Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Модератори: Павел Иванов, sestrata

firepd69
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Сря Окт 10, 2012 7:40 am

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от firepd69 »

Много правилно си се насочил geibriel, на Елидерката, Тополница и Марица и УЛ вече е предостатъчен.
п.с. Иначе аз, ходя там с МЛ Премиерче идеално балансирано със Заубер 1000/2000 и УЛ примамки. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от bobopeli »

Tournament написа: Разбирам, но и аз съм тръгнал от нулата!
С риск да оспамим темата,и предвид по долното изказване :D любопитно ми е до къде си стигнал с японските дайви? :D
Tournament написа:Daiwa :D
Другия месец като ми дойде LT модела...И след няколко риболова с него ще мога да ти дам някаква информация за моделите от новото поколение!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Tournament
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Авг 27, 2011 9:44 pm

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от Tournament »

bobopeli написа:
Tournament написа: Разбирам, но и аз съм тръгнал от нулата!
С риск да оспамим темата,и предвид по долното изказване :D любопитно ми е до къде си стигнал с японските дайви? :D
Tournament написа:Daiwa :D
Другия месец като ми дойде LT модела...И след няколко риболова с него ще мога да ти дам някаква информация за моделите от новото поколение!
Ами една Saltiga 2017, Morethan Branzino 2004, Morethan 2508R 2014, един Exist 2508R,Златния Exist 2506/2508 за 50- сет годишнината на Daiwa от който има 600 бройки в света! Останалите Дайви които съм имал ...съм ги продал или в момента продавам... Надявам се сега да изкарат и юбилейна за 60-сет годишнината, но още не казват дали ще има такава, вчера в Осака един приятел ги е питал лично японците дали ще има такава ,но отговора е бил,че ( не могат да отговорят на този въпрос) каквото и да означава това :D Сега съм си поръчал този Exist 2018, а ако излезе и юбилейния ще си взема и него :D Надявам се да съм ти отговорил на въпроса :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от bobopeli »

Tournament написа: Ами една Saltiga 2017, Morethan Branzino 2004, Morethan 2508R 2014, един Exist 2508R,Златния Exist 2506/2508 за 50- сет годишнината на Daiwa от който има 600 бройки в света! ................................................................................................................................................................
Завидна колекция поздравления!

Но за зла врага темата не е за тези модели,а за далеч по прозаични бюджетни китайци :D

Всекиму своето!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Tournament
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Авг 27, 2011 9:44 pm

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от Tournament »

bobopeli написа:
Tournament написа: Ами една Saltiga 2017, Morethan Branzino 2004, Morethan 2508R 2014, един Exist 2508R,Златния Exist 2506/2508 за 50- сет годишнината на Daiwa от който има 600 бройки в света! ................................................................................................................................................................
Завидна колекция поздравления!

Но за зла врага темата не е за тези модели,а за далеч по прозаични бюджетни китайци :D

Всекиму своето!
Според мен ти си се предал! Ти не желаеш да си Самурай , ти искаш да отглеждаш ориз!Желая ти успех!
П.п. Човек е толкова голям , колкото са му големи мечтите!
certate
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 8:29 pm
Местоположение: София

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от certate »

geibriel написа:Колеги решил съм за новия сезон да си взема ново макаре за UL спининг.......... ще съм ви благодарен ако одарите едно рамо :)

Здрасти колега,

Ако трябва да е наистина ултралайт и да е някое Рьоби, това в тази обява може да те устрои

https://www.nariba.com/obiavi/obiava/Ry ... 00--a46678

Нов е модела, затова е и по непознат кат цяло.
.........!
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от bobopeli »

Tournament написа: Според мен ти си се предал! Ти не желаеш да си Самурай , ти искаш да отглеждаш ориз!Желая ти успех!
П.п. Човек е толкова голям , колкото са му големи мечтите!
Да кажем че моите мечти са малко по различни :D През миналата година успях да направя повече от 150 риболова,надявам се тази да са повече.От към ''хардуер'' съм задоволил всичките си щения към момента :D А бая евтина ми се вижда тая мечта за 1500 кинта не е по самурайски някак си :D


ПП Идеализирания образ на самурай включва в себе си това да презира материалните блага.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Tournament
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Авг 27, 2011 9:44 pm

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от Tournament »

bobopeli написа:
Tournament написа: Според мен ти си се предал! Ти не желаеш да си Самурай , ти искаш да отглеждаш ориз!Желая ти успех!
П.п. Човек е толкова голям , колкото са му големи мечтите!
Да кажем че моите мечти са малко по различни :D През миналата година успях да направя повече от 150 риболова,надявам се тази да са повече.От към ''хардуер'' съм задоволил всичките си щения към момента :D А бая евтина ми се вижда тая мечта за 1500 кинта не е по самурайски някак си :D


ПП Идеализирания образ на самурай включва в себе си това да презира материалните блага.
Пожелавам ти да правиш и над 200 риболова... А за образа си прав , че е Идеализиран! Истинския е съвсем различен :D А аз не съм задоволен от “ хардуер” искам повече и все повече :D Дано скоро да стигнеш до евтината мечта от 1500 лева :D Колега аз разбирам ,че има хора които нямат възможности ама да ми се обяснява как някои бил задоволен от въдиците които има и повече не му трябват... Е все едно да си спрем развитието ! И добре ,че има и други колеги като мен ,защото някой въдици и макари щяхте да ги гледате само по- снимките!
П.п. В природата все още нищо не се е променило... Има хищници има и тревопасни!
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от bobopeli »

Tournament написа: Пожелавам ти да правиш и над 200 риболова... А за образа си прав , че е Идеализиран! Истинския е съвсем различен :D А аз не съм задоволен от “ хардуер” искам повече и все повече :D Дано скоро да стигнеш до евтината мечта от 1500 лева :D Колега аз разбирам ,че има хора които нямат възможности ама да ми се обяснява как някои бил задоволен от въдиците които има и повече не му трябват... Е все едно да си спрем развитието ! И добре ,че има и други колеги като мен ,защото някой въдици и макари щяхте да ги гледате само по- снимките!
П.п. В природата все още нищо не се е променило... Има хищници има и тревопасни!
Явно няма да се разберем,в което няма нищо лошо в крайна сметка,щеше да е доста скучно ако всички бяхме еднакви :D И мен няма начин да ме убедиш че хищниците се хвалят по форумите и че мечтите са със стойност на на Форд Фиеста на старо.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Tournament
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Авг 27, 2011 9:44 pm

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от Tournament »

bobopeli написа:
Tournament написа: Пожелавам ти да правиш и над 200 риболова... А за образа си прав , че е Идеализиран! Истинския е съвсем различен :D А аз не съм задоволен от “ хардуер” искам повече и все повече :D Дано скоро да стигнеш до евтината мечта от 1500 лева :D Колега аз разбирам ,че има хора които нямат възможности ама да ми се обяснява как някои бил задоволен от въдиците които има и повече не му трябват... Е все едно да си спрем развитието ! И добре ,че има и други колеги като мен ,защото някой въдици и макари щяхте да ги гледате само по- снимките!
П.п. В природата все още нищо не се е променило... Има хищници има и тревопасни!
Явно няма да се разберем,в което няма нищо лошо в крайна сметка,щеше да е доста скучно ако всички бяхме еднакви :D И мен няма начин да ме убедиш че хищниците се хвалят по форумите и че мечтите са със стойност на на Форд Фиеста на старо.
Никой не се е хвалил... Ти ме попита до къде съм стигнал с японските макари и аз ти отговорих! И мечтите ми не са до 1500 лева ,а с няколко нули още отзад! А относно колите ,когато излезеш на улицата се огледай колко Мерцедеса има и колко много други коли.... Като в природата е хищника трябва да има с какво да се храни!
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от bobopeli »

Tournament написа: Никой не се е хвалил... Ти ме попита до къде съм стигнал с японските макари и аз ти отговорих! И мечтите ми не са до 1500 лева ,а с няколко нули още отзад! А относно колите ,когато излезеш на улицата се огледай колко Мерцедеса има и колко много други коли.... Като в природата е хищника трябва да има с какво да се храни!
Знаех си аз че ще опрем до Мерцедеса :D Родствена връзка с колегата Алка?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Tournament
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Авг 27, 2011 9:44 pm

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от Tournament »

Ти май нещо ми говориш... Май си много отворен на клавиатурата? Спирам да ти отговарям, че започнах да се притеснявам за теб!
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от bobopeli »

Tournament написа:Ти май нещо ми говориш... Май си много отворен на клавиатурата? Спирам да ти отговарям, че започнах да се притеснявам за теб!
Притеснен хищник а ? :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Tournament
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Авг 27, 2011 9:44 pm

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от Tournament »

Ако ме познаваш въобще даже няма да се пробваш.... Дано някой ден да се запознаем за да се посмеем!
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Макара Daiwa Revros VS Ryobi Zauber

Мнение от bobopeli »

Tournament написа:Ако ме познаваш въобще даже няма да се пробваш.... Дано някой ден да се запознаем за да се посмеем!
Живи и здрави и много слука!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”