забравено куфарче с риболовни принадлежности

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Прякор
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Юни 18, 2008 10:55 am

забравено куфарче с риболовни принадлежности

Мнение от Прякор »

Малко със закъснение пускам съобщението, но...

Около 20 октомври 2014 на вълнолома към фара в Поморие след риболов на зарган колега си забрави куфарчето с принадлежностите. Предполагам, че колегата е от Бургас. (?)
Понеже си тръгвах след ден-два /бях на санаториално-риболовно лечение в Поморие/, дадох куфарчето на местен колега, с когото ги видях, че се поздравиха и размениха някоя приказка преди това. Той е едър българин, предни години съм го виждал с "катинарче" или бакембарди и всекидневно разхожда 1 или 2 кучета до вълнолома. Човекът каза, че не му знае име или телефон, но все пак се засичат по буните и при следваща среща, ще му каже, че куфарчето е у него.
Може това вече да е факт и всичко да е забравено, но може и бургазлията(?) все още да не знае къде да търси и написаното тук да помогне.
Дано!


От опит знам, че е неприятно и няма да забравя присмехулните погледи на циганите, когато се върнах да си търся едно забравено нищо и никакво пликченце, в което имаше кукички за поне 30 лева.
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: забравено куфарче с риболовни принадлежности

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

Браво,колега!Дано такъмите се върнат при собственика си!От опит знам колко е неприятно.Преди малко повече от месец със сина ми забравихме два тубуса на 9-ти километър край Марица.След два часа се върнах да ги търся,ама намерих..... :smt097
Изображение
Изображение
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: забравено куфарче с риболовни принадлежности

Мнение от Hills »

Според мен тези дето забравят разни боклуци по реките трябва да бъдат ГЛОБЯВАНИ и то сурово така
ще влезнат приходи в ДЪРЖАВАТА за почистване на водоемите !
Вчера докато си ловя риба и гледам три пръчки с макари на "Митчел" и си викам сигурно са забравени и
и не ги барнах дори !
После като се прибрах в инернет ги видях че са от 1965-1975 година модели -значи собственика може
и да са сети къде е бил ако няма ауцхаймер или ги е изоставил нарочно ...
Моля лепете визитки по куфари,пръчки,кукички така по лесно ще бъдете глобени и то незабавно !
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”