Магазин - Продава / Купува

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

ivo75
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3302
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 9:44 am
Местоположение: РУСЕ

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от ivo75 »

Мене много ме съмнява дори да трябва да прочетат правилата се фанат и да го направят.Като му излезе съгласен ли си с правилата маркира да и тн.Мисля ,че най лесно ще е да се направи нещо като бланка със задължителни полета за попълване(точно като за немислещи)Така всичко ще е точно и ясно.

Или да има спиране на правата за пускане на обяви ако си нарушил правилата .Така мисля , чче може да ги накараме да ги прочетат.
МОЯТА РИБА СИ Е МОЯ
todoroshko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 964
Регистриран на: Пет Апр 25, 2008 3:22 pm
Местоположение: София

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от todoroshko »

Според мен,който не спазва правилата на магазина 1 седмица бан при първо,при второ месец и при трето пер.Тва е... по друг начин едва ли ще се оправи работата.
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от dunavski »

todoroshko написа:Според мен,който не спазва правилата на магазина 1 седмица бан при първо,при второ месец и при трето пер.Тва е... по друг начин едва ли ще се оправи работата.
Напълно съм съгласен, но чак бан не ..... една забрана за магазина и да си бега (българина има уникалния устрем да не спазва никакви правила).
Само крупни и решителни мерки ще оправят положението. При засичане на обява която не отговаря на правилата автора му получава забрана за магазина без това като гледам 90 % от обявите са на хора които са се регнали само зада си пробутат боклучарите некаде !!!!!
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от ianimar »

зд.защо след като съм пуснал съобщение за промо реклама 20дена, обявата ми се спирана 10тия.ден.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от ianimar »

какво става с тези реклами,първата ми промо реклама е спряхте 10дена по рано,после пускам 2ри sms да я пусна отново парите се отчитат а рекламата не е активна,къде е проблема.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от lusienn »

ianimar написа:какво става с тези реклами,първата ми промо реклама е спряхте 10дена по рано,после пускам 2ри sms да я пусна отново парите се отчитат а рекламата не е активна,къде е проблема.


Еми аз тая тема за пръв път я виждам-явно е скрита за такива като мен чесно.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от ianimar »

lusienn написа:
ianimar написа:какво става с тези реклами,първата ми промо реклама е спряхте 10дена по рано,после пускам 2ри sms да я пусна отново парите се отчитат а рекламата не е активна,къде е проблема.


Еми аз тая тема за пръв път я виждам-явно е скрита за такива като мен чесно.
е все пак я видя,а тези които трябва да я гледат не обръщат внимание.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от lusienn »

Къде е тоя магазин-за кво става въпрос.

Никога не съм купувал нещо за риболовното ми хоби по интернет магазин.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Магазин - Продава / Купува

Мнение от ianimar »

колега не ставава въпрос за онлайн магазин,а за форума купува-продава където срещу 4.80лв. за 20дена обявата ти се рекламира в промо секцията,а моята е спряха на 10тия ден,след това пуснах друг sms за 4.80лв. но този път даже не ми я пуснаха./дано други колеги да нямат този проблем,защото ще заприлича на целенасочено прибиране на манги/
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”