Бутикови макари за спининг!

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от Troli Rapala »

certate написа:По едно време се бЕх засилил да туря и аз едно мнение, ама като видях накъде тръгна....... и се отказах.........Разума надделя .......
Разумът ти не е надделял над нищо! :shock: И не забравяй да си смениш кечетата на Сертейта с карбонови,че иначе си далеч от Бутика! :wink: Те ти заек изкочил от храста! :mrgreen:
certate
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 8:29 pm
Местоположение: София

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от certate »

:lol: :lol: :lol:

КъФто храста, такъФ и заЯка.......! :wink:
.........!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от Troli Rapala »

Серти,малко е скучно да си говорим за едни и същи зайчета-Шимано и Дайва!За това ще ти покажа едно ново зайче от Бутика за което пак претендирам за единствен! :wink: Целта ми не е да те разтройвам волево,а да го обсъдим,като Бутиков вариант!
Изображение
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от аксел »

Ами нищо особено,американска бозица 280гр./6кг. максдраг,грозна като почти всичко американско........те половината китайчета имат по-добри характеристики по отношение тегло драг,та какво остава за япончетата.Един от най-големите сомове на тролинг беше изваден с Тика за 60лв,та излишно превъзбуждане,ама така си е като не си ловил риба.Много добре ще се балансира с пръчка за риболов на лед!!!!
валатът не най-лошото нещо на света
certate
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 8:29 pm
Местоположение: София

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от certate »

Troli Rapala написа:Серти,малко е скучно да си говорим за едни и същи зайчета-Шимано и Дайва!За това ще ти покажа едно ново зайче от Бутика за което пак претендирам за единствен! :wink: Целта ми не е да те разтройвам волево,а да го обсъдим,като Бутиков вариант!

Не е скучно, даже, като цяло, понякога може да е весело и доста забавно!
Особено когато има бисери! :fishing8:

Не знам защо продължаваш да претендираш за единственост....... :roll: ...Явно така ти харесва!
Вече ти споделих моето мнение, по-преди в ''темата''....."Единствен...., може да бъде, само един ! " :wink:

Също така, не смятам за целесъобразно да обсъждам(е) Бутика ти.....а и не е разумно!
Както вече се видя, зайчето ти не впечатлява и не се нрави на колегите.

Ако ще е Бутик, нека поне да е истински! 8)
Няма смисъл да се коментират карбонови шайби и модели конфекция!

Надявам се, това не те разстройва,........волево! :D
.........!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от Troli Rapala »

аксел написа:Ами нищо особено,американска бозица 280гр./6кг. максдраг,грозна като почти всичко американско........те половината китайчета имат по-добри характеристики по отношение тегло драг,та какво остава за япончетата!
Ха-ха!Не са ти ясни нито япончетата,нито "грозните американски бози"!Боза има само в Турция и България,а всички най-бутикови макарета са от американчетата,които всъщност са европейци!Ако те интересува красотата в макарата,значи не си риболовец а естет! :mrgreen: Явно не си разбрал нищо от Алън Хоук!С две думи,разбрах че си с добре боядисана макара и нищо не разбираш от съдържанието и! :shock:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от Troli Rapala »

certate написа:Не знам защо продължаваш да претендираш за единственост....... :roll: ...Явно така ти харесва!
Вече ти споделих моето мнение, по-преди в ''темата''....."Единствен...., може да бъде, само един ! " :
Както вече се видя, зайчето ти не впечатлява и не се нрави на колегите.
НЕ колегите,а само Аксел!Единствен съм в нещо,защото само аз го имам!Ако ми намекваш за Исус,то не е единствен дори и в Япония-религиозно,но едва ли си стигнал до там та да знаеш нещо повече освен Ш и Д!Аз пък знам японски и за това не съм им сляп фен! :wink: Преди китайците,америка използваше корейците,а преди тях ролята беше заета от японците! :mrgreen: За алуминий Т6061 и 14лагера клас 5 по ABEC,явно няма да говорим,че ти звучи на китайски! :mrgreen: :drinkers:
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от lozzy.68 »

Пак извън темата,,,СЕНСЕЙ,, какво означава на ХИПОНСКИ ..... ,,VITARA,, ?! :( Предварително,ко....БЛАГОДАРЯ!!! :drinkers:
certate
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 8:29 pm
Местоположение: София

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от certate »

Troli Rapala написа:НЕ колегите,а само Аксел!Единствен съм в нещо,защото само аз го имам!Ако ми намекваш за Исус,то не е единствен дори и в Япония-религиозно,но едва ли си стигнал до там та да знаеш нещо повече освен Ш и Д!Аз пък знам японски и за това не съм им сляп фен! :wink: Преди китайците,америка използваше корейците,а преди тях ролята беше заета от японците! :mrgreen: За алуминий Т6061 и 14лагера клас 5 по ABEC,явно няма да говорим,че ти звучи на китайски! :mrgreen: :drinkers:

АБЕК, Д,Ш,.....Не ми звучи нито на китайски, нито на ....... Звучи ми, На ангро! :idea:

Г-н Единствения, засега само пишеш в темата!
Ако искаш да се получи, се постарай да напиши нещо и по темата!
И на Исус, едва ли Му е мястото тук!
ОК?!

Иначе, си оставаш Единствен в нея! :wink:
.........!
d.dim
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Фев 22, 2016 9:06 pm

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от d.dim »

Верно си голям шегаджия. Към Троли, не към колегите.
Ма верно си и с някаква история. Щото ако беше по отскоро щяха да ти начукат канчето.
Та за единствения. Дай по-конкретно с факти и цифри. Белким се ориентираме и новобранците. Ма само за хардуера. Щото по тънката част..... там за единствения е рисковано да се изказва човек.
Не че нещо да се пробваш, ама ако си хетеро, си е много малък шанса.

П.П. По темата. За мен бутикови и не ретро са макари с две скорости и такива без ротор. Все още не съм ползвал и нямам преки наблюдения. Би било интересно ако някой има впечатления за въпросните или за други концепции да сподели. А автора да чете или да си отваря друга тема от рода на "Търся си ....." или "Имам туй и тръц и пръц".
certate
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 8:29 pm
Местоположение: София

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от certate »

d.dim написа:...........П.П. По темата. За мен бутикови и не ретро са макари ..............
:)

Да, по темата,
За да са бутик-ови, не трябва ли да са непопулярни, но интересни на по-широк кръг от хора?! :roll:
Трябва ли да са еФтини или пък неразумно скъпи ?!
Може ли да са и ретро, и т.н., и пак да се считат за бутик?!
Що не !?


Ето една, например!
Opus.jpg
Opus.jpg (13.12 KiB) Преглеждано 1196 пъти
ОПУС 1, според мен бутик-ова
Който му е интересно, може да се разрови


Дано, нещата не отидат пак.....у ряката!
:wink:
.........!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от Troli Rapala »

certate написа:Г-н Единствения,Иначе, си оставаш Единствен в нея! :wink:
Серти,точно ти въртиш на едно място в спининга с думата Единствен!Плиключваме с нея,щом те дразни!Купил съм нещо риболовно от Вносителя,а друго по лична поръчка пак от Вносителя на тази марка!Та той каза,че съм Единствен който ги е купил или поръчал!На мен също не ми е важно да съм Единствен,та за това и споделям! :wink:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от Troli Rapala »

d.dim написа:П.П. По темата. Би било интересно ако някой има впечатления за въпросните или за други концепции да сподели. "Имам туй и тръц и пръц".
Все още чакам да чуя твоя коментар за Руснака и Бранзиното! :wink:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от Troli Rapala »

certate написа:За да са бутик-ови, не трябва ли да са непопулярни, но интересни на по-широк кръг от хора?! :roll: Ето една, например!
Opus.jpg
ОПУС 1, според мен бутик-ова
Да,тази се приема за Бутикова!Не знам колко струва,но има някои слабости в сравнение с Акурат-6/нямам я/!Слабости-пластмасови втулки,контактната шайба на която ляга шпулата е пластмасова,драг-шайбите са от вата и не са защитени от проникване на вода!...Това е на пръв поглед,около 3минути! :roll:
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Бутикови макари за спининг!

Мнение от lusienn »

От вас разбирам че Опус е Бутикова :D

Значи тая година ще ловя с нея,има прилика само с дръжката.

Мойта е Опус-плюс-около 100 кинта от ибей.

За мен си е шир потреба.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”