Дайте линкове за сайт за правене на Мухи.

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Боб Нъд

той лудия и тука ли бил?

Мнение от Боб Нъд »

Хе хе той лудия с пумите и тук се е завъртял, доскоро досаждаше във фишинг мания ама го изритаха оттам. Няма проблеми, забавен е, само когато не си е взел лекарствата става по-заядлив от нормалното.
д-р Мишо

Re: той лудия и тука ли бил?

Мнение от д-р Мишо »

Боб Нъд написа:Хе хе той лудия с пумите и тук се е завъртял, доскоро досаждаше във фишинг мания ама го изритаха оттам. Няма проблеми, забавен е, само когато не си е взел лекарствата става по-заядлив от нормалното.
Колега що така направо с обиди - така предизвикваш съответната реакция и вместо за риболов се започват безмислени заяждания.А пумата никой от никъде не го е изритвал - просто амплоато му не пасна на доста от потребетелите.Иначе момчето се опита да започне развитието на някаква база данни за рибите у нас,но не се получи голям интерес.Може би малката ни държава е яко обезрибена и затова нямаше интерес.Иначе идеята не е никак лоша.
На слука.
Гост

Re: той лудия и тука ли бил?

Мнение от Гост »

д-р Мишо написа:
Боб Нъд написа:Хе хе той лудия с пумите и тук се е завъртял, доскоро досаждаше във фишинг мания ама го изритаха оттам. Няма проблеми, забавен е, само когато не си е взел лекарствата става по-заядлив от нормалното.
Колега що така направо с обиди - така предизвикваш съответната реакция и вместо за риболов се започват безмислени заяждания.А пумата никой от никъде не го е изритвал - просто амплоато му не пасна на доста от потребетелите.Иначе момчето се опита да започне развитието на някаква база данни за рибите у нас,но не се получи голям интерес.Може би малката ни държава е яко обезрибена и затова нямаше интерес.Иначе идеята не е никак лоша.
На слука.
A аз пък го чакам да се появи пак да опънем некой моабет.
Гост

Re: той лудия и тука ли бил?

Мнение от Гост »

Anonymous написа:
д-р Мишо написа:
Боб Нъд написа:Хе хе той лудия с пумите и тук се е завъртял, доскоро досаждаше във фишинг мания ама го изритаха оттам. Няма проблеми, забавен е, само когато не си е взел лекарствата става по-заядлив от нормалното.
Колега що така направо с обиди - така предизвикваш съответната реакция и вместо за риболов се започват безмислени заяждания.А пумата никой от никъде не го е изритвал - просто амплоато му не пасна на доста от потребетелите.Иначе момчето се опита да започне развитието на някаква база данни за рибите у нас,но не се получи голям интерес.Може би малката ни държава е яко обезрибена и затова нямаше интерес.Иначе идеята не е никак лоша.
На слука.
A аз пък го чакам да се появи пак да опънем некой моабет.
Ivan VP
Аватар
Pe6o_Muharq
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Фев 06, 2006 3:41 pm

Мнение от Pe6o_Muharq »

Аз съм виждал "гадинките" на ДР-мишо :prayer: ама ето още един link за правене на мухета http://ns33014.ovh.net/~dessaign/
Fly FishinG~~~~›
gergenenov
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Юни 13, 2004 2:35 pm
Местоположение: Sofia

Re: Дайте линкове за сайт за правене на Мухи.

Мнение от gergenenov »

BrainDemage_MaSTeR написа:Чакам отговор.
http://www.lurebg.com

Пиши какви мухи те интересуват ако са кефалови нямаш проблеми.
Аватар
Pe6o_Muharq
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Фев 06, 2006 3:41 pm

Мнение от Pe6o_Muharq »

кефаловите мухета може ама аз имам някой друг link от които да гледам мерси за иначе аз предимно на на бръмбърчета и оцета наблягам. иначе искам само да те питам кога беше сезона на летящите мравки ?
Fly FishinG~~~~›
elektronchika
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 2:25 pm
Местоположение: Варна

Мнение от elektronchika »

можеш ли да дадеш за кефалови риби :roll:
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”