Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Аватар
diavolo666
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 276
Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:28 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от diavolo666 »

Едно нещо е сигурно-псувните нямат място във форума!За другото-всеки си има право на мнение,нали за това е форум :drinkers:
ЕДИН СВЯТ,ЕДИН ГРАД-СТАРА ЗАГОРА,ЕДИН ОТБОР -"БЕРОЕ" ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!!!
Аватар
gloupan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 11:48 am
Местоположение: КИРО - гр.София /Видин/

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от gloupan »

Nikola Polizovski написа:
Д.Граховски написа: ....И нали тук във форума такива снимки и деяния се осъждат жестоко, или зависи от човека?
Се осъждат колега,ако сам си ги поствам на форума,а не Вие да ги крадете от други места и да поствате тук....
Да попитам следното:
1. Защо не ги постна сам във форума, да не би да е от страх, че ще останеш неразбран?
2.Когато нещо ( в случая снимките ти) е в публичното пространство, то най-малкото е грубо да наречеш някой крадец.
П.С. Не си прави труда да ми отговаряш, вече те сложих в една по особена категория от "любимци", мненията на които по собствено желание няма да ми излизат.
TRS70MLF2
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от Nikola Polizovski »

gloupan написа:
Nikola Polizovski написа:
Д.Граховски написа: ....И нали тук във форума такива снимки и деяния се осъждат жестоко, или зависи от човека?
Се осъждат колега,ако сам си ги поствам на форума,а не Вие да ги крадете от други места и да поствате тук....
Да попитам следното:
1. Защо не ги постна сам във форума, да не би да е от страх, че ще останеш неразбран?
2.Когато нещо ( в случая снимките ти) е в публичното пространство, то най-малкото е грубо да наречеш някой крадец.
П.С. Не си прави труда да ми отговаряш, вече те сложих в една по особена категория от "любимци", мненията на които по собствено желание няма да ми излизат.
Колегата не може да ми чете мненията...а ме пита нещо :roll: :roll: :roll: ...нека некой му пренесе....
Публично пространство е да гледаш а за SHARE трябва да си питаш...оти ако не си питаш...пускам молба до админа на ФБ за злоупотреба на мои материяли...и от тук на татък правила както и на форума.......И да ...когато некой взима без да пита е КРАДЕЦ!
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от Красимир Атанасов »

Nikola Polizovski написа:.когато некой взима без да пита е КРАДЕЦ!
Обясни си този ред :!: :!: :!:
И защо чакаш друг да ти пусне тема във форума,и ти да почнеш да се обясняваш в нея :?:
Може би се оповаваш на крилото на админа :?:
А относно фейса,аре успокои се малко относно share-ването.Направи си профила само аверите ти да го виждат.Ако си оставил публичен само можеш да мълчиш.

Админе махаи я тази тема по-с време,че ще стане същото мазало.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
Аватар
minchoto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 328
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 9:39 pm
Местоположение: С ламята в пещерата...

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от minchoto »

Nikola Polizovski написа:Публично пространство е да гледаш а за SHARE трябва да си питаш...оти ако не си питаш...пускам молба до админа на ФБ за злоупотреба на мои материяли...и от тук на татък правила както и на форума.......
Пробвай и ще се убедиш колко не си прав :wink: И приеми един съвет - не се чувствай длъжен да отговаряш на всеки. Защото както знаеш, едно лайно колкото повече го бъркаш, толкова повече мирише ... :drinkers:
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от Nikola Polizovski »

Красимир Атанасов написа:
Nikola Polizovski написа:.когато некой взима без да пита е КРАДЕЦ!
Обясни си този ред :!: :!: :!:
И защо чакаш друг да ти пусне тема във форума,и ти да почнеш да се обясняваш в нея :?:
Може би се оповаваш на крилото на админа :?:
А относно фейса,аре успокои се малко относно share-ването.Направи си профила само аверите ти да го виждат.Ако си оставил публичен само можеш да мълчиш.

Админе махаи я тази тема по-с време,че ще стане същото мазало.
Ако има всеки контрол докато писа нема никакво мазало....яз който бех на удар от толко хора ...не се изплаших и не търса махане на темата...чак ти ли?Стига да пишеш без обиди и да влизаш подлабоко в фактите....
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
Аватар
Красимир Атанасов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5903
Регистриран на: Пет Май 01, 2009 4:24 pm
Местоположение: Stockholm

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от Красимир Атанасов »

Nikola Polizovski написа:не се изплаших и не търса махане на темата...чак ти ли?Стига да пишеш без обиди и да влизаш подлабоко в фактите....
Защо изплашен ли ти изглеждам :?:
Да страхлив си,не си пусна тема пак пишеш в чужда.
Темата е заради теб а не за теб.Така,че не се извисявай в нея.
Спирам да пиша с теб,за теб и за всичко свързано с изстрадалата ти душица.
За мен форума е повече от теб.Хайде сега вади си една щука да се размразява,че да не си легнеш гладен.
Наистина не е нужно да отговаряш на всеки пост,включително и на този.
За мен си бита карта.
Когато хващаш рибата, губиш стръвта. Това е необходима загуба.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от Павел Иванов »

В самото начало мернах за малко коментираната тема . Верно , направи ми едно такова негативно отношение за момент но като не съм наясно с разрешените за задържане норми там , не взех отношение . Ходил съм няколко пъти и на риболов в Гърция , от разрешени норми никога не съм се интересувал по простата причина че уловена там риба не съм взимал , винаги съм спал на хотел и съответно не ме е привличала кулинарната им стойност . Като мернах обаче тая тема като всяка уважаваща себе си клюкарка , отскочих да прочета вече "затритата" такава :oops: :lol: :oops: Какво ми направи впечатление ?

- Коле , що ти требва да хротуваш глюпости от сорта :
Nikola Polizovski написа:.....Сички щучки от тази снимка са умрели вече от тройките на блесните и воблерите...само да си на ясно.
после да ги потвърждаваш :

Nikola Polizovski написа:....Казах ти еден път ,маломерките беха умрели а и дали са маломерки не ги мерихме ...
вместо да кажеш че рибетата са умрели от пренатъпкването им в теленият живарник ?!?
За доволно дългата ми спинингова кариера не съм имал случай на умряла при вадене щука , без значение от размерите и ! Разбирам те че искаш да изтъкнеш нещо в твоя защита ама в случаят само си дал възможност на оня смешко киро , самоопределящ се като великиЙ , такива самоопределители в Карлуково бол , да се самоизтъкне :lol: :lol: :lol:

- Кире , тва към тебе , съвсем наскоро ходих до Скомля . Щуката няма проблем да се връща :idea: Аз специално си платих 20 кинта вход , лових си за кеф и пущах всичко обратно , без да ме интересува дали ще си избия бендзинот , капиш :idea: Поне като даваш примери гледай да са меродавни :idea: Виж варианта ако не разрешаваха да се връща щеше реЗко да ме навее на мисълта че и тях ги е напъплила кризата и имат намерение да избият поне част от вложеното :lol: :lol: :lol:

Коле , инак наистина онез снимки си бяха ако не друго , страшно грозни .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от Nikola Polizovski »

Нема телен живарник у нас Павел,това ти го гарантирам с 100% и да ....умират на ваденето на тройките ..и това брат с 100% ти го гарантирам....и оти имаме мерак за хапване и това с 100% гарантирам....и оти кат застудее и кат е полесно за преносяне ,яко зарибяваме....и това с 100% Значи нема какво да криям.
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
Аватар
кирил великий
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 983
Регистриран на: Пон Юни 14, 2010 2:22 pm

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от кирил великий »

Павлухчо, внимавай с Карлуковото, тая агресия вземи я поразчисти от себе си, за да не се разболееш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от Павел Иванов »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: кИренце , водът ли тъ там като редовен :roll: :lol: :lol: :lol:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от С.Върбанов »

Nikola Polizovski

silen crez neta a?:) EVALA bre junak...ke ti pusna specialen pozdrav po .....ade git sega,da ne merime piski crez neta...moze i da se zaseceme nekoga negde !

Когато и където кажеш :wink:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от Nikola Polizovski »

С.Върбанов написа:Nikola Polizovski

silen crez neta a?:) EVALA bre junak...ke ti pusna specialen pozdrav po .....ade git sega,da ne merime piski crez neta...moze i da se zaseceme nekoga negde !

Когато и където кажеш :wink:
Да не забравиш да пуснеш по другите форуми,телевизии,списания.....
Темата е сериозна,а не за ФБ преписка.Една седмица как не те заболе раката да копирашод ФБ и да постваш на 100 места по едно време!
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
Аватар
кирил великий
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 983
Регистриран на: Пон Юни 14, 2010 2:22 pm

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от кирил великий »

Все пак е хубаво някой администратор да изчисти обидите на Павел Иванов. Нали сме "на риба", не на махленски свади?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Относно темата - Как да се коментира подобно нещо.......

Мнение от С.Върбанов »

Злобно човече си , но ще излезе тая злоба от теб ... някой ден :wink:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено

Обратно към “Съобщения”