Фиксере , Саше , помисли по въпроса плииз ;-)

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Аватар
HOOLIGAN
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 525
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 8:39 pm
Местоположение: София

Мнение от HOOLIGAN »

Жоро, освен риболовец съм и малко футболен фен :D :D :D
Изображение
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Фиксере , Саше , помисли по въпроса плииз ;-)

Мнение от Мунчо »

П.И. написа:пак тоз павел Иванов...
Мискинин с мискинин, и още имаш очи да продължаваш да пишеш... :lol: :lol: :lol:
Не се заяждам, просто се шегувам, Пума. Има разлика. Всеки форум губи като се дъвчат потребителите...
Последно промяна от Мунчо на Чет Окт 13, 2005 9:26 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
Cougar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 468
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 2:44 am
Местоположение: the tree tops

Re: Фиксере , Саше , помисли по въпроса плииз ;-)

Мнение от Cougar »

Мунчо написа:
П.И. написа:пак тоз павел Иванов...
Мискинин с мискинин, и още имаш очи да продължаваш да пишеш... :лол: :лол: :лол:
Остайте ги, бре, нек се псуват, щом ги влече...
Мунчо, що си не гледаш твоя форум а тук от два дена се мъчиш интриги да връзваш. Какъв е този отговор дето го шибваш през Септември на тема дето е от July, само за да стане сеир.

Да, има псувни от време на време но те са главно от пристигнали тук членове на Манията.

Хайде моля те обърни внимание на зарибяването из нашите райони а не да палиш огън в ляво и в дясно. И какво като Павел е модератор на някой си подфорум или не е? Какво те бърка теб или него, що за титла е това "модератор"?

(ако бях модератор тук бих те делнал, просто защото каквото пишеш няма нищо общо с риболова и малкото ти мнения в този форум всичките са провокации......защо махнахте Павката...ами аз не знам защо, аз примерно никога не бих го сложил него за модератор на първо място........но не бих сложил и Жоро също....защото от време на време използва неподобаващ речник.....но света и форума са една детска градина с учителка или без нея.)
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”