.Идеята ми беше към Белица защо домашните любимци сакат да ги водим до мечките
k99
новобранец
новобранец
Мнения: 91
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 3:01 pm
Местоположение: София

Re: спининг на р. Места

Мнение от k99 »

Тръгваш по пътя за Гоце Делчев, след около 4 км. е разклона за Елешница, продължаваш за Елешница, след около 1 км. минаваш по мост над Места, тук е удобно за риболов. По някога има и местни които ловят на болонеза и един на булдо. Можеш да разчиташ на кефал. Пътя върви до реката още около километър, имаш лесен достъп до реката от пътя. След това се отдалечава. На входа на Елешница има разклон за Велинград. На няколко километра след Елешница пътя отново се доближава до реката, тук риболова не ми е ясен. На Крайще се отклоняваш за Белица. В Белица има някаква бара, но по това време незнам дали има вода.
Пътя до Елешница е в добро състояние, за по нататък питай някой местен за да не се вкараш в приключение, все пак основния път за Велинград е през Разлог и Баня.
Наслука.
del4ev90
новобранец
новобранец
Мнения: 44
Регистриран на: Чет Май 08, 2014 9:51 am

Re: спининг на р. Места

Мнение от del4ev90 »

Подминаваш разклона за Елешница и след 500 м. спираш колата. Слизаш към реката и където успееш да си пробиеш път през джунглата и копривата хвърляй играчките - гарантирам ти големи кефали ! Трудната част е да стигнеш до реката от тая джунгла там - но си заслужава !
Успех !
Пазете природата чиста ! Почиствайте след себе си !
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: спининг на р. Места

Мнение от Martin Mihailov »

ОК Разбрахви .Мерси за инфото
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”