Забраната за 2012г.

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Забраната за 2012г.

Мнение от Павел Иванов »

Делю , Делю , нема сми да го караш со "не са е родил чилякън , дену ще Деля примаже" :lol: :lol: :lol: Ако не ти е направило впечатление у нашето си разпоредително за нещо си законодателство и заповедо отпускане , то там по дифлоут , кога се каже от тогава до тогава , се разбира включително :idea: Радвам се че ти прави удоволствие да интерпретираш според твоето си виждане кое как би трябвало да е , но баш в случаят то не е легитимно и не хваща дикиш :wink: Та тъй , ако се озовеш на 01.06.2012г. на водоема с гол в ръката телескоп и линия заметната у ряката , то ще те огрее уставен акт който за съжаление няма да можеш да обориш ако е правилно написан . Та както споменах , тъй :lol: Се ще устикаш един ден колкото и да ти е мъка на сърцето :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Забраната за 2012г.

Мнение от delio-haidutin »

не че съм се засилил да ходя на държавни,но принципно както е написана заповедта е редно на 1 юни да се лови.друг е въпроса дали иараджиите ще тръгнат да се заяждат, с един ден по-рано невиждам с какво ще се промени размножителния цикъл на рибите
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Забраната за 2012г.

Мнение от pampasa »

delio-haidutin написа:не че съм се засилил да ходя на държавни,но принципно както е написана заповедта е редно на 1 юни да се лови.друг е въпроса дали иараджиите ще тръгнат да се заяждат, с един ден по-рано невиждам с какво ще се промени размножителния цикъл на рибите
Ако риболова се откриваше на 1 Юни - в заповедта за забраната щеше да пише 17.04. -31.05.12г. :idea:
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
М.Митев75
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Май 22, 2012 8:09 pm

Re: Забраната за 2012г.

Мнение от М.Митев75 »

До колкото знам и подочух,май ще удължават с 2седмици забраната,но за сега е само слух за мене.Някой чувал ли е нещо такова?
ivan_tsochev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 235
Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 8:45 pm
Местоположение: Троян

Re: Забраната за 2012г.

Мнение от ivan_tsochev »

няма такова нещо, колега. Вчера в другата тема за забраната един колега беше написал препратка от писмо на ИАРА софия, че забраната пада в събота. Имаше дадени и координати на човека отговарящ за това, ако се притесняваш, просто звънни на посочените телефони.
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Забраната за 2012г.

Мнение от Vid »

Все си мисля, че ако бяха решили да удължат забраната, до сега щеше да е факт. Не е нормално това да се решава в последния ден, ама вси пак живеем в световната столица на абсурдите.....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”