По незнайна причина съм с БАН по IP.

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

joco

По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от joco »

Влизам през някъде си,защото господин Администратора ми е наложил постоянен БАН. :twisted: За какво,моля?Господине,за момента приемам,че е станала грешка,което не означава,че поведението Ви не е укоримо.Без предупреждение,без съобщение,без каквато и да е причина,още повече че не съм писал във Форум-а от доста време.Така че,намерете начин,ако имате желание да се свържете с мен(в профила ми има и-мейл),за да ми обясните причината и най-малкото да се извините за постъпката си.Апропо-ако искате да видите колко човека сме с БАН,отидете във Фишинг мания,Риболофф и ....
Аватар
kesh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 318
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 2:36 pm

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от kesh »

Не се карай де :)
Когато човек е на лов или риболов, Господ не му брои дните!
Аватар
Paublo_Eskobar
Модератор
Модератор
Мнения: 3794
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 8:05 pm
Местоположение: София

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от Paublo_Eskobar »

Със сигурност е станала някаква грешка!
Нали няма да се карате? :wink:
Този който никога не е грешил, никога не е опитвал нещо ново!
Алберт Айнщайн
Proinov
фен клуб-скобар
Мнения: 469
Регистриран на: Пон Авг 18, 2008 11:58 am
Местоположение: Разград !!!

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от Proinov »

Значи не съм единствен!!!!И на мене ми беше изписано БАН по IP ,и си викам какви става,какво съм направил,сутринта си влизах разглеждах ,а когато се варнах от даскало какво да видя " черта" .Но по някаква причина се оправи и помислих че е било недоразумение или е имало грешка , нз .... :roll: Но се радвам,че се оправи! :)
Последно промяна от Proinov на Чет Окт 22, 2009 4:28 pm, променено общо 1 път.
"Remember what happens in Vegas, stays in Vegas. Except for herpes. That shit''ll come back with you." :D :D :D
георги стефановo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 121
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 10:58 pm
Местоположение: софия

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от георги стефановo »

каде точно може да се види кои е БАН
не знам кои какво прави но аз сьм на риба
Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от Бачо Илия »

Току що ми се обади и колега от Пловдив с НИК ev4o dimov ;човека също е с постоянен БАН по IP-адрес, а никога не е писал във форума. Помоли ме да пиша и вероятната грешка да се отстрани! :idea: :idea: :idea:
Изображение
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от butnik »

И на мен ми се оплака Кузмич ,че е с бан,следя постовете му и няма и ни най-малък повод за такъв.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
ip_master
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 12:04 pm

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от ip_master »

Ако сте клиенти на БТК просто си рестартирайте модемите(поне при мен се получи).
Според мен проблема е в БТК - незнайно защо понякога раздават IP-та които присъстват в блек листите на повечето големи сървъри.
Успех и наслука!
Nedeltcho Delev

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от Nedeltcho Delev »

Явно има някъде проблем,и Дети ми се оплака преди малко,че е баннат :roll:
Аватар
Dedy
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5133
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 12:12 pm

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от Dedy »

ip_master написа:Ако сте клиенти на БТК просто си рестартирайте модемите(поне при мен се получи).
Според мен проблема е в БТК - незнайно защо понякога раздават IP-та които присъстват в блек листите на повечето големи сървъри.
Успех и наслука!
:!: :!: :!: :!:

Това е истината, проблема не е при нас! Рестартирах модема и се оправиха нещата при мен!
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от barutchiata © »

joco написа:Влизам през някъде си,защото господин Администратора ми е наложил постоянен БАН. :twisted: За какво,моля?Господине,за момента приемам,че е станала грешка,което не означава,че поведението Ви не е укоримо.Без предупреждение,без съобщение,без каквато и да е причина,още повече че не съм писал във Форум-а от доста време.Така че,намерете начин,ако имате желание да се свържете с мен(в профила ми има и-мейл),за да ми обясните причината и най-малкото да се извините за постъпката си.Апропо-ако искате да видите колко човека сме с БАН,отидете във Фишинг мания,Риболофф и ....


Батка, трябва ли да се извинявам заради грешките на БТК.Ако те бях баннал, щях да го направя не само по IP.Най добре си сменете доставчика, за да нямате повече такива изненади.
joco

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от joco »

barutchiata © написа:
joco написа:Влизам през някъде си,защото господин Администратора ми е наложил постоянен БАН. :twisted: За какво,моля?Господине,за момента приемам,че е станала грешка,което не означава,че поведението Ви не е укоримо.Без предупреждение,без съобщение,без каквато и да е причина,още повече че не съм писал във Форум-а от доста време.Така че,намерете начин,ако имате желание да се свържете с мен(в профила ми има и-мейл),за да ми обясните причината и най-малкото да се извините за постъпката си.Апропо-ако искате да видите колко човека сме с БАН,отидете във Фишинг мания,Риболофф и ....


Батка, трябва ли да се извинявам заради грешките на БТК.Ако те бях баннал, щях да го направя не само по IP.Най добре си сменете доставчика, за да нямате повече такива изненади.
Не,не трябва.По-скоро аз ви поднасям извиненията си,но наистина бях неприятно изненадан от това.Та тъй:още един път ви се извинявам за острия тон. :oops: :oops: :oops: :oops:
NikiStoianov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Чет Апр 03, 2008 11:03 am
Местоположение: Варна

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от NikiStoianov »

Хехе и аз като влязох от работа тъй се изненадах. Вдигна ми се здраво адреналина обаче. Викам си: "А са ся ква стана тя? Ей ся я окълцах. Кво ще правя аджеба цяла зима :D " Пък и не помня да съм направил някой резил чак за бан, а чи и "перманентен". Благодарско на Сапуна, светна ме че не съм единствен и има някакъв глобален проблем.
Утре ще пробвам да ресетна модема. :wink:
genzi
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 9:47 pm

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от genzi »

И на мен ми дава че съм БАН,дано се оправи работата.
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: По незнайна причина съм с БАН по IP.

Мнение от barutchiata © »

joco написа:...........................Та тъй:още един път ви се извинявам за острия тон. :oops: :oops: :oops: :oops:


Няма проблеми бате, аз съм свикнал вече :lol: :lol: :lol: А и предполагам как си се почуствал в момента!
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”