Да спасим Радо

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

Колеги Брат ми има нужда от средства за лечение в чужбина.
ДА ПОМОГНЕМ НА РАДО!
През юли 2013 година Радослав Станев на 35год.от Севлиево претърпя операция след което
е диагностициран - много рядък тумор на мускулите „Светлоклетъчен алвеоларен рабдомиосарком”.След 1месец поради рецидив се налага втора сложна операция с премахване на лимфи и нови туморни образования.Сложноста на операцията е поради това ,че е в областа на сърцето.Следват две тежки химиотерапии,които се оказват неподходящи за този вид рак.
След посещение в АНАДОЛУ МЦ в Истанбул и направен скенер се установяват нови рецидиви.
За да бъде излекуван, лекарите препоръчват лечение в чужбина в много кратки срокове, поради бързото развитие на болестта.
За съжаление са необходими доста средства с които ние не разполагаме.
Добри хора!Да помогнем на Радо да продължи да живее и да се радва на малкия си син. ПОМОГНЕТЕ!

КОЛЕДА Е!

Дарителска банкова сметка:
Радослав Богданов Станев
Уникредит Булбанк АД, клон Севлиево
IBAN: BG77UNCR70001521320979
BIC: UNCRBGSF

Лечението ще бъде в Университетската болница в Хайделберг - Национален Център за туморни заболявания.За да постъпи в клиниката трябва да се депозират 15 000евро за неговото лечение.Това е част от сумата, която трябва да съберем до 15.01.2014г., напълно непосилна за нас.

Ето и линк от facebook страницата там има още информация:
https://www.facebook.com/pages/%D0%94%D ... 3589234734
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ пожелавам ви много здраве на вас и семействата ви.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Да спасим Радо

Мнение от sapuna »

Изпреварил си ме Дидо!Исках аз да пусна темата ,но това няма никакво значение!
Важното е всичко да се оправи!
Стискам палци!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

PayPal
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... Z8TMLJMKQ8" onclick="window.open(this.href);return false;
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

"Скъпи приятели, колеги и непознати състрадателни хора!
С голямо вълнение и от цялото си сърце искаме да Ви благодарим за проявената от всички Вас съпричастност, милосърдие, добродетелност и щедрост! Към днешна дата в дарителската сметка са събрани 11785лв., 370.18EUR и 1121.82$
Нека направеното от Вас добро, се върне стократно на Вас и близките Ви хора, които обичате."
Това е от Брат ми.
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

РАДО - БЪДЕЩЕТО МИ ЗАВИСИ ОТ ВАС, ПОМОГНЕТЕ МИ ДА ПРОДЪЛЖА ДА ЖИВЕЯ!

Това е история, която може да се случи на всеки един от нас. Нека не я подминаваме лекомислено.


Да спасим Радо
Да спасим Радо
Радо е млад мъж на 35 години от гр. Севлиево с мечти, надежди и увереност че животът е пред него. В момента обаче той преминава през тежко изпитание.
През юли 2013 година претърпява операция, след което е диагностициран - много рядък тумор на мускулите „Светлоклетъчен алвеоларен рабдомиосарком”.
След един месец, поради рецидив се налага втора сложна операция с премахване на лимфи и нови туморни образования.
Сложноста на операцията е поради това, че е в областа на сърцето. Следват две тежки химиотерапии, които се оказват неподходящи за този вид рак.
След посещение в АНАДОЛУ МЦ в Истанбул и направен скенер, се установяват нови рецидиви.
За да бъде излекуван, лекарите препоръчват лечение в чужбина в много кратки срокове, поради бързото развитие на болестта.
За съжаление са необходими доста средства, с които близките на Радо не разполагат. Лечението ще бъде в Университетската болница в Хайделберг - Национален Център за туморни заболявания. За да постъпи в клиниката трябва да се депозират 15 000 евро за неговото лечение. Това е част от сумата, която Радо трябва да събере до 15.01.2014г., напълно непосилна за него.
До момента (2 януари, 2014г.) в дарителската сметка са събрани 11785лв., 370.18EUR и 1121.82$
Нека покажем, че сме християни не само на думи, но и на дела. Бог е силен да преумножи стократно всеки един дарен лев, за прослава на Името Му.
Дарителски данни:
PayPal EUR
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... Z8TMLJMKQ8" onclick="window.open(this.href);return false;
PayPal USD
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... W4PU2TQGVQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Телефон: 0887795989 - Радослав Станев
Дарителска сметка:
Уникредит Булбанк АД, клон Севлиево
IBAN: BG77UNCR70001521320979
BIC: UNCRBGSF
Фейсбук страница:
ДА СПАСИМ РАДО
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

Новини от Брат ми "Пристигнахме на 14 пътувахме нормално на 15 ме прегледаха и казаха ,че ще ме лекуват на 22 ,ще има тумор съвет на ,който ще се реши точния начин на лечение"
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

Днес е заседавал онкологичен комитет в клиниката в Хайделберг.В понеделник започва лечението на Радо.Желая му успех.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Да спасим Радо

Мнение от sapuna »

Успех от сърце!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

Лекарите в Хайделберг ще направят всичко необходимо да излекуват Радо.Дано Бог му даде сили и време да издържи на тази битка.Не се предавай Радо,не се предавай!
Все още незнаем сумата за лечението.Събрани са пари за депозита който поискаха.До момента Радо е заплатил 13000евро в клиниката,като до момента са му правени само изследвания.Утре ще бъде парвата химиотерапия.Колко още ще поискат и за колко процедури тепърва ще разберем.
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
radooo
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Ное 20, 2013 8:23 am
Местоположение: Варна

Re: Да спасим Радо

Мнение от radooo »

Успех на Радо и дано всичко мине успешно и пак да се върне към стария си начин на живот
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

Сложността на операцията е поради това, че е в областта на сърцето. Следват две тежки химиотерапии, които се оказват неподходящи за този вид рак. В името на малкия си син Александър, таткото търси помощ от нас...

„Казвам се Радослав Станев, живея в Севлиево. Само на 35 години съм. До лятото на 2013 г. въобще не съм подозирал, че има такъв непознат, но унищожителен тумор толкова близо до сърцето ми. Смятах, че там имат място само съпругата и синът ми... Живеех, работех, имам прекрасен малък син – Александър, само на 3 годинки...

В името на малкия си син трябва да се преборя с рака! Много се притеснявам за него... Александър... Извинете, че плача, но трудно се въздържам, когато стане дума за детето. Аз рака ще го победя, искам го не толкова за себе си, колкото детето ми да има баща. Искам да видя как пораства!

След поредния курс химиотерапия германските лекари ще направят магнитно-ядрен резонанс – да видят какво се случва с туморите. Ако нещата не са наред, тоест не са капсулирани, отново химиотерапия. После пак изследвания. Докато не ги намалят до размер, удобен им за операция. След нея – пак химиотерапия... Докато не оздравея!

Нали се досещате, че това са много пари, а на един български работещ полицай трудно някой ще посегне да му помогне. Знам колко благотворителни кампании има в България, знам, че има толкова много болни деца, както и възрастни, но се моля на българите да ми помогнат. На приятелите си, на близките, познати и непознати – благодаря за подкрепата им. Моля ви, не ме изоставяйте – още едно българско дете има нужда от баща си!”
http://www.blitz.bg/news/article/246958" onclick="window.open(this.href);return false;
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

От Брат ми:"Лечението ще струва 150 000 евро включва химхотерапия ,лъчетерапия,операция и пак химиотерапия.Просто не знам какво да кажа ....."
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
tegdiyd
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Фев 02, 2014 1:55 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от tegdiyd »

http://www.epochtimes-bg.com/2013-02/2013-06-15_01.html" onclick="window.open(this.href);return false;
dido_82
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 4:16 pm

Re: Да спасим Радо

Мнение от dido_82 »

Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”